Dobrý výběr i cena.

Reakce obchodu SuperMobel.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Vážíme si Vaší zpětné vazby, spokojenost zákazníků je pro nás to hlavní.

• Intuivní web
    • Vlastní rozměrný sklad

Jako hodnocení ochodu bych rád uvedl svou zkušenost. Sortiment matrací není dle mého názorů slevněný uměle. Jedná se o kvalitní produkty za sympatické ceny, možná díky vlastnímu skladu, zásob. Matrace oregon, kterou by jste jinde sháněli u konkurence o 50 i více procent dráže. Základem všech matrací nad 10 tisíc i v řádu desítek tisíc je latexová vrstva a určitá forma paměťové pěny. Všeobecně uznávaný standard pro označení matrace jako zdravotní je 500 a více pružin na metr čtvereční. Matrace Oregon toto splňuje, pružiny jsou také kombinované v multipocket osazení. Dle mého názoru na internetu po houževnatém průzkumu není v těchto ohledech matrace s lepším poměrem cena / užitnost.

Reakce obchodu SuperMobel.cz

Mockrát děkujeme za tuto pozitivní recenzi a hodnocení.

Jsme rádi, že jste takto s našim eshopem spokojen, je to pro nás velká motivace. Přejeme mnoho příjemného odpočinku a budeme rádi, když si při dalším nákupu vyberete právě Supermobel.

Rychlé vyřízení a ochota

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Velmi si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby. Díky vlastní dopravě je rychlost doručení jedna z našich předností a velice si na ní zakládáme. :-)

Budeme se těšit na další spolupráci.

Nic se neděje?

Reakce obchodu SuperMobel.cz

Děkujeme za Vaši recenzi.

Objednal jste si u nás produkty s dostupností 10-15 dnů, momentálně tedy čekáme na naskladnění, o kterém Vás budeme informovat na email. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše zákaznické oddělení na tel. čísle 800 102 103.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Vážíme si Vaší zpětné vazby. Doufáme, že Vám zboží poslouží co nejdéle.

• Nemám komodu

Reakce obchodu SuperMobel.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Ovšem mrzí nás, že je takto negativní, jelikož jste si objednala zboží na výrobu 3-5 týdnů. Máme tedy ještě čas na naskladnění a dovýrobu. Po obdržení objednávky Vás budeme informovat do emailu.

Supermobel nábytek

• Jak mi může přijít dotazník na něco, co ještě nepřišlo?

Reakce obchodu SuperMobel.cz

jedná se hodnocení zasílané portálem Heureka. Termín doručení máte potvrzený na 17.11. Dotazník tedy můžete vyplnit až poté, co Vám bude doručena objednávka.

Supermobel nábytek

Jedna nozicka u pohovky byla spatne velikosti a uz je 5 dni co cekam nez mi poslou tu spravnou. Priste si zvolim ikea.

Reakce obchodu SuperMobel.cz

Děkujeme za Vaši recenzi.

Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace u dodaného zboží. Reklamaci se snažíme vždy řešit co nejdříve, abychom tuto nepříjemnost napravili. Neváhejte v případě jakýchkoliv dotazů ohledně podané reklamace kontaktovat přímo naše reklamační oddělení na email [email protected].

Supermobel nábytek

naprostá spokojenost, chlapi to přivezli, pomohli, super

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme rádi, že jste ocenili naše služby. Věříme, že budete se zbožím maximálně spokojeni. :-)

• úžasná komunikace

Reakce obchodu SuperMobel.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Vážíme si Vaší pozitivní zpětné vazby. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Supermobel nábytek

• Doba dodání na stránkách je 10-15 dnů. Volali mi že dřív jak za 4 týdny mi nedoručí!!!

děkujeme za Vaše hodnocení.

Mrzí nás však, že je takto negativní. Objednala jste si u nás postel s dostupností 2-4 týdny, která je uvedená na našich webových stránkách. Je tedy třeba vyčkat na naskladnění, o kterém Vás budeme informovat.

Supermobel nábytek

• Super slevy a velký výběr a dali mi okamžitě vědět, že jim dorazila platba

Zatím nevím, když na sedačku ještě čekám

Reakce obchodu SuperMobel.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme rádi, že jste ocenili náš výběr. Věříme, že budete se zbožím maximálně spokojeni, budeme se snažit ji co nejdříve doručit.

Supermobel nábytek

Vše proběhlo bez problémů, zboží doručeno obratem. Děkuji

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme velice rádi, že jste s naším eshopem spokojeni. Věříme, že si nás vyberete i při dalším nákupu. :-)

Supermobel nábytek

• Zboží bylo doručeno včas, ochotný dopravce.
    • Nikde není uvedeno, že křeslo je čalouněno jen ze tří stran a záda jsou bez čalounění.
    • Obchod pošle zboží zřejmě bez jakékoli kontroly, neboť jinak by nemohlo být již po vybalení poškozené.
    • Koupila jsem dvě křesla, obě mají vady.
    • Ani v popisu zboží, ani nikde na něm není zřejmé, jaká firma toto zboží vyrábí.

Koupi křesla Heven NEDOPORUČUJI. Neznám křeslo, které by nebylo umístěno v prostoru. Toto křeslo však nemá čalouněná záda, ale má je potažená černou netkanou textilií (dává se pod mulčovací kůru) a je vyšperkováno sponkami ze sešívačky. K tomu ještě na jednom křesle je díra v této černé textilii, přelepená izolepou.
    Z důvodu komplikovaného vracení ve 14ti denní lhůtě, kdy náklady na přepravu nese kupující, řeším jako reklamaci.

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží, proto nás celá situace velmi mrzí. V tuto chvílí Vaši reklamaci zpracováváme, přičemž o jejím výsledku Vás budeme v blízké době informovat. Věříme, že se nám podaří nalézt společnou cestu a že vzniklou komplikaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Supermobel nábytek

Minulo už dva týdnu ot ty doby co jsem udělala objednávku. Žádná komunikace a informace o stavu zboží.

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Mrzí nás však, že je takto negativní. Objednala jste si u nás TV stolek s dostupností 1-3 týdny. V den objednání jsme Vás zaslali potvrzení objednávky a 17.10. jsme Vás informovali ohledně naskladnění. Momentálně plánujeme termín dodání, o kterém Vás zpravíme 1-2 dny před doručením formou SMS zprávy. Věříme, že budete se zbožím maximálně spokojena.

Supermobel nábytek

• žádný kontakt s prodejcem

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Mrzí nás však, že je takto negativní. V den objednání jsme Vám zaslali potvrzení objednávky. Poté jsme plánovali termín doručení, vy jste však objednávku zrušili. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 800 102 103 či prostřednictvím emailu na adresu [email protected]

Supermobel nábytek

+ stálá komunikace se zákazníkem, doručení přesně v termínu a čase
    - O

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem spokojeni. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou.

Vše OK

děkujeme za Vaše hodnocení.

Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a stejně tak i nejlepší vizitkou.

Supermobel nábytek

• Matrace objednana od Supermobelu ale objednavka predana BEZ OZNAMENI firme EXPEDO! Predam na COI.
    • Posledni "nakup" od Supermobelu tim, ze se snazi az takhle pomahat sousedi Expedo.

Nadavna spatna zkusenost se firmou Expedo a ted zjistim, ze objednam neco od Supermobelu ale skutecne objednano od Expedo?! Co to je za firma...

Reakce obchodu SuperMobel.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, velice nás mrzí, že je takto negativní.

Ráda bych Vám celou situaci objasnila.
    Jsme firma Expedo s.r.o, která provozuje internetový obchod Supermobel.cz. Veškeré informace o provozovateli daného internetového obchodu jsou uvedeny v kontaktech.

Děkujeme za pochopení.

• Rychlé dodání zboží.

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Budeme se těšit na další spolupráci.