Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Ceny
    • Nabídka

Reakce obchodu SuperDiskont

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Velký výběr zboží,dobrá komunikace,dobré ceny,rychlost dodání

Reakce obchodu SuperDiskont

• Super ceny a velký výběr produktů

• Kvalitní zboží
    • Rychlé a spolehlivé dodání
    • slušná cena
    • Výběr levnější dopravy

Nakupuji zde často a vždy spokojenost

• cena, sortiment, rychlost, parkování

Jako vždy bylo vše super

• Dobrá cena, rychlé dodání. Víc nemůžu hodnotit, je to dárek

• Příznivé ceny

• dobré ceny

Spokojenost s prvním nákupem.

• komunikace s obchodem
    • ceny
    • výběr
    • doprava zdarma (po splnění nákupu nad 3.000,-)

• Široký výběr
    • Možnost osobního odběru

• Dobré ceny

• - přijatelné ceny
    • - rychlost dodání

• Rychlost dodání, cena.

Reakce obchodu SuperDiskont

• kvalita, velmi dobrá cena, výběr
    • -0-

• cena zboží

Reakce obchodu SuperDiskont

• Zboží mělo nejlepší cenu na trhu
    • Kamenná prodejna v Praze
    • Rychle doručeno na prodejnu

• Osobni vyzvednuti
    • Kvalitni sortiment

V obchode pravidelne nakupuji veskere zahradni naradi jelikoz maji dobre ceny a skoro vse skldem tak ze i kdyz prijdete bez objednavky koupite vetsinou co potrebujete

• Výběr a nižší ceny