Sunnyshop

Ověřeno zákazníky

245 recenzí z celkového počtu 854 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Sunnyshop získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Sunnyshop

Přidáno: před 3 hodinami

• osobní odběr

Malý John

Přidáno: před 10 hodinami

• Nabíječky mají logo Výrobce LG ,ale ani zdaleka se origo nabíječce neblíží.
  • Ptal jsem se obchodu, kde objednávají tyto kusy. Napsal jsem jim číslo objednávky. Chtěli po mě nestandartně číslo telefonu, na který byla objednávka vedena. Už jsem dále nereagoval. Stačilo napsat: Objednáváme tam a tam. Očividně to jde z číny od někoho z ruky.

Objednány 2 nabíječky LG. Super cena, ale to je asi tak všechno. Hned první den jsem otestoval jednu a po asi 5 hodinách nabíjení se mi telefon nabil asi o půlku a to jsem na něm vůbec nebyl. Po odpojení z nabíječky mi kapacita spadla ještě o 10%. Druhý den jsem nabíjel 2 hodiny a řesil jsem něco přes FB a ještě mi to spadlo o 2%. Nabíjel jsem s originálním kabelem od telefonu. Pár dní potom jsme testovali i druhou a aby se telefon vůbec nabil aspoň o 75%, tak jsme museli doma nabíjet 12 hodin a to na 25% kapacity telefonu. Dále jsem pokračoval v práci s nabíjením 7,5 hodiny na nabíječce a stačilo mít zapnutý jen internet a na telefonu takřka nebýt a nabije se asi max o 10%. Nabíječky skončily obě v koši. Už nikdy víc!!! Připlatili jsme si za originální nabíječky a vše ok. Nyní nabíjím z 2% na 100% za hodinu a 9 minut a můžu na telefonu být po celou dobu.

Ottová

Přidáno: včera, 09:04

• Možnost dodání přes Zásilkovnu
  • Nízká cena
  • Potřebovala jsem zboží brzy, napsali hned ten den, že zboží odesílají, ze Zásilkovny přišlo až za dva dny večer, že zboží převzali od prodejce.

Pokud na zboží spěcháte, vyberte jiný obchod, pokud na rychlosti nezáleží, pak je všechno OK.

Přidáno: 21. července 2017

• měli zboží, které mě zaujalo
  • cena dopravy na Zsilkovnu by mohla být nižší

Jana

Přidáno: 21. července 2017

Bezproblémová komunikace, bleskové zaslání. Mohu všem doporučit...

David

Přidáno: 19. července 2017

• Široký sortiment
  • Možnosti doručení
  • Dotazoval jsem se na možnost dlouhodobější velkoobchodní spolupráce, žel nebylo mi odpovězeno

Nákup doporučuji.

Jirka

Přidáno: 14. července 2017

• Rychlé doručení
  • Objednávka v pořádku
  • Žádné potvrzení objednávky

Myslím, že v obchodě bych nakoupil znova

Přidáno: 13. července 2017

• Po objednání zboží jsem druhy den zrušila objednávku,protože jsem objednáne zboží sehnala v kamenném obchodě a nechtěla jsem cekat na dlouhou dorucovaci dobu.Nicmene mi na moji zrušenou objednávku nikdo nereagoval a po 13ti dnech zboží zaslali.Komunikace nulová a cekat 13 dni na nabijecku na telefon,kdy v dnešní dobe témeř každy nabijí mobil denně,to opravdu nedoporučuji, nehledě na to,ze se neobtezivali reagovat na zrušeni objednávky!!

Standa

Přidáno: 8. července 2017

• Zbozi skladem dorazilo rychle.

Dorazilo me trosku jine zbozi nez bylo v popisu a na obrazku. Konkretne sluchátka. Nu coz stat se muze, ale na koho a jak se mam obratit? Jediný mail a na ten me pro jistotu nikdo ani neodpovedel. Jsem rád ze jsem objednaval jen levne zbozi a sunnyshop po teto zkusenosti urcite ne!!!

Reakce obchodu Sunnyshop

Vážený Stando,
Na fotografii u produktu jsou stejná sluchátka, které jsme Vám zaslali a kontrolovali jsme i jiné balení. Pokud vám zboží nevyhovuje můžete ho vrátit. Jak a kam je zasílat na psáno v obchodních podmínkách. Za odpověď na váš mail se vám omlouváme, ale člověk co má na starosti komunikaci na to pozapomněl.

www.Sunnyshop.cz

Igor

Přidáno: 5. července 2017

Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.