18. 2. jsem vytvořila objednávku, do dnešního dne mi nic nepřišlo. Neposlali ani žádný mail, nic. Volala jsem a nikdo nezvedá, psala jsem mail, nikdo neodpovídá, kontaktovala jsem obchod na Instagramu a opět žádná zpráva. Přišla jsem o peníze! NEDOPORUČUJI!!!!

Zaplatila jsem objednávku ještě 5.11 dnes 16.11 a nic...obchod nereaguje na zprávy ani nezveda telefón. Banda podvodníků. NIKDY nenakupujte tady!

Po deseti dnech zboží stále nedorazilo :-( Komunikace na velmi špatné úrovni. Byl to první a zároveň poslední nákup na těchto stránkách. Snad se objednaného a zároveň zaplaceného zboží dočkám.

Reakce obchodu Stylové Radosti

Děkujeme za Váš názor.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost, a to především, když Vám bylo několik hodin před napsáním této recenze (dle sledování Vaší zásilky) objednané zboží doručeno. O průběhu vychystávání objednávky jste byla informována a o jejím vyexpedování taktéž.

Vaše Stylové Radosti