• vyšli mi vstříc, i když jsem po objednání kompletně překopala objednávku :-))

Děkuji

Bez problémů, na jedničku

18. 2. jsem vytvořila objednávku, do dnešního dne mi nic nepřišlo. Neposlali ani žádný mail, nic. Volala jsem a nikdo nezvedá, psala jsem mail, nikdo neodpovídá, kontaktovala jsem obchod na Instagramu a opět žádná zpráva. Přišla jsem o peníze! NEDOPORUČUJI!!!!

• Podvodné jednání
    • Bohužel beztrestně páchaný podvod. Nebudu již čekat na nějakou reakci "eshopu", které se stejně nedočkám, obracím se na ČOI, případně na Orgány činné v trestním řízení.

Doplňuji - platba mi byla eshopem vrácena.

• Přijdete o peníze

V září jsem si objednala zboží,zaplatila,psala zprávy a nic....je to podvod ...NE D o PORUČUJI

Zaplatila jsem objednávku ještě 5.11 dnes 16.11 a nic...obchod nereaguje na zprávy ani nezveda telefón. Banda podvodníků. NIKDY nenakupujte tady!

• Nekomunikuje!
    • Zaplaceno 11.9. a do teď /18.9/ žádná komunikace i přes me dotazy formou emailu i formuláře
    • Nezvedá telefon

Takhle se přece nedělá obchod. Kde je nějaký lidský přístup? Ach ach. Nene, nedoporučuji.

• levné doplňky do bytu, voňavé svíčky

Fajn obchůdek.

• časté slevy
    • ochota - rádi poradí s výběrem

Vše ok, spokojenost!

• nízké ceny
    • široký sortiment
    • přehledný e-shop
    • není zde možnost platby kartou online

• ceny
    • hodně věcí na jednom místě

Obchod proběhl rychle, bez problémů

Vaše Stylové Radosti

Po deseti dnech zboží stále nedorazilo :-( Komunikace na velmi špatné úrovni. Byl to první a zároveň poslední nákup na těchto stránkách. Snad se objednaného a zároveň zaplaceného zboží dočkám.

Děkujeme za Váš názor.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost, a to především, když Vám bylo několik hodin před napsáním této recenze (dle sledování Vaší zásilky) objednané zboží doručeno. O průběhu vychystávání objednávky jste byla informována a o jejím vyexpedování taktéž.

• Výhodné ceny

Určitě doporučuji. Rychlé zaslání zboží.

Vaše Stylové Radosti

• rychlost, super přístup, vše OK

na stránkách jsem našla krásné vánoční dárky

Velice dobrá komunikace a ochota!!!

Vaše Stylové Radosti

Se zbozim jsem velmi spokojena, jen bych po objednani uvitala vice info - platila jsem predem prevodem a neprisla mi zadna zprava o tom, ze platba byla prijata a nasledne chybela zprava, ze zasilka byla odeslana jak jsem z jinych eshopu zvykla. Po techto informaci jsem se musela pidit sama.

• Akce voskú 4+1 zdarma
    • Delší dodací lhůta i při platbě předem.

• ceny
    • levná pošta

Jsem spokojená,ale mají malý výběr svíček yankee candle ve skle,to je škoda. :)

Reakce obchodu Stylové Radosti

Děkujeme za recenzi. Výběr svíček YC neustále rozšiřujeme. :-)