• Rychlé doručení
    • Supr ceny

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen/a. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den
    Student-eShop.cz - příslušenství pro chytré telefony, obaly, pouzdra, kryty, fólie, tvrzená skla, VR boxy, power banky a další

• Super ceny
    • Rychlost doručení

• cena, dostupnost zboží

Hezký den

• nízká cena, rychlost dodání

Hezký den

• Ry\chlost, komunikace, skvělé zboží, dobrá cena

• rychlost dodání, ceny

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojena. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Dobré ceny

Hezký den

• rychlé doručení a nízká cena
    • poslán jiný produkt, který úplně neseděl velikostí

Hezký den

• rychlost, komunikace, rozumná cena
    • nevím

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den

• Dobré ceny a rychlé vyřízení

Hezký den

• Nízké ceny, dobrý výběr, rychlé odeslání.

Tomuto obchodu není co vytknout. Jsem opravdu spokojen. Toto hodnocení není žádná reklama pro tento obchod. Pozitivní hodnocení si skutečně zaslouží.

Hezký den

• Cena a kvalita nabízeného zboží

• dobré ceny
    • velký výběr
    • ochotná zákaznická linka

S perem na tablet jsem velice spokojena. Bylo mi dodáno rychle. Obchod mi poslal také instrukce. Jinak celkově nemám co vytknout :)

Hezký den

• Hodně zboží za dobré ceny, rychlost a bezproblémovost dodání

• Široký sortiment
    • Ceny

Hezký den

• zejména cena, kvalita dodání i dodaného materialu.

Hezký den

• Rychlost odeslání zboží, široký sortiment za zajímavé ceny

Hezký den

• skvělé ceny, bleskurychlé dodáni

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Kvalitní zboží