• Rychlost dodání a návod na použití.
    • Rychlost dodání a návod na použití

• Rychle dodani
    • Levné produkty
    • Kvalita

• Vše OK

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojený/á. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den
    Student-eShop.cz - příslušenství pro chytré telefony, obaly, pouzdra, kryty, fólie, tvrzená skla, VR boxy, power banky a další

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojená. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den

Dobrá komunikace,rychlá expedice zboží.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojený. Budeme se těšit na další spolupráci.

vše super...

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen/a. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den

Velká nabídka, dobré ceny, rychlé dodání

Hezký den

• Rychlé dodání do druhého dne
    • Příznivé ceny
    • Menší výběr barev netransparentních obalů na mobil se šňůrkou

Hezký den

produkt neodpovídá popisu, nepoužitelné zboží

Hezký den

Objednal jsem si obal na iPad Air 2022, obal stal 600kc. Koupil jsem si 2v1 průhledný a přišel poskrabany a netransparentni gumovy kryt z Činy za 80kc budu reklamovat a rozhodne nedoporučuji.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

aby se transparentní strana nepoškrábala, je aplikovaná ochranná folie, která může být poškrábaná, ale stačí pouze folii sundat.

Student-eshop.cz

• Rychlost vyřízení objednávky a odeslání
    • Kvalita za dobré ceny
    • Doprava zdarma nad 700,-

Tento eshop doporučuji jako velmi rychlý a spolehlivý. Oceňuji také podrobný popis produktu včetně informace o podpoře češtiny produktu a návod v češtině + doprava zdarma, což konkurence u tohoto produktu neumí nabídnout.

Hezký den

• rychlé jednání, zboží dorazilo v pořádku dle mých představ

doporučuji obchod je spolehlivý a rychlý

Hezký den

• Na obrázku stránek vyfocen zcela jiný produkt. Prý ilustrační foto. Došel jiný obal na jiný mobil.
    • Mám jiný došly výrobek pokud ho nechci poslat poštou a vrátit. Ví,že se tato položka nevyplatí vracet.

Poslední co jsem zde, včetně mé rodiny objednal.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

fotografie u tohoto produktu nejsou ani ilustrační, jsou to přesné fotografie produktu a dle Vámi zaslané fotografie Vám bylo doručeno zboží, které jste objednal.

• Dobrá komunikace, včasné dodání

• Poslali jiné zboží
    • Dopravu pro odeslání mám platit sám

Už jsem to jednou psal, ptá se to znova.

Dostal jsem jiné zboží. Mám to poslat zpět na mé náklady. Pro zboží za 80 kč je doprava za 60 kč už dost drahá. Platit celkem 120 kč kvůli chybě firmy je už neúnosné. Koupím to v kamenném obchodě.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

chyba byla bohužel na Vaší straně objednáním jiného modelu, než který vlastníte :)

Student-eShop.cz

rychlý a bezpečný nákup

Rychlé dodání . Kvalitní produkt

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den

• Folie jsou vadné, na každé je 1 až 2 vady, že fólie nepřilne přes takový vyvýšený bod pod fólií.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mrzí nás, že nejste s produktem spokojen/a, avšak do dnešního dne od Vás neevidujeme reklamaci.

Student-eshop

• Spokojenost