• Žádné, vůbec nekomunikují.
    • Objednala jsem si zboží a 10 dní se mi nikdoé zatím neozval.

Nejsem spokojená, ještě jsem to při nákupu přes internet nezažila, vždy se ozvali a výjadřili se k objednávce. Zboží je většinou do 3-4 dnů doručeno.

• absolutne žadna komunikace se zakaznikem totalni skandal tenhle obchod

stydte se

• Dodací lhůta hrozná(zboží objednáno 1.5.2012 a dorazilo až 11.5.2012,nabízená příchuť iontového nápoje přišla odlišná od objednané

Nedoporučuji!!!

Objednal jsem pár činek + osu, činky dorazily sice ve správné váze, ale v jiné kofiguraci kotoučů než jsem objednal, nemám sílu to reklamovat. Problém byl i s osou, po změně objednávky na odesláno se týden nic nedělo. Po tel. dotazu řekli, že osu nemají. Dohodli jsme se tedy pouze na činkách, ale potom na štěstí zase byla ( do jedné hodiny) a potom to už bylo v pohodě. Nevím jestli nevědí co mají a nemají na skladě, nevím proč nepravdivě informují o stavu objednávky, proč posílají něco trochu jiného, ale doufám, že to byla vyjímka a ostatní budou spokojeni.

• Je to dlouho a ještě nic nemám,narozdíl od jiných co dodávají do 3 dnů......

Zatím bych je zdržel od vašich služeb.......

• Absolutně nevím, v jakém stádiu se moje objednávka právě vyskytuje. Akorát mi přišel mail, že zboží bude až kolem 21.4., tak jestli chci objednávku zrušit. Já jsem napsala, že zboží potřebuji do 27. 4., takže jestli to do té doby bude, tak objednávku neruším. Od té doby jsem psala ještě dvakrát a nepřišla mi od vás ŽÁDNÁ odpověď. Dnes je 24. 4. a já to zboží mám jako dárek, tudíž ho do pátku potřebuji, teď ale nevím, na čem jsem.

Je s Vámi nejhorší komunikace ze všech e-shopu, co jsem kdy objednávala, a že jich bylo opravdu hodně..Z tohoto důvodu Vás určitě nedoporučím, pokud mi ovšem dáte vědět, kdy mi objednané zboží dorazí a když mi opravdu dorazí do 27. 4. tak to může podstatně můj názor změnit.

• Široký výběr
    • Komunikace se zákazníkem
    • Doba dodání
    • Zabalení zboží

Zboží který sem si objednával dorazilo po neuvěřitelných 20 dnech od objednávky. Kdybych se dvakrát nezeptal jak to vypadá, nedostal bych asi žádnou zprávu -> Neprofesionální komunikace.

Když sem si myslel po přijetí balíku že vše nejhorší je za mnou, nestačil sem se divit. Jeden s přípravků byl prasklý a měl v sobě několik docela velkých děr. Samozřejmě celá jeho 1/3 se vysypala do krabice. Důvod proč se tak stalo je díky nedostatečnému balení uvnitř kde zboží bylo jen tak pohozeno. -> Toto by se nestalo, kdyby zboží bylo obaleno nejlépe bublinkovou folií.

A aby toho nebylo málo, a to mi přišlo i docela úsměvné, tak po očištění jednoho s přípravku od prášku sem spatřil jiný nápis příchuti než sem měl objednaný.

Musím říci, že sem s ničím podobným nikdy nesetkal a to si toho objednávám docela dost.

• Nabízí zboží, které nemají skladem.
    • Nabídnutá náhrada je něco úplně jiného.

Majitel obchodu nemá přehled o zboží.
    Nedodržuje domluvený termín.
    Nabízí jako náhradu něco zcela jiného.
    Katastrofa - nedoporučuji.

• Slevy akce
    • dodací lhůty

• dobré ceny
    • provozovatele

V tomto obchodě jsem nakoupil poprvé, a to z důvodu, že u konkurence, kde jindy nakupuji, nebyl skladem mnou požadovaný výrobek. Tento výrobek, kvůli kterému jsem zde nákup provedl,uvedený jako skladem, společně s dalším zbožím nedorazil. Bez jakéhokoliv avíza. Následná komunikace se shopem mizerná. Další negativum je horší kvalita jednoho ze zakoupených výrobků. To ale připisuji na vrub výrobci, neboť zboží bylo řádně zabaleno a neprošlá expirace.

• dobré ceny

bohužel jsem obdržela jiné zboží

měli by častěji aktualizovat nabídku na stránkach...uz se mi nekolikrat stalo ze uvedene zbozi nemeli a museli ho nahradit uplne jinym...

• Systém s věrnostním bonusem formou slev
    • Dárkový systém-možnost získat k nákupu dárek zdarma
    • Komunikace se zákazníky není ideální
    • Velmi dlouhá doba vyřízení zásilky

Mnoho mých známých má s obchodem velmi dobré zkušenosti, bezproblémové a rychlé vyřízení objednávek. Já však takovou zkušenost bohužel nemám. I přesto, že jsem již před týdnem zboží zaplatil, nebyla objednávka stále vyřízena a nikdo z obchodu se mnou nekomunikuje. Již jsem urgoval dvěma e-maily.

Obchod dobrý aktualizovany ale komunikace vazne zrejme dle nalady

• určitě nějaké má
    • špatná komunikace,dlouha doba dodání

nevím

obchod me zklamal,objednal jsem si zbozi urcite znacky a prislo od jineho vyrobce.Akce darek ale do faktury napsano doposleme a neprisel.

• Velmi pomalá komunikace.dle mého názoru zaslání a vystavení, potvrzení objednávky nemůže trvat více jak dva dny.

Nakupovat raději u osvědčených prodejců