• měl dobré bonusy a množstevní slevy
    • nemá zboží skladem a nemá to uvedené na webu.ze 4 věcí co jsem chtěla mel jen jednu tak jsem to zrušila.

Když objednávka nedojde do 48 hodin je to blbý.Ani se neozvala že to nemají musela jsem se zajímat sama.Neochota a žádná komunikace

• nákup z domova
    • lidé pracující v tomto obchodě

Nakupoval jsem zde po třetí a již asi nebudu.Objednal jsem si zboží,které sice došlo v pořádku,ale došlo s jinou příchutí výrobku.Faktura,která byla přiložena v krabici s velkým nápisem s mým příjmením, patřila úplně někomu jinému.Když jsem volal na číslo pro reklamace po pár zazvonění mně někdo na druhé straně hovor zrušil.Takže když to shrnu,myslím,že příště Ronnie.cz a o Strongbody už nechci slyšet :)

• Zadne vyhody nevidim.
    • Internetove stranky jsou neprehledne, nevite, zda zbozi maji, ci nikoliv.
    • Neda se najit kontakt na prodejce.
    • V dorucovanych emailech od obchodu chybi jmeno a telefon na kontaktni osobu. Vite jen emailovou adresu.

Heureka doporucila tento obchod jako spolehlivy, bylo uvedeno, za zbozi je skladem, ihned k dodani. Skutecnost byla jina, ovsem zjistil jsem to az dva dny po zaplaceni.
    Bylo mi nabidnuto jine zbozi nebo vraceni penez.
    Priste jiz v tomto obchodu nic neobjednam.

• Netuším, obchod nakonec neproběhl
    • ...

Slibují vyřízení do 48 hodin a i po 72 hodinách nebyla žádná zpráva o zpracování požadavku ... objednala jsem jinde, v noci a hned ráno odeslali a ještě ten den jsem měla zboží doma. Takže asi tak

• špatně vedené stránky-neodpovídají skutečnosti o dostupnosti produktu-neprofesionální chování personálu

moc bych neriskoval

• proč je nabízeno zboží, které vůbec není k dispozici

• ceny
    • dlouhá dodací lhůta i když bylo zboží skladem

Dobrý den, nakupuji u Vás poprvé a zatím nevím kdy mi zboží dorazí a jak je na tom má objednávka?! Jinak slušné stránky s dobrým sortimentem, ale hodně Vám škodí, že kupující nemá zpětnou vazbu. děkuji Petr Rozsypal

• Nevím
    • Na Heuréce uvádí SKLADEM a na svých stránkách OBJEDNAT U DODAVATELE.

Místo SKLADEM jsem čekal na zboží týden.Hned po vybalení běžecký pás nefunkční. Velké zklamání.

• široka nabidky výrobků
    • nedodává zobjednané zboží

obchod je na prvním místě ve vyhledavači moje první zkušenost s obchodem je velice špatná ještě jsem takovou nezažil telefon tam nikdo nezvedá asi maj dovolenou

klidně bych obchod doporučil třeba budete mít více štěstí

• Komunikace a nedostupnost zboží v případě, kdy je uváděno zboží skladem.

• OBJEDNALA JSEM SI ZBOŽÍ KTERÉ,BYLO NA SKLADĚ A DO DNEŠNÍHO DNE NEDOŠLO.
    • PRODÁVAJÍCÍ NENÍ SCHOPEN NAPSAT,KDY OBJEDNÁVKU
    • VYEXPEDUJE.

NEKOMUNIKUJÍCÍ OBCHOD.

• vůbec jsem nevěděla zda moje objednávka dorazila v pořádku musela jsem poslat dotaz na mail.

špatná komunikace, žádné info o stavu objednávky až druhý den na dotaz, kdybych nenapsala, že chci zboží do tří dnů jinak ať ho neposílají netuším jak dlouho by trvala expedice

• Obědnal jsem si činky a nic nepřišlo. žádný mail, žádná faktura, nic, co bych měl zaplatit...

• hezký a přehledný web

• Slibujete a pak nikdo nereaguje. Po 48 hod. jsem volala sama. Na internetu se také nic nedělo, abych zjistila, že zboží nemáte a mít nebudete, ale nabízíte ho dál.

Potřebovala jsem to k narozeninám rodičů a tak šlo i o čas. Nekomunikujete a jiný mi nikdo nenabídl koupila jsem to jinde.

• Je pomerne lacny.
    • Komunikacia s dodavatelmi a zasielkove sluzby respektivne zabalenie tovaru.

Vzhladom na to ako dlho som na tovar cakal a nakoniec som musel aj tak zmenit objednavku, a aj vzhladom na to ze pred zlozenim stroja som musel pobehat zeleziarstva aby som ho mohol vobec poskladat lebo skrutky a matice boli vytratene z krabice, odpdrucam kazdemu dobre zvazit ci to za tu cenu stoji a radsej neobjedna kvalitnejsi tovar... a to som nespomenul este tie skrabance a odreniny.

• Nespolehlivost a dlouhá dodací lhůta,pokud vůbec zboží pošlou.

• Hrozně špatná komunikace..zboží sem si objednal v nědeli až po 4-5 dnech mě zavolali že nemaji to zboži..

• Komunikace se zákazníkem