• Zboží zaplaceno a nedodano

Nakupuji v tom to obchodě poprvé... žádná komunikace z jejich strany..,už nikdy tento obchod...fujjj.

• Nemaju objednany tovar ani skladom, pricom na eshope je oznaceny, ako tovar skladom, na odoslanie:/..neodporucam

Počet kotoučů neodpovídal popisu zboží. Tzn. dorazilo 2x5 kg, 4x2,5 kg a 4x1,25 kg. Inzerováno bylo 4x5 kg, 4x2,5 kg a 4x1,25 kg.

Deklarovaná velikost ač skladem,nebyla.....

Reakce obchodu Strongbody.cz

děkujeme za hodnocení a omlouváme se za chybku - bohužel chybou systému se zboží vypsalo jako skladem, i když nebylo. Věřím, že v případě další objednávky již proběhne vše na jedničku!

Hezký den, Iva / Strongbody.cz

• pozdní dodání

Zboží jsem objednala protože bylo na skladě s tím že dojde do dvou dnů. Po čtyřech dnech se obchod ozval s omluvou a že zboží dorazí v ten. Pak se tři dny nic nedělo a završila to pošta které od sms o doručování trvalo další tři dny než opravdu doručovala.

• rychlá doprava
    • sortiment
    • kotouče přišli omlácené

0,5 kg kotouče přišli omlácené a nebylo to dopravou. Stojí pár korun ale slušné by bylo to alespoň napsat.

Obchod hodnotím kladně ale objednaný produkt mě zklamal.

Dobrý den Michale,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás že nejste s produktem spokojený, napište nám prosím na e-mail [email protected] a zkusíme vymyslet nějaké řešení.

S pozdravem Iva / Strongbody.cz

• Zboží nedorazilo - nebylo na skladě a dosud ho nemám

Reakce obchodu Strongbody.cz

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s objednávkou. Kolegyní jste byl informován o nedostupnosti zboží a byla nabídnuta alternativa, kterou jste odmítl a proto byla objednávka zrušena.

Věřím, že v případě další objednávky již vše dopadne perfektně.

S pozdravem Iva / Strongbody.cz

• Pořád čekám na filtru o kterou jsem požádal

Reakce obchodu Strongbody.cz

fakturu na kterou čekáte Vám byla zaslána na e-mail, je možné že spadla do spamu. Pro jistotu Vám ji zasíláme znovu.

S pozdravem Iva / Strongbody.cz

• Dostupnost zboží nesouhlasí s tím, co uvádí.

Objednal jsem zboží kde byla jasně napsaná dostupnost do dvou dnů, po dvou dnech se mi ozvali s tím, že zboží nejsou schopni sehnat a že se již nevyrábí. Tohle byl už druhý případ. To, že reagují na objednávku až po dvou dnech mně také nevyhovuje.
    No takže já nedoporučuji.

Reakce obchodu Strongbody.cz

velice se omlouváme za toto pochybení, již jsme zajistili systém tak, aby se chyby znovu neopakovaly. Zároveň jsme posílili podporu expedice aby nevznikali časové prodlevy v případě problematické objednávky.

Věřím, že pokud si u nás vyberete, již bude vše na jedničku.

S pozdravem Kristýna / Strongbody.cz

Nedoporučují,napsala jsem email , kde jsem jim napsala že stopky došly v pořádku,ale baterie v nich-nefunkční.Tudíž jsme ani nemohli ihned zkusit jestli fungují. Museli jsme jet do města baterie koupit nové. Chtěli jsem se domluvit jak to budeme řešit, napsala jsem email, bohužel žádná odpověď. Asi za tři dny jsme celý den volali a bohužel po celý den od rána do odpoledne nám telefon vůbec nikdo nevzal. Proto to byl náš poslední kup v tomhle obchodě a nikomu ostatnímu tento obchod nedoporučíme. Jelikož jsme zklamaní jednáním.

Reakce obchodu Strongbody.cz

V tomto případě nastala trochu nešťastná kombinace několika faktorů - na email o nefunkčních bateriích naši pracovníci reagovali okamžitou reklamací u našeho dodavatele (výrobce). V den, kdy se k nám zákazník snažil dovolat, byly telefony přesměrovány na naši kolegyni, která bohužel většinu dne trávila v rámci rodinného pohřbu (zcela výjimečná situace). Jelikož se náš dodavatel (výrobce) do dnešního dne k reklamaci nevyjádřil, proplatili jsme zpětně zákazníkovi náklady na nové baterie. Ke dnešnímu dni má zákazník tyto peníze na svém účtu a věříme, že je s vyřešením této komplikované situace spokojen.

• Asi zadne vyznamnejsi, ale ta externi doprava je tragedie. Objednano na dopoledne, dorazilo po seste odpoledne.

• absolutně neseriózní jednání

nepoužívat

• zboží skladem, ale skutečnost je jiná
    • špatná komunikace

• Nižší cena
    • Zpracování objednávky

Zboží jsem objednala před 10 dny, do obchodu nebylo možné se dovolat, poté jsme komunikovali emailem. Každý den mi mazali med kolem pusy, že zboží budou mít k dispozici později, nakonec se vůbec neozvali a objednávka byla stále ve stavu nevyřízená, zboží nedodali, jen slibovali.

• objednané zboží má jinou dodací lhůtu než firma uvádí
    • 11 dní od objednávky a zatím žádná reakce.Nevím, co si mám myslet či objednávku zrušit.

příjde mi docela směšné hodnotit spokojenost nebo nespokojenost s obchodem když mi ještě nic nepřišlo.Sice mezi tím byly vánoční svátky ale z jiných eshopů zboží,které bylo objednáno ještě později mám už dávno doma.Holt Mělník.

• POHODLNOST NAKUPU
    • tovar neni kompletný . zoznam sučastiek neni presny a navod špatný.

davat pozor pri kompletizaci tovaru