Po objednání zboží se týden nikdo neozval. Až na můj dotaz mně volali, že mají chybu v e-shopu a mnou objednané nosiče nesedí na udaný typ vozu a nejsou schopni tyto ani dodat.

• nedostatečná informace prodejce k druhu závěsného zařízení na který je nosič usazen

• přes avízo, že je zboží skladem mi bylo následně sděleno, že zboží bude až za měsíc?!

Vážený zákazníku,

jsme rádi, že jste si vybral k nákupu právě náš e-shop a velmi nás mrzí, že jsme Vám nebyli schopni vyhovět.
    Výrobek Compass SUV 250 je jedním z produktů, které byli před Vánocemi rychle vyprodány a dodavatel, který nám běžně garantuje dostatečnou skladovou zásobu nám sdělil, že další zásoba přijde až během ledna. Tuto informaci jsme bohužel dostali až po přijetí Vaší objednávky a proto došlo k aktualizaci skladové zásoby na webu později.

Team Střešní nosiče BöHM

Nechci vyloženě hanit, ale mé dojmy jsou rozpačité, naklánějící se spíš lehce k nespokojenosti. Zboží jsem dostal nadvakrát - objednával jsem základní nosič na střechu a nosiče kol na něj, dostal jsem nejdřív jen ten základní. Po urgenci se mi dostalo omluvy a bez odkladu i odeslání "druhé půlky", takže žádná velká tragédie... ale jeden víkendový výlet to znemožnit stihlo. / Při montáži nosičů taky trochu rozladění - nosiče kol Thule bez problémů, nicméně střešní nosič Böhm typ C není úplně podle mých představ. Dodavatel mě ujistil, že je vhodný i pro Ford Fusion... no namontovat jde a snad bude i sloužit, ale úplně ideál to není. Nosné prvky sedí na šikmých plochách, užších než příslušné packy nosiče, nepůsobí to úplně spolehlivým dojmem. V praxi při jízdě ještě uvidím. Zklamal mě hlavně návod k instalaci - od výrobce má sice chytré kolonky, kde by měly být uvedené mj. vzdálenosti umístění nosiče vzhledem k střednímu sloupku auta, byly tam ale napsané jiné, celkem irelevantní údaje, navíc dost nečitelným škrabopisem.

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

Mrzí nás Vaše hodnocení hned z několika důvodů, přesto si Vás vážíme jako zákazníka, proto posíláme naše vyjádření.

Jednoznačně naše chyba – neposlali jsme objednávku komplet, omlouváme se ještě jednou, přesto jsme Vám na naše náklady poslali urychleně zbytek.

Výběr zboží – vybral jste si homologovaný, nicméně universální střešní nosič s nejnižší cenou na Váš vůz. S ohledem na universálnost výrobku může dojít k tomu, že kontura dosedací plochy přesně nekopíruje konturu střechy. Tato drobná vzhledová nepřesnost nemá žádný vliv na funkci nosiče a pevnost jeho uchycení ke střeše. Váš typ vozidla nemá definovanou rozteč a vzdálenost od středního na vozidle, proto nebyla definovaná v návodu.

Team SNB

Jiz po druhé se mi stalo, ze chci koupit nosič, na stránkách je uvedeno skladem. Skladem, ale není a dodací lhůta řádově 14 dní. Na pobočku na Černým mostě jsem se nemohl ani dovolat. Tak jsem se tam vydal osobně. Prý toho mají moc. Každopádně cesta zbytečná. Jinak z druhé pobočky se tam také nedovolali.

• nereagují na výzvy
    • bez omluvy nedodaly

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

mrzí nás tohle nedorozumění. Kolegové se Vám snažili několikrát dovolat a poslali Vám SMS bez zpětné reakce. Současně jsme provedli kontrolu funkce automatického odesílání emailu se stavem objednávky. Neevidujeme jedinou výzvu z Vaší strany, jak píšete v recenzi. Vzhledem k výše uvedenému byla Vaše objednávka stornována.

Team SNB

Špatný popis montáže, šrouby - nesouhlasí délka, nutno koupit nové

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

ihned jsme zákazníka kontaktovali a vše bylo vyřešeno ke vzájemné spokojenosti.

Střešní nosiče BöHM

Dodávka inzerovaná na termín 1 - 3 dny bude provedena až za cca měsíc. Není skladem, čekají na dodávku. Nespěchám, nevadí. Počkám

• Montáž technikem provedena profesionálně a ochotně i když až po 2.měsících!!!
    • Malá ochota a nezájem prodejců.
    • Provedení zakázky slíbeno 2.až 3.týdny. Po několika urgencích,to trvalo 2.měsíce!!!

Prodejna honosná,prodejci nic moc! Další koupi příslušenství bych již moc zvažoval.

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

především se omlouváme za dostupnost zboží a odkládanou montáž, jež jsme se s Vámi snažili domluvit tak, aby pasovala do omezeného časového prostoru, který jste měl vyhrazen.

Termín montáže byl vázán na spicifický druh zboží a model Vašeho vozu. Předem jsme Vás informovali, že objednávka bude trvala déle. Výrobce dostal konkrétní zadání dle specifikace, protože se jednalo o zakázku na míru.

Mrzí nás, že jsme nedokázali plně uspokojit Vaší představu a bereme to jako podmět ke zlepšení.

Střešní nosiče BöHM

• Uváděny nepravdivé informace o dostupnosti produktu na webových stránkách, kde bylo uvedeno "produkt skladem" a ve skutečnosti skladem nebyl (dokonce ani po mém telefonickém kontaktu nebyla dostupnost známa).

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

děkujeme za Vaší připomínku. Udělali jsme softwarovou úpravu webových stránek tak, aby se zobrazovala reálná dostupnost zboží v podobě dnů.

• dodací lhůta
    • neodpověděl na můj dotaz ohledně neúplnosti dodávky

příště nakoupím někde jinde

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

omlouváme se za nedorozumění. Bohužel, Váš email byl díky firewall vyhozen do spamu a proto jsme na něj nezareagovali. Potvrzujeme to, co bylo včera domluveno po telefonu. Díly budou bezplatně zaslány na Vaší adresu.

Střešní nosiče BöHM

Zboží jsem objednal a nic nedorazilo.

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

zboží bylo objednané s osobním odběrem na prodejně. Kontaktovali jsme Vás emailem i telefonicky, ale bohužel bez odezvy. Po 14 dnech bylo z osobního odběru staženo a vráceno do skladu.

• Cena dobrá.
    • Doprava zdarma.
    • Zaslal poškozené zboží. Tentokrát není chyba v dopravci. To by si neměl dovolit. Reklamace běží, zatím není vyřízena.

Reklamace se řeší telefonicky výměnou zboží, ale to momentálně není k dispozici.

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

děkujeme za Vaší reakci. Mrzí nás co se stalo, jedná se o vadu výrobce. Držák máme již skladem na prodejně, takže se pro něj můžete kdykoliv zastavit a nebo Vám ho přivezeme až domů a vyměníme. Kolega Vás bude telefonicky/emailem kontaktovat.

• sortiment
    • Za tři dny nebyli schopni naskladnit výrobek, který měli označen navíc jako "skladem". Ještě k tomu od pražského dodavatele (Neumann). Dodací lhůta nejistá - jeden z prodavačů mě dokonce doporučil, ať si pro zboží dojedu k výrobci (!).

Velmi špatný přístup k prodeji, nezájem o zákazníka.

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

zboží jsme v aktuální dobu měli na centrálním skladě za Prahou a v detailu produktu bylo jasně napsané - dodáme za 3-5 pracovních dnů. Přesto, že jsme byli schopni termín bez problémů dodržet a Vás jsme o tom informovali, chtěl jste zboží dostat ihned. Abychom Vám pomohli vyřešit problém, dali jsme Vám adresu na konkurenci, kde jsme ověřili dostupnost. Na dobrém přístupu k zákazníkovi si jako firma zakládáme.

Střešní nosiče BÖHM

Objednaní a vyzvednutí zboží není problém.
    Ovšem poradit si od pánu na Praze 9 bych si již nenechal. Více arogantní prodej jsem nezažil. I přesto že jsem přišel pro druhou věc do tohoto obchodu a byl jsem již pevně rozhodnut, my pracovníci obchodu nutily věc dražší a pro mě naprosto nepoužitelnou. K tomu aby mě zblbli povídali informace zavádějící až lživé.
    Víckrát už v tomto obchodě nenakoupim

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

naše firma si zakládá na kvalitní komunikaci a spokojenosti všech zákazníků, proto bereme Vaši stížnost jako podmět k jednání. Jsem si ale jistý, že nikdo z našich techniků Vám nepodal lživé informace a nechtěl Vám něco vnutit! Váš nákup nelze spárovat s objednávkou, takže nejsme schopni zjistit o jaký nákup zboží se jednalo (anonym).

Střešní nosiče BöHM

Kupovala jsem 2 nosiče. V jednom balení byly některé části navíc, v druhém balení chyběly některé matice, které nejsou tím nejběžnějším standardem - matice s gumičkou, ty co drží, aniž by se během jízdy uvolnoval.

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

z Vaše podpisu jsme nezjistili jméno, takže není možné dohledat Váš nákup.
    Výjimečně se může stát, že výrobce nemá kompletní balení. Není žádný problém to vyřešit jako standardní reklamaci a poslat Vám bezplatně chybějící díly. Určitě je to elegantnější řešení, než napsat špatnou recenzi. Ozvěte se prosím kolegům z Prahy 9, rádi to pro Vás zařídíme.

Děkuji
    T.Böhm

• - výběr
    • - ceny
    • - nepřehledné obchodní podmínky (doprava, platba, ...)
    • - nemožnost dopravy "balík na poštu"

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

- OP jsou v souladu s požadavky legislativy 2015. Při vyplňování objednávky si vyberete způsob platby a současně se vygeneruje cena dopravy na základě objednaného zboží (velikost, váha..). Vše je velmi přehledně zobrazené v našem nákupním košíku.

- českou poštou odesíláme balíky již několik let a patří mezi naše standardní služby.