• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 2 týdny

Ochotní, sjednotili zámky, vše rychlé a bezproblémové

• Ochotný personál.

• Rychle a kvalitni vyřizeni
  • nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 3 týdny

• zboží skladem, dobré jednání, odborná konzultace, super domluva

• Ceny
  • nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 3 týdny

• Ochota a vstřícné, rychlé jednání

* Přístup personálu
    * Znalost zboží
    * Dostupnost obchodu - parkovací místo

• Ochota a přístup personálu
    • Možnost parkování u obchodu
    • Výborná cena zboží v porovnání s konkurencí
    • jen drobnost, asi 2 dny po odběru zboží mi volali, že je má objednávka připravená k odběru :-)

Parádní obchodník, nakupovat byla radost, doporučuji!

Max. spokojenost.

• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 1 měsícem

Nechci vyloženě hanit, ale mé dojmy jsou rozpačité, naklánějící se spíš lehce k nespokojenosti. Zboží jsem dostal nadvakrát - objednával jsem základní nosič na střechu a nosiče kol na něj, dostal jsem nejdřív jen ten základní. Po urgenci se mi dostalo omluvy a bez odkladu i odeslání "druhé půlky", takže žádná velká tragédie... ale jeden víkendový výlet to znemožnit stihlo. / Při montáži nosičů taky trochu rozladění - nosiče kol Thule bez problémů, nicméně střešní nosič Böhm typ C není úplně podle mých představ. Dodavatel mě ujistil, že je vhodný i pro Ford Fusion... no namontovat jde a snad bude i sloužit, ale úplně ideál to není. Nosné prvky sedí na šikmých plochách, užších než příslušné packy nosiče, nepůsobí to úplně spolehlivým dojmem. V praxi při jízdě ještě uvidím. Zklamal mě hlavně návod k instalaci - od výrobce má sice chytré kolonky, kde by měly být uvedené mj. vzdálenosti umístění nosiče vzhledem k střednímu sloupku auta, byly tam ale napsané jiné, celkem irelevantní údaje, navíc dost nečitelným škrabopisem.

Reakce obchodu Střešní nosiče BöHM

Mrzí nás Vaše hodnocení hned z několika důvodů, přesto si Vás vážíme jako zákazníka, proto posíláme naše vyjádření.

Jednoznačně naše chyba – neposlali jsme objednávku komplet, omlouváme se ještě jednou, přesto jsme Vám na naše náklady poslali urychleně zbytek.

Výběr zboží – vybral jste si homologovaný, nicméně universální střešní nosič s nejnižší cenou na Váš vůz. S ohledem na universálnost výrobku může dojít k tomu, že kontura dosedací plochy přesně nekopíruje konturu střechy. Tato drobná vzhledová nepřesnost nemá žádný vliv na funkci nosiče a pevnost jeho uchycení ke střeše. Váš typ vozidla nemá definovanou rozteč a vzdálenost od středního na vozidle, proto nebyla definovaná v návodu.

Team SNB

• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 1 měsícem

Profesionální přístup personálu prodejny v Praze 9, s podrobným vysvětlením způsobu použití zboží.

• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 1 měsícem

Vybral jsem podle potřeby a ceny,popis souhlasil,dodací lhůta tak jak bylo uvedeno.

• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 1 měsícem

• první zkušenost a dobrý

nemám připomínek naopak

Dobrá komunikace

• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 1 měsícem

nemohu nic vytknout. Po odeslání objednávky mě obchod telefonicky kontaktoval a prověřil zda jsem dle typu vozu vybral správně. Považuji to za profesionální přístup. Prodejce byl vstřícný a milý. Příjemná zkušenost.

• rychlá odezva
    • osobní komunikace

výrobky Thule jsou cenově dražší, ale velmi kvalitní a pokrývají široké spektrum doplňků pro přepravu nákladu

• ochota poradit
    • bezproblémový nákup

• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 2 měsíci

• Zboží bylo ve velmi krátkém čase doručeno
  • nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 2 měsíci

• Komunikace při problémů.
    • Píší že zboží je skladem a po 2 týdnech no stále nemám.

Zboží nejdříve mělo dorazit za 1-2 dny. Potom to změnili na3-5 dní. A stále nic. Dávám jim ještě pár dní a pak jde palec dolů.

• nakoupil v obchodě Střešní nosiče BöHM před 2 měsíci

Rychlá reakce na potřeby zákazníka .