Na zboží, které není skladem je nutné si počkat déle. Obchod se mi sám ozval, protože na jednu z objednaných položek by bylo nutné čekat mnohem déle a nabídl mi posečkání, zaslání zboží bez této položky nebo stornování celé objednávky, což považuji za korektní jednání.

Skvělé ceny, i přes o něco delší dodací lhůtu, čekalo se na kompletaci objednávky, spokojenost. Perfektně zabaleno, proti poškození.

• široký výběr her pro děti

dobrý obchod kam se budu v případě potřeby ráda vracet

• Nabídka zboží za nejnižší cenu.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

Doporučuji tento obchod!

• i poštovným byl nákup nejvýhodnější :-)

Doprava Českou poštou je dlouhodobá, nejsou schopni určit přibližný čas dodávky. Pak celý den sedíte doma a čekáte.

• rychlost, spolehlivost
    • neshledávám

• objednaný produkt byl v nabídce s tím že není skladem ale do týdne od objednání ho budu mít doma,platbu potvrdili stím že objednávka se vyřizuje.Od té doby nic ani zpráva a je to 10 dní

Reakce obchodu Stolní-hra.cz

Dobrý den, ve Vaši objednávce byla vložena hra s delší dostupností, kterou jsme předem avizovali, dále byla zvolena platba převodem a tím došlo k dalšímu prodloužení dodací doby. Objednávku jsme odeslali 2.9., což byl 8. prac. den od začátku vyřizování. V avizované dostupnosti jsme uváděli 7. pracovní den. Omlouvám se za toto zpoždění a doufám, že zásilka v pořádku dorazila a s produktem jste spokojena.

• ochota, profesionální jednání

• Přišla mi Jenga věž s jinými rozměry (menší) než kterou jsem si obědnala. Do dnešního dne mi nebylo odpovězeno zda je větší věž na skladě a jak obchod moji reklamaci vyřídí.

Reakce obchodu Stolní-hra.cz

Komplikace s Jenga věží nás mrzí, paní jsme zaslali mail, že věc řešíme. Čekali jsme na vyjádření výrobce, kdy jsme nakonec zjistili, že poskytované údaje od výrobce o velikosti věže jsou velikosti krabičky, nikoliv rozebrané a postavené věže. Zákazníci jsme nabídli jinou věž od jiného výrobce, kterou jí na naše náklady zašleme.

• Levné ceny
    • Možnost sledování stavu objednávky
    • Rychlá dodávka bez problému ať na dobírku či platbou předem
    • Nemám nic k vytknutí

s obchodem jsem celkově spokojená, dobrá je i komunikace - po objednání pošlou mail s odkazem na sledování zásilky, po odeslání přijde mail s číslem zásilky pro kontrolování u České pošty. Jsem spokojená ráda nakoupím znova.

• ve STOLNI-HRA.CZ je Nerf deploy CS-6 nejlevnější a proto jsem ho ohodnutil takto
    • nevym co říct

STOLNI-HRA.CZ je supr obchod