• rychlost, vstřícnost

• Zboží nedorazilo ani po 3 nedělích, nikdo se neozval s vysvětlením a ještě chcete ohodnotit firmu! Směšné!

Reakce obchodu Stolní-hra.cz

u produktu byla uvedena delší doba dostupnosti, později jsme zjistili, že jsou magnetky rozebrané u výrobce.
    Situace nás velice mrzí, jako omluvu jsme Vám nabídli 10% slevu při další objednávce.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

dobrá komunikace obchodu se zákazníkem

• rychlé doručení

• Nespolehlivost

Nedoporučuji

Reakce obchodu Stolní-hra.cz

u Vaší objednávky jsme žádnou chybu neshledali: byla v pořádku odeslána v termínu 11.12., jak lze ověřit na tomto odkazu https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/DR7102100232C Problém zřejmě nastal na straně České pošty - o čemž jsme bohužel nedostlali žádnou informaci - a zásilka nám byla následně vrácena jako nedoručená. Hned po uzavření inventury a obnovení standardního provozu na začátku ledna situaci prověříme a ozveme se Vám. Chyba tedy nenastala u nás, přesto se Vám za komplikace omlouváme.

stolni-hra.cz

• zboží skladem
    • není osobní odběr v prace zdarma

bezproblémový nákup

• PŘI OBJEDNÁVÁNÍ BYLO U ZBOŽÍ UVEDENO, ŽE JE SKLADEM A PAK MI PŘIŠLO, ŽE SE NASKLADNÍ 12.12 (DO TÝDNE) A DNES JE 16.12 A UŽ JE TAM, ŽE SE ZBOŽÍ NASKLADN 18.12. :-(

Reakce obchodu Stolní-hra.cz

Vaše zkušenost nás mrzí. Pro zákazníky se snažíme dělat maximum, ale záleží i na dodavatelích, poště atd. Vámi objednané zboží jsme neuváděli skladem, ale právě s dostupností zmiňovaných 6 pracovních dní kvůli plánovanému termínu, kdy nám distributor měl zboží přivézt. Bohužel se zdržela výroba, ale momentálně už je hra u dopravce, s nímž jsme to speciálně řešili a který přislíbil přivézt ji na centrálu dnes. V tuto chvíli je tedy objednávka oproti očekávání o dva dny zpožděna a věříme, že zítra bude u Vás. Za komplikace se Vám omlouváme.

stolni-hra.cz

• Rychlost a solidnost.
    • Neznám žádné.

Doporučuji.

• Zboží zabalili do malé krabice=nešla dovřít a při přepravě se zničil obal hračky - naštěstí hadrová panenka nebyla poškozena. Bude to dárek, tak mi poškozený obal vadí.
    • Navíc po rozbalení krabice byl cíti cigeretový kouř.

Reakce obchodu Stolní-hra.cz

Vaše zkušenost nás mrzí. Náš sklad je samozřejmě nekuřácký a cigaretového pachu u žádného ze zboží jsme si nevšimli. Za porušený obal se Vám omlouváme, expediční oddělení bylo na problém upozorněno, aby se do budoucna neopakoval.

stolní-hra.cz

• Pohodlný nákup
    • kvalita

• nízká cena zboží, které jsem zakoupila
    • žádné jsem nenalezla

doporučuji, obchod proběhl naprosto v pořádku

• o slabinách nevím,byla jsem spokojená

Došlo sice k zádrhelu v dodání zboží,ale ze strany obchodu, byla zjednána okamžitá náprava.Mohu jenom doporučit ...

• rozumná cena, zboží nedorazilo,vyrobeno bude snad za měsíc, ale včasná informace
    • nabízí zboží, které fyzicky nemá na skladě

dobrá cena, ale info o zboží nepřesné, s hodnocením vyčkám po dodání oobjednaného

• Zboží, které jsem koupila bylo za nesrovnatelně nižší cenu než v jiných e-shopech.

Naprostá spokojenost.

Hra dorazila v pořádku. Syn si jí nemůže vynachválit. Takže super.

• musí sa platiť dopredu, a nie pri dobierke tovaru.

• nízká cena
    • ,dobrý přehled o nákupu a dodání
    • 100

nejen nejniší cena,ale i srozumitelný prehled onákupu,jak dodáte z boží,doba,pladba.doručila bych vás z velkou spokojeností.

• Délka dodací lhůty, žádná informace o takovem trvání.

• spoľahlivosť

odporúčam páči sa mi ponuka a spoľahlivosť