• široký sortiment
    • Špatná komunikace dlouhé dodací lhůty.

asi bych ho nikomu nedoporučil.

Reakce obchodu Stolařský-eshop

Dobrý večer, omlouvám se za špatnou zkušenost s obchodem. Od 20.1.2015 má eshop nového majitele a chceme Vás ujistit, že uděláme vše pro to, aby Váš příští nákup proběhl bez problému a k Vaší spokojenosti.

• Slusne ceny
    • Uvedene detaily u zbozi nejsou dostacujici,kdyz ma treba produkt tri ruzne varianty a vzdy byl pouzit stejny obrazek
    • Vysuvny odpadkovy kos dorazil uplne bez jakehokoliv manualu

Za Stolarsky-eshop.cz Konecny Jan

• bohužel, žádné výhody nevidím
    • vzhledem ,že obědnávka byla z listopadu a 1.12. jsen dostala info, že zakázka bude odeslána za 3-5 pracovních dnů, dnes je 24.12. a dosud nic NEMÁM !!!

snažte se najít jiného dodavatele

• Nedoporučuji !!!!
    • Zboží jsem po předběžné telefonické domluvě vrátil ale peníze stále po 5- ti měsících nedorazily.
    • Nebere telefony.
    • Když se dovolám z jiného čísla, slibuje, že peníze ihned pošle.
    • V žádném případě nedoporučuji !

Nenakupujte !!!!!

Za Stolarsky-eshop.cz Konecny Jan

• Rozhodně tento obchod nedoporučuji. Na svých stránkách nabízí zboží, které nemá s není schopen dodat. Platbu si neoprávněně ponechal a nevrátil. Na výzvu k vrácení nereaguje. Již nikdy více a varuji všechny případné zájemce.

Za Stolarsky-eshop.cz Konecny Jan

• Zboží bylo objednáno a po dvou týdnech ještě nedorazilo a nikdo mě neinformoval proč.

Za Stolarsky-eshop.cz Konecny Jan

• mají velký sortiment za skvělé ceny
    • komunikace se zákazníkem

hodně se zhoršili, já už nakupovat nebudu

• Nechápu ten nezájem o zákazníky. Dříve v pohodě.
    • Zboží objednáno i potvrzeno. Píší dodací lhůtu 3-5dní. Dnes již 14 dní a nic. Chtěla jsem něco přiobjednat, ovšem na emaily nikdo neodpovídá. Po telefonu nikdo nekomunikuje. Objednávku ruším a objednávám si zboží jinde. Jsem velmi zklamaná. Již nebudu zde nakupovat.

Nedoporučuji nikomu.

• široká nabídka
    • přijatelné ceny
    • delší doba dodání

Mohu doporučit.

• Cena a rychlost dodání.
    • Nevím o žádných slabinách.

Našla jsem tady to, co jsem hledala a za dobrou cenu (a věřte, že jsem hledala dlouho).

• nabízí věci, které nejsou běžně k dostání v obchodech
    • nepotvrzení objednávky, uskutečněné v neděli

- oslovilo mě nabízené zboží
    - zkušenost zatím dobrá, žádný problém
    - dobrá komunikace s p. Hrabalem,
    vstřícný,ochotný

• Vyber

Zboží jsem objednal dorazilo rychle a za příjemnou cenu. Vzhledem k tomu ze budu potřebovat do kuchyně ještě další věci tak se na eshop opětovném obrátím. Diky

• Zbozi bylo dodano rychle
    • dobra cena
    • kvalitni zbozi

spokojenost s nakupem
    mohu doporucit
    bylo to rychle vyrizeno

jsem spokojen z nákupem v tomto e-shopu.

• zboží,které jsem nikde jinde nenašel

dle jedné zkušenosti nákupu- dobrý

Zboží kvalitně zabaleno avšak dodací lhůta delší než obchod uvádí.

• - přehlednost stránek
    • - rychlost doručení
    • - perfektně zabaleno
    • - dobrá komunikace po chatu přímo na stránkách obchodu
    • - velký výběr zboží
    • - komunikace po telefonu

Mou jen doporučit, klady výše uvedené.

• Dodá něco v počtu, který nemají hobbysupermarkety na skladě a navíc za podstatně nižší cenu.

Neseženete-li něco v gigantických marketech, objednejte ve Stolařském e-shopu.

• Po telefonu mi bylo řečeno, že zboží mají a za chvíli ho předávají přepravní společnosti. Nebyla to pravda a zboží nepřišlo ani za několik dni. Při druhém telefonátu mi řekli, že to prověří. Pak už mi nikdo nezvedl telefon. Nedoporučuji.

• objednávka nevyřízena, zákazník vůbec nekontaktován