bezproblemový

Děkujeme za hodnocení.

Za stolarsky-eshop.cz Konečný Michal

Operativní jednání, jasné a rychlé vyřízení a dodání zboží.

• Jako každý obchod přes internet. Pohodlí nákupu z domova.
    • Nevím.

Obchod má rozsáhlý sortiment, je z čeho vybírat.

• Věc, kterou jsme sháněl, měly málokde a zde za nejlepší cenu.
    • Osobní přístup v komunikaci - zájem řešit problém.
    • V mém případě byl nákup problémový - nejdříve nekompletní dodávka, potom místo dodání stejného chybějícího předmětu dodání lehce odlišného a špatné kvality a až následně vše v pořádku. Stálo mě to zbytečně čas.

Měl jsem v rámci své objednávky problém nejdřív s nekompletní dodávkou, potom s nerespektováním dopravce dodací adresy (ale to byla chyba dopravce), takže trvalo dodat chybějící položku, která ale nakonec stejně nebyla správná a byla nekvalitní. Takže bylo potřeba opět vše řešit. Správnou a kompletní objednávku jsem tedy dostal až napotřetí, celkově asi po 14 dnech, kdy mě to stálo dost času.
    Ve výsledku ale přesto dávám, že obchod doporučuji, protože ani nevím, nakolik to byla chyba obchodu, nakolik dodavatele apod. Je pravda, že zodpovědnost vůči zákazníkovi nese obchod. Ale oceňuji vstřícný přístup a zájem problém řešit k mé spokojenosti (jednání bylo slušné a všechny vícenáklady za dopravu šly samozřejmě za prodejcem).

Reakce obchodu Stolařský-eshop

pro rychlejší vyřízení doposlání chybějícího kusu, šlo zboží na Vaši adresu přímo od dodavatele a tam bohužel nastala chyba ohledně kvality materiálu.

Za stolarsky-eshop.cz Konečný

• Neuvádět zákazníka v omyl, když nemám zboží a nejsem
    • schopen dodat.

Nesnáším internetové obchody, které mají na stránkách zboží skladem a teprve po objednání zjištují dostupnost. Nesolidní.

Reakce obchodu Stolařský-eshop

Vámi objednané zboží Alveus ROCK 130 má jasně danou dostupnost dodání: 3 - 7 dní, což jsme schopni dodržet. Bohužel i u dodavatele někdy dojde k úplnému vyprodání zásob, sice se to stává zřídka, ale tato situace může nastat. Pokud máte radši zboží skladem, tak příště můžete zkusit zakoupit tento dřez v kamenné prodejně, kde Vás bude stát řádově o 20-40% víc. Většina zákazníků si ale radši počká týden a ušetří tak mnohdy i několik tisíc.

Skvělá komunikace s prodejcem, velice ochotný. Všem doporučuji

• široký sortiment
    • Nic jsem neobjevila

Vše OK

• Obchod mi nabídl zboží za velmi příznivou až neuvěřitelnou cenu oproti jiným obchodům.
    • O slabinách nevím, byl to zde můj první nákup.

Nakoupil jsem zde nerezovou digestoř za necelých 1300,- Kč i s poštovným. Jiné obchody (po porovnání ceny absolutně stejného výrobku na Heuréce)nabízejí přesně to samé zboží až do 4.500,-Kč a jeden prodejce dokonce za neuvěřitelných víc než 11.000,-Kč. 11.000,-Kč to není "překlep". Na můj dotaz ohledně zboží prodejce reagoval okamžitě (i když byla zrovna neděle)zřejmě s vidinou pěkného zisku, bohužel jsem mu naznačil, že si nákup ještě budu muset rozmyslet, ačkoli mi bylo okamžitě jasné, že v tomto případě si není co rozmýšlet.Děkuji tímto Heuréce za informování o cenách a tomto obchodu za solidní jednání a přístup k zákazníkovi. Určitě se do tohoto obchodu budu rád vracet.

• + široká nabídka zboží
    • + přehledný popis produktů

+ při koupi digestoře jsem si neuvědomila nutnost objednání uhlíkových filtrů, při následné prosbě o odkaz na ně, jsem dostala okamžitou odpověď - takže bezvadná komunikace i po uskutečnění obchodu
    - možná nejsem jediná, která musela doobjednávat, tak by možná stálo za zvážení udělat k produktu kolonku, jestli dodat s uhlík. filtry (stejně jako je u dřezů nabídka objednávky otvoru na baterii, to se hodilo)
    + nákup rozhodně doporučuji

• Sortiment, který je jinde obtížně dostupný.
    • Nevím.

Nakoupila jsem zde, protože měli zboží, které jsem sháněla. Výhodná cena se ještě ponížila o slevu 2 % za platbu předem.

• DOPRAVA JE NAHOVNO

DREZ DORAZIL S URAZENYM ROHEM A REKLAMACE NEUZNANA.

Reakce obchodu Stolařský-eshop

expedujeme několik desítek granitových dřezů týdně a každý zákazník si při převzetí zboží překontroluje, nejen že na to má v případě granitových dřezů nárok, ale svým podpisem i potvrzuje, že je zboží v pořádku, tzn nepoškozené. Dopravce nám i potvrdil cituji: Přijemce při předání neprojevil zájem cokoliv kontrolovat. Navíc je podepsán přepravní protokol, ve kterém je jasně napsáno: potvrzuji převzetí úplné, neporušené zásilky. Proto byla pozdější reklamace zamítnuta.

Za stolarsky-eshop.cz Konečný

• Nejlevnější,oproti jiným obchodům.
    • Kvalitní.
    • Snad jen dodací lhůta,ale mně to nevadilo.

Pokud vyloženě nespěcháte s dodáním,tak je to obchod s kvalitním zbožím za bezkonkurenční cenu.

Reakce obchodu Stolařský-eshop

děkujeme za hodnocení. Ohledně dodací lhůty, běžně je zboží u zákazníka doma do 5 pracovních dnů, bohužel některé zboží je objednávkové, jako například produkty Brenor a Schock, kde je na i eshopu uvedena dostupnost 1-2 týdny. Jen zřídka se stane, že je problém u dodavatele, v takovém případě zákazníka ihned informujeme o delším termínu dodání a nabídneme nějakou kompenzaci.

• netušim

Moji objednávku nebyli schopni uskutečnit. Inzerovali zboží které neměli.
    nejsou ale jediným obchodem ,který inzeruje něco co nemá na skladě.
    Při objednávání tohoto zboží jsem jetě nenašla dodavatele,který by měl inzerované zboží na skladě a nebo by byl schopen my jej dodat.

Reakce obchodu Stolařský-eshop

pokud je to jak píšete, tak je víc než jasné, že je chyba na straně dodavatele, kterou bohužel nemůžeme nijak ovlivnit. Tak stejně na tom jsou i ostatní eshopy, protože dodavatel bohužel neinformoval o nedostupnosti produktu, tudíž to stále bylo v nabídce všech prodejců.

Za stolarsky-eshop.cz Konečný

• meli, co jsem potřebovala za dobrou cenu

• přehledný nákup
    • rychlý nákup

nenašla jsem zboží v běžném obchodě

upozornili mě na zboží které není skladem a poslali až bylo kompletní

doporučila

cenově dostupné zboží

Požadované zboží nabízí obchod v pestrém sortimentu a hlavně v dobrých cenách.

• široký výběr sortimentu

• -přehled
    • -dobré ceny
    • -dobrá komunikace
    • -vyšli mi vstříc i v termínu dodání
    • -žádné

-jen ty nejlepší zkušenosti