• Drahé zboží i doprava

S obchodem nemám problém z hlediska jednání, či spolehlivosti. Jen ceny jsou absolutně přemrštěné!

Reakce obchodu STIGA

Zákazník si koupil náhradní branky a počítadla. Obě tyto položky stojí aktuálně 185,- Kč s DPH. Stiga hokeje a stejně tak i náhradní díly jsou vyráběné v Evropě, nikoliv v Číně. Ceny i vyšší kvalita proto odpovídají evropské produkci. Zdravím, Honza

• Predrazena doprava, baleni nahradnich fotbalistu rozlepene a rozhazene po obalce.

Mame stiga fotbal world champion.
    Figurky vydrzely mesic, polepy se odlepuji. Za ty penize kvalita strasna.

• Hokej má viacero nedostatkov
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Přišlo jiné zboží, vrácení na vlastní náklady, drahá doprava8

Dobrý den paní Kapčiarová ,
    musím rozporovat to, že Vám přišlo jiné zboží. Protože Vám přišel Vámi objednaný tým Kanady, jen v jiném balení. Na základě Vaší žádosti jsme Vám obratem poslali tým v balení, které jste požadovala a neúčtovali Vám žádné další dopravné. Cena dopravného je standardní a srovnatelná s ostatními e-shopy (150,- Kč). Věřím, že tým Kanady udělá obdarovanému radost. Alena Skořepová , Stiga

• Přišlo mi pouze potvrzení přijetí me objednávky a od te doby ticho po pěšině. Je to již déle než týden a stále zásilku nemám. Na to, ze ji kupují přímo od Stigy a ne od preprodejce -mi to prijde nejen dlouho, ale především toto vnímám jako mizerný zákaznicky přístup a servis.

Reakce obchodu STIGA

Zákazník (p. Novák) si zvolil osobní odběr objednaného zboží. Na e-mailové upozornění o připravení objednávky nereagoval, telefon nezvednul. Mail mu pravděpodobně zapadl mezi spamy. Nakonec se spojení podařilo a vybrané zboží jsme mu doručili až do kanceláře k jeho plné spokojenosti. Vše se zdárně vyřešilo! Jan Veselý, Stiga hokej

• Nedali nic zdarma nějakej ten dáreček

Reakce obchodu STIGA

Dobrý den, dárky v podobě týmů zdarma podle výběru (v hodnotě 299,- Kč) poskytujeme k objednávkám celých hokejů. Vaše objednávka obsahovala jen 3 náhradní díly. Na ty se bohužel žádné dárky nevztahují. Díly jste objednával v neděli večer a byly Vám odeslány podle Vaší volby Českou poštou hned v pondělí. Pokud doručení České poště trvalo několik dní, pak doporučuji používat službu PPL, která doručuje do druhého dne. Hezký den, Honza

Plastový kloub u ovladače levého útočníka se zlomil po 4 minutách hry... Celý díl je zjevně poddimenzován a chybí zarážka na táhne, tak aby díl nebyl tolik namáhán nebo musí být pevnější. Cena poštovného k dílu za 150 je 150 Kč. Koupit se musí celé táhlo nejde jen kloub.

Reakce obchodu STIGA

V tomto případě se jednalo o oprávněnou reklamaci. Možná, že kloubek někde při přepravě dostal menší ránu. Zákazníkovi jsme okamžitě poslali nový ovladač zdarma a vše je již vyřešené. Příště prosím nejdříve zavolat nebo napsat na kontaktní telefon/e-mail. Ve se dá snadno vyřešit :-)! Honza

• možnost dokoupení náhradních dílů
    • produkt pro český trh nabízený na nejnižší cenu by měl v základu obsahovat české hráče, nikoli severské formace.

Obchod a objednání v pořádku, doprava přes PPL špatná.

• Jinde zboží nešlo sehnat.
    • Cena za dopravu.

Reakce obchodu STIGA

Mrzí nás, že jste našemu obchodu dal "Nedoporučuji". Bohužel dopravné musíme účtovat, také za něj platíme přepravní společnosti. Než byste z Nižboru dojel na Zličín do nejbližší prodejny, též utratíte více jak účtovaných 150,- Kč. S pozdravem, Jan Veselý, Stiga hokej

• Přehlednost, solidnost, kvalitní zboží
    • Žádné

Jednoduchý nákup, doručení zdarma, naprosto skvělé jednání.

• nemá výhody
    • Stránky,nejsou moc přehledné,nejde vidět velikost hracích ploch a ani velikost figurek a jak vypadají.Jako odměnu jsem dostala tým hráčů,který je nepoužitelný.Má jiné rozměry a nejde nasadit.Navíc bylo vidět,že už je někdo vrátil,protože folie byla roztržená a přelepená páskou.To mě docela naštvalo,protože jsem koupila nejdražší verzi hokeje.Takže mě to zkazilo celý nákup,není tam napsáno jaká velikost figurek je a jestli je kompatibilní s jinými týmy a led.plochou.Posílat zpět figurky už jsem neměla náladu,stálo by to akorát další peníze za poštovné,dále je napsáno,že u každé hry dostanete návod na hraní.CD tam nebylo.

Zboží přišlo brzo,hra je krásná,bohužel ale stala se taková chyba,kterou jsem popsala výš.

Prečo stránku nezrušia, ak sa nemá používať? Prečo sa na ňu dá dostať a navyše objednanie tovaru vrátane cenovej kalkulácie funguje.

• nevidím zboží detailně

lépe napřed prohlédnout v kamenném obchodě

• informace

• V nabídce byl team zdarma.. ten nedorazil a nebyl ani napsany v objednavce... prhled objednaní byl totálně na prd.

Reakce obchodu STIGA

Akce s týmem navíc zdarma k vybraným hokejům probíhá již 2 měsíce a hodně zákazníků tuto možnost k plné spokojenosti využívá. Vzhledem k tomu, že si zákazník může vybrat ze tří nabízených týmů (Kladno, České Budějovice, Ústí n/L), je nutné vybraný tým zaškrtnout. V automatickém potvrzení objednávky, které přijde okamžitě e-mailem, zákazník hned vidí co si přesně objednal. V tomto případě si zákazník opomenul vybraný tým zaškrtnout a nereagoval ani na potvrzení objednávky. Se zákazníkem jsme již spojili a vybraný tým Kladna dostane od nás dodatečně zdarma. Zdravím, Jan Veselý, Stiga hokej

• Zboží dorazilo v běžné obálce v ceně 21 Kč, poštovné bylo za cenu cca 100 Kč, obálka byla vmáčknuta do poštovní schránky mezi letáky, byla přeložená, po otevření byl díky přeložení poškozen obal zboží. Teoreticky každý kolemjdoucí mohl obálku ze schránky vyjmout a odnést, obálka se totiž do schránky ani celá nevešla. V žádném případě nedoporučuji realizovat nákup za těchto podmínek odeslání. Minimálně bych očekával, že pracovníci firmy v ceně poštovného zvolí doporučenou poštu. Zklamání.

viz výše

• Nechápu!

• zboží jsem objednal, přišlo mi potvrzení o přijetí objednávky. Bohužel to je všechno. Do dnešního dne jsem neobdržel platební údaje pro platbu převodem. Na můj emailový dotaz žádná reakce.