Jako dárek - jen kupon do nějaké trenýrkárny. No je to k posrání !! Kdyby jste přidali pro pejska nějakou tyčinku, která Vám propadá ( už končí záruka) to ne ?! Jeden pytel granulí koupím a dostanu od Vás 8 emailů !!!!! Kdo to má číst !!!! Přitom jsou to samé hovadiny !!!

Reakce obchodu STEGRA

Velice děkujeme za slušnou a obohacující recenzi. Emaily jste od nás dostal čtyři, nikoliv 8. Jednalo se o potvrzení objednávky a údaje k úhradě, následně email o přijaté platbě a informaci o odeslání zásilky s číslem balíku. Možná kdyby jste emaily četl, našel byste také kupóny na pamlsky zdarma. Ty jste ani nevyužil.

• ,,Mé,, objednávky byly v pořádku, těžko se ale mohu vyjadřovat k objednávce, kterou jsem si neobjednal!

Dostala jsem ohodnotit jiný výrobek, než zakoupený. Objednala jsem přepravku pro kočky. Zásilkovna mi předala rozbitou krabici, což jsem zjistila až při vyndavání z auta, samozřejmě i přepravka byla rozbitá. Nafotila jsem a odeslala prodejci. Zatím nikdo nereagoval. 12.4. objednáno, 16.4. vyzvednuto. Přepravku potřebuji, máme nemocné kočky.

Reakce obchodu STEGRA

Dobrý den, velice nás mrzí, pokud Vám přišlo zboží rozbité. Nicméně z naší strany nemáme prozatím jak vyřešit protože přepravka, kterou jste nám 16.4. odesílala zpět, nám do této chvíle od Vás stále ještě nepřišla.

Objednala jsem si granule, potom mi pani volala, ze nejsou na skladě a musim cekat dalsi cca tyden az 2 nez prijdou.
    Nedoporučuji.

• Nízká cena
    • Na fotce a v popisu krmiva Calibra Life Senior byl datek- koš na granule Calibra, který jsem nedostala. Byl to jediný důvod, proč jsem objednala granule v pravé v tomto obchodě.
    • Nakup za +/- 3 tisíce KČ, a za dopravu stejně jsem zaplatila. Takže do hromady stálo mně to tolik, co v ostatních obchodech.

Ukazuje se jako nejlevnější, ale kolik peněz se neutrati, doprava neni zdarma, takže vychází to jako v ostatních obchodech. Na fotce a v popisu slibují dárek, ale v zasilce žáden dárek není.

• Nemůžu nic hodnotit, zboží stále ještě nedorazilo

• dlouhá dodací doba

Zboží objednáno a zaplaceno 3.10.2023 ale zatím kromě info emailu že možná zboží odešlou 13.10.2023 nic nedorazilo.

• Dostala jsem poškozenou jednu část.Viz e-mail foto.

Nemohu hodnotit, zboží mi stále nedorazilo i když jsem ho uhradila obratem.

Reakce obchodu STEGRA

Dobrý den, o termínu odeslání zboží jste byla informována v nákupním košíku při potvrzování objednávky a zároveň jsme Vám ještě posílali i email, kde bylo toto datum expedice uvedeno. Děkujeme

• Výběr
    • Dlouhá doba dodání

E-shop mi sice volal, že jedno zboží není k dispozici a ptal se mě, zda chci na zboží čekat, ovšem to snad bylo cca po týdnu od objednávky a i když jsem zvolil, aby zboží nedostupné nahradili jakýmkoli cenově dostupným ve stejné hodnotě, tak do dnešního dne zásilku nemám. Dodací doba je tedy opravdu dlouhá a kvůli tomu nemohu doporučit.

Objednávka mi dorazila po 13 dnech a to jsem se musel já zajímat co se stalo.

• dlouhá doba dodání, zaplaceno 24.4.2023 a dodnes není doručeno 20:00 hodin
  • Čekám, stále nic nepřišlo

• Objednané zboží mi bylo doručeno ve dvou zásilkách. Musel jsem zaplatit 2 x poštovné. Už nikdy, díky.

Reakce obchodu STEGRA

K Vaší recenzi se musíme ohradit. Uvedená objednávka Vám byla zabalena a odeslána v JEDNOM balíku přes vybraného dopravce DPD. Účtováno bylo JEDNO přepravné.
    stegra.cz

• Objednala jsem si zboží hlavně kvůli výhodné ceně. Když jsem ale zaplatila, dostala jsem zprávu, že zboží není na skladě a až dojde, bude o 95,- Kč dražší. To se mi nelíbilo, protože na jiných e-shopech bylo také levnější, ale bylo uvedeno, že momentálně není na skladě. U vás to uvedeno nebylo, takže jsem ho měla dostat za cenu v době objednání a zaplacení. Nestornovala jsem to, protože jsem už uro-pet potřebovala, ale zklamali jste mě.

Dodací lhůta více než 10 dnů ? To není normální.

Nechce dostat zbozi do 24 h ale do 10 dni ...to je dost casu.

Špatný a domluva s dopravou zasilkovna 1hod před doručením informují obdovozu což není schopen člověk zajistit

• Zavolaji,kdyz neco nemaji
    • Komunikuji

Dlouha dodaci lhuta u zbozi oznacene skladem= tyden.

V dnesni dobe,kdy mam jine zbozi do dvou dnu?
    Objednavano 2x a bohuzel kvuli tomuhle i naposled.Ani nizsi cena zbozi me uz neudola

• Nevyhoda dorucovani firmou WEEDU
    • Dorucovaci firma zbozi nedorucila v domluvenou dobu a druhe doruceni uz nikdo neoznamil