• Rychlé doručení, zboží v pořádku
    • Levnější zboží, než v jiných obchodech
    • Komunikace s obchodem

Zboží sice dorazilo v pořádku, ale vlastně jsem ani nevěděl, co mi přijde. Obchod nereaguje na dotazy. Zakoupil jsem okna, ale na dotaz jestli jsou pravé, nebo levé varianty mi nikdo neodpověděl. Jen přišel e-mail, že do 24 hodin okna někdo přiveze a hotovo.
    Plánování dne, natož hodiny doručení nelze. Také bez odpovědi.

• dobré ceny
    • nelze dohodnout přesný den doručení
    • obchod nekomunikuje

• Sortiment
    • Příšerně neochotná administrativní pracovnice

• Neskutečně špatná dohoda o dopravě

Vaší zaměstnanci jsou neochotní a arogantní hlavně v prodejně. dále mi vadilo, že dovezla okna žena, která nebyla schopná mi pomoct takovou práci by měl dělat chlap, aby mohl zákazníkům pomáhat. kdyby to měla řešit moje žena s malými dětmi nevím, jak to ty těžké okna vyložili. za mě zklamání.

Lidí, vyhýbejte se zleněnému zboží, to vám bude stát vice, něž nové, bazarek je fuflo..

• vyhodne ceny
    • faktury a vymeny hrozne

Strasne neprijemne prodavacky ,obzvlast ta v cepici

Reakce obchodu Stavební bazar Harfa

V reakci na tento komentář musíme uvést, že je zasloužený a oprávněný. Ale tento případ byl velice komplikovaný. Zákazník M.M.K. vyřizoval nákup zboží jako prostředník pro třetí osobu a hovořil pouze rusky. V průběhu následujících 3 dní celkem třikrát požadoval vyměnit zakoupené zboží za jiné, čemuž bylo nad zákonné povinnosti vyhověno, přestože důvodem výměny bezvadného zboží bylo chybné vyměření stavebních otvorů tímto zákazníkem a také jeho jazyková bariéra. Navíc při poslední výměně zboží požadoval fiktivní navýšení částek na faktuře, které však bylo z naší straně rezolutně odmítnuto. Rozhodně nehodláme ani v budoucnu uměle navyšovat částky na účetních dokladech nebo s nimi jinak „čachrovat" za účelem zvyšování provize zprostředkovatelů a nepoctivých řemeslníků na úkor koncových odběratelů!

Nakonec vše dobře dopadlo, koncový zákazník byl spokojený, „nákupčí" pan Michail Maria Koshtan už asi méně...

• Zlá komunikácia s klientom - nebola možná žiadna dohoda

Reakce obchodu Stavební bazar Harfa

velice se omlouváme za způsobené potíže. Nutno však dodat, že na Slovensko nedokážeme okna doručit za stejnou cenu jako po ČR a opravdu nelze u nás nakoupit zboží bez DPH. Věříme však, že se najde podobný obchod, který má s touto praktikou lepší zkušenosti.

StB Harfa tým

Dřevěné euro okno 60x60 v hrozném stavu.
    Nedoléhalo, křívé, poulámané rohy, netěsnosti v samotném rámu.

Reakce obchodu Stavební bazar Harfa

k dnešnímu dni neregistrujeme pod Vaším jménem žádnou reklamaci. Pokud máte zájem o výměnu zboží, kontaktujte nás, prosím, zboží bude neprodleně vyměněno.

StB Harfa tým

• Neni souhra mezi skladem a eshopem
    • Zbozi nelze rezervovat

Zpusob objednavani "kdo driv prijde, ten driv mele". Zbozi si objednate pres eshop, a pokud ho nemaji, mate problem. Zbozi nelze rezervovat, musite zkratka volat, zajimat se nebo riskovat dalsi tyden objednavku pres web s tim, ze material na webu fyzicky maji, ale na sklade jiz je opet vyprodany. Ochota na zakaznicke lince minimalni. Jinak vse ostatni probehlo jiz v poradku.

• - nedostatecna komunikace ve veci dorucovani, dorucovatel vola pouze hodinu predem, zadny e-mail nebo telefon typu "zitra Vam budeme dorucovat", abyste se mohli zaridit, necekejte
    • - o prvnim neuspesnem pokusu o doruceni jsem se dozvedel az od dorucovatele pri druhem pokusu, zadny e-mail ani telefon
    • - jelikoz jsem si zasilku nemohl prevzit ani na druhy pokus, firma e-mailem oznamila zruseni objednavky, zadny pokus o kontakt a domluveni noveho prevzeti se nekonal, nechapu...

- obchod zrejme zakazniky nepotrebuje, velka nespokojenost a nedoporucuji zde nakupovat

Reakce obchodu Stavební bazar Harfa

abychom docílili rekordního času dodání zboží, předem kontaktujeme zákazníky jak telefonicky, tak emailem.
    Výpis volání (celkem 8x ) vám zasíláme formou PDF na Váš email.
    Výpis 4 emailů, kde vás vyzýváme o kontakt a informujeme o času dodání posíláme také v PDF na Váš email.

Věřte, že celé čtyři dny od objednání jsme se Vás snažili kontaktovat, avšak neúspěšně, dokonce ani na adrese nebyl nikdo zastižen. V takovém případě nemůžeme nadále zboží blokovat a předáváme jej zpět do prodeje, obzvlášť v této době, kdy kvalitního zboží je na trhu nedostatek a velmi složitě se shání.

Děkujeme za pochopení

Stavební bazar Harfa

Zboží není skladem i když ho inzerují, nikdo nebyl schopen říct kdy se naskladní

• Slušný výběr
    • Po objednání zboží komunikace se zákazníkem.

Obchod super, komunikace na bodu mrazu

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nabizene drevene brigety se droli sotva je vezmete do ruky ,manipulaci s touto takzvanou brigetou mate hned piliny ktere se mohou pouzit pokud mate doma kamna pilinaky ,sileny bordel jak u kamen tak v mistnosti pri prikladani. Pokud ma nekdo zajem jsou po bezproblemovem rozpadu vhodne snad i jako knojivo

• Přístup k zakaznikovi!Paní krajně nepříjemná.Cena na web.strankach 3300,- chtěla po nás 3600,-!Osobně jsem vyzvedla plastové balkonové dveře.Bud mají bordel v cenách nebo ne aktualizované ceny na stránkách.Zbozi nás nenechali ani po.alu prohlédnout v jakem je stavu kdyby jsme je důrazně nepožádal.Hrozne jednání paní otrávená a krajně nepříjemná.

Nevím nedoporučila bych

• jen zdani ze zbozi je v poradku...
    • zbozi je bazarove a neni popis nedostatku, 200 Kč je za okynko 60x40, nezabalene, dost drahe

Zbozi je bazarove , tak ze pocitat s tim ze neni v poradku.
    Okno je vyklopne, ale bez vyklopne zarazky, tak ze jsem mohl rovnou objednat oteviraci a mozna bychom byl spokojeny....
    Dost jsem pospichal na toto okno, tak ze po dlouhym cekani na doruceni, ne mnel jsem chut se handrikovat reklamaci....
    Doprava trvala od 3,11 do 11,11 dni...

Potřeboval jsem akutně okno o rozměru , který byl skladem.Do objednávky jsem napsal , že musí být pravé . Když jsem měl domluvené zedníky a okno přijelo , tak bylo jak jinak než levé. Jen jsem ho hned potřeboval , tak jsem ho převzal. Ted se mi otvírá na druhou stranu než bych potřeboval.Bylo mi řečeno abych ho vrátil , že mi ho vymění ale kdo mi zaplatí dopravuza 200 kč a zase bych musel čekat

• Personál čistota obchodu

Zboží nepřišlo komplet pro dveře a lištu jsem musel sám.Špatná komunikace s obchodem po telefonu.

• Nižší ceny, ale tomu také odpovídá kvalita. Chybělo ukotvení k oknům, okna byla poškozena a špinavá.