• Komunikace s obchodem a rychlé dodání

Vše ok doporučuji

• Objednané zboží přišlo prakticky obratem

• Měli na skladě zboží, které jsem chtěla.
    • Přijatelná cena.
    • Krátká dodací lhůta.
    • Výborná komunikace s obchodem.

Doporučuji.

• sortiment, ceny

Bezva ceny.

• nechci dávat neg. hodnocení, sama jsem se rozhodla, že ještě počkám... od avízovaného předpokládaného data doručení uběhly teprve tři pracovní dny a teď v době covidové mají všichni hlavu v pejru...doufám, že vše dobře dopadne...

• Velmi vstřícní zaměstnanci
    • Velmi dobrá komunikace
    • Zaslání obratem

Sháněla jsem držáček/háček na horní mřížku topení. Podle obrázku jsem si našla tento háček nejprve u jednoho e-shopu, ale e-shop mi poslal úplně jiný typ, který je typově odlišný. Neznám typ topení, abych si našla technickým popisem stejný typ háčku, proto jsem se nechala vést obrázkem a v tomto e-shopu "StavbaEU.cz" mi paní vyšla maximálně vstříc a alespoň, na mou žádost, potvrdila, že typ háčku na obrázku je ten, který potřebuji. A touto téměř strastiplnou cestou jsem se konečně dostala k výrobku, který jsem nutně potřebovala. Moc za to děkuji, že existují lidé, se kterými je možnost se domluvit

Reakce obchodu StavbaEU.cz

paní Novotná, Vy jste zlatá, moc děkuji za krásné překvapení, Vaší recenze si velice vážím :) A opravdu nemáte zač, byla to maličkost.

Kdyby byla potřeba, neváhejte se na mě zase obrátit, když to bude v mých silách, ráda určitě se vším pomohu.

Renata, StavbaEU.cz

• Dobrý výběr
    • Solidní ceny
    • Zboží skladem
    • Pomalá expedice

Celkový dojem z obchodu je dobrý. Jen to kazí pomalá doba expedice.
    V mém případě, kdy zboží bylo skladem, trvalo vyskladnění a předání dopravci asi 4 dny + následná přeprava ke mě.
    Jinak OK.

• Výborná komunikace
    • Ceny
    • Sortiment - i když je nedostatkový, vše zajistí

Zboží skladem, ale neodesláno během 4 pracovních dnů. Na emailový dotaz - kdy bude zboží odesláno - jen neurčitá odpověď. Objednávka zrušena, peníze obratem vráceny.

• objednávka rychle vyřízena, sledování zboží po celou dobu od objednání až po doručení

• Perfektní, rychlá dodávka.

• luxusní záležitost

rychlost , ochota

Velké množství zboží, příznivé ceny, rychlé dodání.

Okamžitá reakce, zboží doručeno do dvou dnů.

• spokojenot
    • žádná