• Výborná komunikace rychlost dodání

Vše jak má být, spokojen.

Koupila jsem sítko do sifonu dřezu. Bohužel bylo větší, než bych potřebovala. Zpět neposílám, poštovné je dražší než zboží. Spíš by se měl prodávající zaměřit na bohatější popis zboží. U sítka bych uvítala aspoň šířku, průměr a víc přiblížit popis. Jsou to sice jen milimetry, ale tím pádem zboží pro nás nepoužitelné.

Nemohu se dovolat na vaši firmu nikdo me neinformuje zakázka nedošlo vše je predem zaplaceno. Dekuji p. Moskovciak

2.2.2022 objednáno do dne nedodáno

Na internetových stránkách bylo napsané, že do týdne seženou. Neseženou vůbec. Ani po týdnu nezrušili tuto stránku.

Čekám už 9 dní

Dodání zboží bez problémů.

byla to první zkušenost a vše bylo v pořádku

Posílat před Vánocemi zboží nezabalené, to je fakt super, dekuji za zkažený dárek... kdyby o způsobu odeslání člověk věděl, zařídí se (vybere jinou dopravu, koupi jinde), ale když je zásilka odeslána pokaždé jinak, někdy zabalena a někdy ne, to je těžko…

• Oproti jiným prodejcům výrazně nízká cena. Rychlost dodání.
    • Žádná není. Jsou dobří.

Dlouhá čekací doba .Zboží skladem dodání 14 dní.

• Sporák se už nevyrábí

• Není kontaktní telefoní spojení
    • žádná mailová komunikace ze strany dodavatele

• Lepší ceny.

Cena zřejmě odpovídá kvalitě výrobku. Prozatím nemohu soudit, ale čas vše ukáže. Na výrobku nebylo logo nebo označení, že se skutečně jedná o značku výrobku Geiger. Komunikace obchodníka vlažná, až studená, s nevalným zájmem o zákazníka. Prodejce se podivoval proč volám, když jsem se doptával na stav objednávky a kdy mi bude zboží doručeno domů. Na můj vkus vše trvalo příliš dlouho.

vše OK

• Perfektni

• Skladem i produkty, které jinde nejsou
    • Rychlé odeslání objednávky
    • Slušně zabaleno
    • Perfektní komunikace (viz komentátor níže)
    • Vstřícné řešení reklamace
    • Kamenná prodejna je ve skutečnosti firmy Kamody, která má na Heurece dosti mizerné recenze... Upřímně to nechápu a docela to smrdí.

Keter má své produkty barevně dost blbě značené (všechno je oficiálně šedé nebo šedohnědé, ale ani šedohnědé produkty k sobě občas neladí). Premier XL je uuuuplně jiná než truhla Denali, ačkoliv jsou označené barevně stejně, což mi i obchod emailem potvrdil. Když jsem chtěl řešit reklamaci a vyměnit Keter Premier XL za Keter Patio Store, zjistil jsem, že kamenná prodejna patří firmě Kamody, která ale má i vlastní online obchod s hroznými recenzemi tady na Heurece týkajícími se specificky reklamací. Proto (a kvůli ceně dopravy takhle těžkých balíků) jsem se rozhodl řešit výměnu osobně na prodejně v Ústí nad Orlicí (kterou mám cca 50 km daleko). Na telefon se jim dovolat absolutně dokonale nedá, ale na email mi v pátek pozdě odpoledne reagovali během osmi minut a vyměnili jsme si během cca půl hodiny asi jedenáct emailů. Domluvili jsme, že Premier XL přivezu v sobotu dopoledne, peníze pošlou zpět a na novou objednávku si na skladě vyzvednu druhou bednu. Doposud všechno proběhlo naprosto dokonale, poslali mi dobropis a během pár dni očekávám peníze. Zatím téměř naprostá spokojenost. Přijdou-li mi peníze zpět rozumně rychle, určitě zde nakoupím znovu.