• rychlost dodání
    • vyšší cena

Rychlé dodání.

Reakce obchodu SQlab Česká republika

velice děkuji za kladnou recenzi. Moc si toho vážíme.

Tým SQlab Česká republika

• perfektní web stránky kde je vše popsáno a vysvětleno takže není nutné vyhledávat další informace na jiných stránkách
    • vázne komunikace při dotazu přes e-mail do dnešního dne mi nebylo na můj dotaz reagováno

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme za pozitivní recenzi. Na Váš popud jsem prošel celý mail a bohužel jsem nenašel žádný Váš dotaz. Pokud je dotaz stále aktuální, tak mi prosím napište na:
    [email protected]

• Rychlost doručení, kvalita zboží

Dobrý den Luboši,
    velice Vám děkuji za kladné hodnocení nákupu zboží u nás.

• neochotua
    • arogance
    • nulovy zakaznicky pristup
    • nerozumi tomu, co prodavaji

Koupil jsem rohy sqlab a chtěl jsem přikoupit i sedlo. Vzhledem k tomu, že jsem četl rozporuplné reakce na sedla sqlab, ostatně tak jako na každé jiné sedlo, chtěl jsem ověřit, že tvarování sedla je skutečně takové, že při posedu je nulový kontakt s oblastí měkkých tknání při daném posedu. Požádal jsem, jestli je možné si na sedlo sednout v prodejně, což by okamžitě odpovědělo na moji otázku jestli ke kontaktu při daném posedu dochází nebo ne. Dočkal jsem se pouze arogantních marketingových žvástů typu naše sedlo je nejlepší na světě a sedí všem. Tenhleten prodejce, SQLAB, alias BIKEMAX je fakt něco, nejspíše na kole ani nikdy pořádně nejezdili, rozteč sedacích kostí měří na kusu kartonu, který fakt není přesný, oproti mnohem pokročilejšímu měření na gelových měřidlech jiných prodejců. A to nemluvě o jejich stránkách týkajících se výrobků sqlab s překladem plným gramatickým chyb. Nicméně když už mám kupovat zajíce v pytli, objednal jsem sedlo raději z Německa za výrazně výhodnější cenu, a to bych taky radil každému, než živit tyhle extrémně neochotný lidi.

Vážený pan Sojko,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a litujeme, že Vaše zkušenost s naším zákaznickým servisem nebyla uspokojivá. Jsme rádi, že jste s nákupem našich vnitřních rohů SQLAB spokojen a že oceňujete extrémní rychlost jejich dodání. Vaše spokojenost, kterou jste projevil telefonicky je pro nás velmi důležitá.

Rádi bychom objasnili několik bodů týkajících se měření sedacích kostí a výběru sedla.

Je pravda, že měření na kartonu je základní metodou, kterou jsme prezentovali ve videu pro domácí potřeby a pro zákazníky, kteří si chtějí udělat předběžnou představu o šířce sedla. Toto video bylo vytvořeno speciálně pro český a slovenský trh s cílem poskytnout pomocnou ruku při výběru správného sedla z pohodlí domova.

Nicméně bychom rádi zdůraznili, že všechny naše partnerské prodejny mají k dispozici profesionální vybavení pro přesné měření, které zajišťuje výběr nejvhodnějšího sedla pro každého zákazníka. Pokud byste měl zájem o přesné měření, naši partneři Vám rádi poskytnou tuto službu v prodejnách a to ZDARMA.

Chápeme, že jste se rozhodl zakoupit sedlo SQLAB z Německa bez předchozího vyzkoušení. Tímto krokem jste nám ukázal důvěru v naše produkty a informace, které jsme poskytli. Jsme přesvědčeni, že si sedlo vybrané na základě dostupných informací poskytne mnoho pohodlných kilometrů na Vašich cyklistických výletech. Testování sedel nenabízíme, což Vám potvrdila i náš dodavatel v Německu.

Pokud byste v budoucnu měl jakékoli dotazy nebo potřeboval poradit s dalším vybavením, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom Vám pomohli a zajistili, abyste byl se svými nákupy plně spokojen. Stejně tak jsme tu pro Vás v případě reklamace. Mnohokrát jsme již pomohli vyřešit reklamaci sedla, které bylo koupeno v zahraničí. Stejně tak jsme pomohli při zničení sedla uživatelem a rádi budeme nápomocni i Vám.

Přejeme Vám mnoho bezpečných a pohodlných jízd na kole a děkujeme, že jste nám dal příležitost reagovat na Vaše obavy. V případě dalších dotazů se můžete obrátit přímo na mě na adrese [email protected].

S úctou,
    Jakub Večeřa
    Jednatel

Bezproblémová a rychlá výměna zboží.

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání zboží a že proces výměny proběhl bez problémů. Naše priority jsou spokojenost zákazníků a poskytování kvalitních služeb, a Vaše pozitivní zkušenost nám potvrzuje, že jdeme správným směrem.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo budete potřebovat další pomoc, jsme tu pro Vás.

Přejeme Vám mnoho šťastných a pohodlných kilometrů na kole a těšíme se na další příležitost Vám pomoci.

S pozdravem a přáním krásného dne
    Tým SQlab Česká republika

Rychlá reakce obchodu, rychlé doručení

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme Vám za Vaši recenzi a jsme velmi rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a bezproblémovým průběhem objednávky. Snažíme se poskytovat co nejlepší služby a Vaše pozitivní zkušenost nám dělá radost.

Těší nás, že sedlo splňuje Vaše očekávání a věříme, že poskytne komfort a podporu při všech Vašich cyklistických dobrodružstvích. Pokud byste měl jakékoli dotazy nebo potřeboval další pomoc, neváhejte se na nás obrátit.

Přejeme Vám mnoho šťastných kilometrů a těšíme se na další příležitost Vám posloužit.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
    Tým SQlab Česká republika

Velmi dobry e shop,rychly,skvela komunikacia.

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za důvěru, kterou jste nám projevil při nákupu pedálů a představce. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a s komunikací z naší strany. Pro nás je prioritou, aby naši zákazníci byli s nákupem plně spokojeni a aby zboží dorazilo bezpečně a v co nejkratším možném čase.

Pokud byste měl jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Těšíme se na další možnost Vám pomoci a přejeme Vám mnoho bezpečných a příjemných zážitků na Vašich cyklistických dobrodružstvích.

S pozdravem a přáním krásného dne,

Výborné

Reakce obchodu SQlab Česká republika

velice děkujeme za kladnou recenzi. Vážíme si toho.

Přejeme mnoho bezpečných kilometrů.

S pozdravem a přáním krásného dne,
    Tým SQlab Česká republika

Rychlostí blesku doručené zboží. A k tomu všemu ještě kvalitní zboží :-).

Dobrý den pane Košíčku,

děkujeme za pochvalu rychlého doručení. Jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen :).

Tým SQlab Česká republika

• Obchod reaguje rychle ohledne informací.. a dokonce i večer po pracovní dodobě bl

Žádná není..

Reakce obchodu SQlab Česká republika

moc děkujeme za perfektní hodnocení, snažíme se, jak to jen jde :).

Tým SQlab Česká republika

Obchod dobrý.V obchodě by se ale měli zamyslet nad dodavatelem.Odeslano 12.07 a 18.07 ještě nedorazilo.

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme za hodnocení. 123 Kurýr je zdarma, ale občas se nějaký balíček pozdrží. Služba PPL naopak je naprosto precizní, lze proto zvolit i tu. Ať SQlab dobře slouží! :)

Tým SQlab Česká republika

Velký výběr, videa k produktům.

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme za kladné hodnocení. Videa pro vás děláme rádi :).

kvalitní doplňky

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme za pochvalu našeho zboží :).

Tým SQlab Česká republika

Rychlé dodání a vše super

Reakce obchodu SQlab Česká republika

moc děkujeme za milé hodnocení :).

Tým SQlab Česká republika

• Kvalitní zboží pro zákazníky se zdravotními handicapy.

Reakce obchodu SQlab Česká republika

jsme moc rádi, že jsme se zdravotními neduhy na kole pomohli i Vám. :)

• Dobře zpracované webové stránky

Reakce obchodu SQlab Česká republika

jsme rádi, že se Vám stránky i produkty SQlab líbí. :)

dobrý

Reakce obchodu SQlab Česká republika

děkujeme za kladné hodnocení :).

Tým SQlab

• Výborné jednání.Vstřícný přístup.Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu SQlab Česká republika

moc Vám za náš tým děkuji. Jsme rádi, že jsme mohli být nápomocni. Přejeme mnoho spokojených kilometrů.

Tým SQlab Česká republika

• Rychlé zpracování objednávky, vše bezproblemové.