• zakoupeno v Sprchacek.cz před 3 týdny

• Rychlost, jsem velice spokojená

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že jste spokojena. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 1 měsícem

Jednání se zákazníkem na 100% profesionální úrovni. Velká spokojenost a mohu jen doporočit.

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 1 měsícem

• solidní jednání a informace o stavu objednávky

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

• Jsem moc spokojená.Objednavam pravidelně

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 2 měsíci

Absolutně nejlepší servis, který jsem s elektronickým obchodem dosud zažila. Pozdě večer jsem si zboží (dokonce s jejich pomocí!) objednala, ihned zaplatila a oni mi následující den zboží odeslali. Dopoledne dalšího dne bylo zboží doručeno.

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 2 měsíci

Vše jasné a přehledné, skvěle funkční.

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 2 měsíci

• Vše naprosto v pořádku doporučuji.

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 2 měsíci

Prostě jsem si objednal, co jsem potřeboval a ono to normálně dorazilo. Co víc si přát?

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 3 měsíci

• Málo položek/kusů skladem

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 2 měsíci

• Velký výběr zboží a dobré ceny

výborný obchod ,můžu jen doporučit

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 2 měsíci

• Rychlé odeslání,kvalitně zabaleno.

Zboží, které jsem sháněla,zde měli skladem,za dobrou cenu.

vše bylo v pořádku

• Výborný obchod

• - velký výběr zboží
    • - dobré ceny
    • - rychlé doručení

• výběr zboží,rychlé dodání,komunikace ,cena

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 3 měsíci

Vše super ráda doporučím.

• zakoupeno v Sprchacek.cz před 4 měsíci

• Zbozi jinde nesehnatelne doruceno obratem
    • Super ceny

• Pěkný výběr