Není to sice chyba obchodu,ale jen takto negativním hodnocením se dá přinutit nepoužívat k přepravě českou poštu,pokud si vyberu dodání do alza boxu,kvuli tomu že můžu vyzvednout kdykoli a pošta mě oznámí že se omlouvá,ale že uložila na poštu které má otevřeno do 16 hod...tak mě to prostě vadí!Takže zrušit používání české pošty a bude to ok.

• pasta přišla vyschlá, stará, datum výroby 14.1.2021

nespokojenost, nebudu zde již nakupovat, byl to můj první nákup a již nikdy

• způsob placení a komunikace...zásilka v balíkovně..stojím před balíkovnou a ta píše , že mám zaplatit online na účet...a přitom jsem zvolil jako způsob platby dobírku...volám majiteli eshopu a neochota.....neví.....měl jsem to chuť vrátit. Nemožnost platby kartou = již nikdy více.....děkuji

Dobrý den pane Sehan,

musím s Vámi nesouhlasit. Vybral jste si balíkovnu - uložení do Alzaboxu, která neumožňuje platbu v hotovosti, ale kartou online. Pošta vybere peníze a peníze nám přepošle, takže se pořád jedná o dobírku. My nemůžeme za to, že v Alzaboxu se nedá platit v hotovosti. Nicméně i v emailu od pošty, který Vám dorazil je určitě napsané, že je možná jen platba online.

Na našem eshopu se dá platit buď převodem, nebo na dobírku, takže jste tuto informaci měl už při objednávce a byl jste s tím seznámen.

Po telefonu jsem Vám vysvětlil, že už je balík v boxu a já s tím nic udělat nemohu a domlouvali jsme se, že si případně balíček nevyzvednete a vrátí se nám zpět.

Nerozumím tedy Vaši stížnosti, že jste nemohl u nás platit kartou, když už jste tuto informaci věděl před objednávkou.

Sprchacek.cz

• Zboží bohužel nedorazilo nemůžu hodnotit

Špatně zabalené zboží, jedna z aviváží přišla vyteklá. Toaletní papír odporně smrdí.

Objednané zboží mi stále nedošlo. Už bych zde neobjednala.

Reakce obchodu Sprchacek.cz

moc se omlouváme za komplikace.

T. Klíma

Zboží stále nedorazilo. Příště objednám jinde,kde nebudu tak dlouho čekat.

Reakce obchodu Sprchacek.cz

omlouváme se za delší dobu dodání. Prosím, nezlobte se.

Děkuji moc
    Sprchacek.cz