• Výborná cena
    • Obrovský výběr
    • Milá paní prodavačka v prodejně na Smíchově

Všem doporučuji tento obchod. Velký výběr zboží za dobré ceny.

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

Moc děkujeme za Vaši skvělou recenzi, vážíme si jí a budeme velmi rádi, pokud někdy opět navštívíte na e-shop. Hezký den

• veľký výber
    • rýchle vybavenie
    • žiadnu som nezistil

velmi rychlé doručení :)

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

Moc děkujeme za Vaši skvělou recenzi, vážíme si jí a budeme velmi rádi, pokud někdy opět navštívíte na e-shop. Snad od Vás příště dostaneme 100% hodnocení ;-) Hezký den

• Obchod nedokazal objednavku dorucit vcas.Musel bych si pro ne zajet do Pocernice,anebo vyckat pres vikend.

Spatna domluva mezi dorucovatelem a spolecnosti!

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

je velká škoda, že se o této situaci dozvídáme z hodnocení na Heurece, ale přímo od vás, našeho zákazníka, se to nedozvíme. 99% zakázek odesíláme do druhého dne, což potvrzuje a chválí i většina našich zákazníků v různých recenzích. Kdyby jste se s námi telefonicky spojil před doručením zásilky, jistě bychom našli řešení a dodávku doručili včas. O žádném problému jste nás ale bohužel nikdy neinformoval. Je to škoda, velmi nás to mrzí, ale věřím, že šlo o výjimkou potvrzující pravidlo.
    Příjemný den
    Martin Slavík, jednatel společnosti

• Jednoduché objednání - medajle se rovnou nabízí i se stužkou a emblémem, cena je započítána

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, jen ne úplně rozumíme tomu, proč jsme tedy dostali 90%, když jste byl plně spokojený. Přesto budeme rádi, když nás opět navštívíte. Hezký den

Ochota, rychlost, příjemné jednání.

• široká nabídka
    • dobré ceny
    • příjemné ceny sad pohárů
    • kamenná prodejna v Kolíně
    • neshledány

Vše bylo v pořádku

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

• rychlost a osobní přístup

velkej vyber , kvalita

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

Děkuji a vše proběhlo PRIMA.

• rychlost a kvalita

Kdo organizuje soutěže a turnaje bude spokojen !!!

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

• Rychlé dodání, to jsem ani nečekal.
    • Skvělá cena za zboží.
    • Kvalita zboží podle očekávání, dobrá.

Nakupuji tady pravidelně a jsem maximálně spokojený.

V pořádku. Dobrý výběr.

Naprosto to skvěle a vstřícné jednání . Doporučuji

• Rychlé jednání
    • Vstřícnost
    • Pruznost v domluvě
    • Ochota
    • Široká nabídka

Jsem obchodem nadšená. Pracuje rychle, spolehlivě a vyšli mi vstříct. Ceny vypadajinpresne tak jak jsem si přála.

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

• Můžete si počíst v Kolínském zpravodaji (noviny, jimiž bývá obvykle vycpaný volný prostor v balíku). Docela zajímavé počtení...

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

• Super pohar, ktery vypada drazsi nez byl ;)

• Všechno
    • super že mohu zboží vyzvednout osobně
    • vždy vše bez problémů a přesně podle představ
    • na žádnou jsem nepřišla