• Rychlé vyřízení zakázky, vyjdou vstříct, mám jen ty nejlepší zkušenosti s prodejnou, velký výběr

Komunikace, rychlost a zboží bylo super. Určitě doporučuji a využiji i příště.

• Rychle jednani.Siroky vyber. Zbozi presne podle zadani. Naprosta spokojenost

výborná spolupráce,komunikace....moc díky Anetě a Lukášovi.

• velmi rychlá a pružná komunikace
    • okamžité informování o stavu objednávky

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • ochota

Vždy dají předem vědět, kdy budou medaile připravené. Obsluha je příjemná. Pokud se výrobna splete v druhu medaile, paní zareaguje a okamžitě medaile přemění, pokud má zásobu a je to v jejích silách.
    Objednávám tu již několik let a opět budu.

• ochota, rychlost

• rychlé vyřízení
    • V balíku nebyla faktura
    • nefunguje přehled objednávek: Error 500

• Zvládají i moje zmatené objednávky

Reakce obchodu Sportovní ceny Gladiator

Dobrý den, Vaše reakce nás potěšila a zároveň velmi pobavila :-)
    Věřte nám, že za 20 let praxe jsme zvyklí na mnohé, takže většinu objednávek dokážeme zvládnout. Jediné objednávky, které vyřizovat neumíme, jsou z planety Trisolaris (viz trilogie Vzpomínka na Zemi) :-)

• Široký sortiment.
    • Rychlost dodání.

ochotný personál, rychlé dodání

Obchod se sportovními cenami, kde jsem si vždy vybral. Široká nabídka, rychlá komunikace ohledně detailů i časné provedení. A protože jsem z regionu - i pohodové osobní vyzvednutí. Spokojenost jako už tolikrát předtím.

Rozsáhlí výběr, vysoká kvalita zpracování a skvělá rychlost dodání. Nakupuji zde již léta a nikdy žádný problém, vždy vycházejí maximálně vstříc.

• Jsou vstřícní rychlí a kreativni

• S takovou vstřícností a ochotou jsem se v obchodě dlouho nesetkala. Jsou naprosto super.

• dostatečný výběr

Rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace.

• Ochota, profesionalita

Velmi příjemné nakupování