nulová komunikace, pouze potvzení objednávky. Čekám už 11 dnů na zboží skladem.

• Bohužel mi nebylo zboží ještě doručeno

Nebyla mi doručena zásilka, je možné, že mi někdo volal 11.5.2018 odpoledne v 15:40, bohužel jsem se nedovolal zpět.
    Sobotka D.

• Zbozi inzeruje skladem, ale nema ho ani skladem ani neni schopen ho dodat
    • Slibi, ze overi a zavola, ale nestane se, musel jsem opetovne volat ja

Reakce obchodu Sportovní potřeby

děkujeme za recenzi, ačkoliv negativní. Zboží bylo označeno, že je skladem nedopatřením, za což jsme se Vám omluvili. Proto, že se to takto stalo jsme se snažili nějakým způsobem situaci vyřešit a zboží Vám i přesto dodat včas, čekali jsme na reakci dodavatele, zda bude schopný zboží včas poslat, proto jsme Vám nemohli zavolat dříve. Ještě jednou se omlouváme.

za celý tým e-shopu přeji hezký den,
    Petr Pavlíček

• inzerce zboží, které není na skladě

• Uvedl větší rozměr plážových lehátek než ve skutečnosti jsou - místo 180 x 60 cm měří jen 170 x 54 cm a jsou asi o 50 Kč dražší než v ostatních obchodech. Myslela jsem že dražší jsou proto, že jsou větší než u ostatních prodejců. V poznámce jsem uvedla že jiný než uvedený rozměr nechci, ale přesto je poslali.

Plážová lehátka s uvedeným rozměrem 180 x 60 x 3 cm zde kupovat nedoporučuji, jsou menší.

• V mém případě žádné výhodody nevidím.
    • U zboží bylo uvedeno, že mají skladem. Po objednání mi objednávku stornovali. Jen mi napsali, že objednávku stornovali a mám si vybrat popř. náhradu. Ze strany obchodu mi žádnou náhradu, kterou mají skladem nenabídli.

Nabízí zboží, které nemají skladem.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

tato zkutečnost nás velice mrzí, ale po prošetření zda bylo zboží skladem musíme konstatovat, že nebylo. A dostupnost u tohoto zboží již není. Za pochybení s nabídkou alternativního zboží se omlouváme. Děkujeme za pochopení a věřím, že nabízíme většinu zboží skladem a snažíme se to i prezentovat.

• výběr zboží
    • dostupnost
    • rychlá doprava
    • komunikace při reklamaci

objednala jsem si dřevěnou pálku na baseball/softball, která po 2 odpalech praskla, zaslala jsem před 14 dny zpět a zatím bez odezvy čekám ...a čekám

• nevím
    • Koloběžka měla povolené výplety neseřízené středy u ložisek ,toto nechápu nemá vliv pokud by to bylo seřízeno z továrny na balení koloběžky ,pokud si necháte vše seřídit přijde vás koloběžka dráž než jí koupit rovnou v kamenné prodejně .

Názor je takový ,že obchod má sice nízké ceny ,ale něco za něco ,úspora tedy žádná.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

je nám líto, že zrovna dodaný kus byl neseřízen v balení. Bohužel není v našich silách kontrolovat každý kus před odesláním. Myslím, že Vámi zaslané hodnocení není objektivní k prodejci jako takovému, protože není evidentně chyba na naší straně jako prodejce.

• nedali vědět a nic nedorazilo za 10 dní!

Nespolehliví !!!!!!

Reakce obchodu Sportovní potřeby

můžete nám sdělit číslo objednávky. Pokusíme se prověřit. Bohužel bez tohoto nemůžeme odpovědět kde došlo k pochybení.

• DPD dlouha dodaci doba

• Bez předchozí informace dodávají zboží v jiné barvě. Telefonicky pak obtěžují zákazníka.

Nakupování zde nedoporučuji. Zboží dodávají dle své libivůle v jiných barvách. Po jejich kontaktování přes webové stránky vyhledané googlem Vás telefonicky kontaktují a vyhrožují tím, že jste porušili obchodní podmínky, že jste je měli kontaktovat přes jejich oficiální stránky.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

Uznáváme chybu v zaslání produktu ve dvou barvách, kdy zákaznici jsme se telefonicky omluvili a sjednali nápravu výměnou. Bohužel zákaznice nás kontaktovala přes vyhledanou stránku služby.cz kdy je tato služba placená a naše společnost ji neprovozuje ani si ji neplatí. Kdy nám byla zaslána zpráva od zákaznice s problémem a FA na 1200 Kč/1/2 roku za použití kontaktujících zákazníků přes služby.cz což jak uznáte je trošku nelogické. Zákaznice měla použít náš email či telefon, který byl součástí objednávky a FA přiložené ke zboží nebo údaje uvedené na našich www.
    Vynasnažíme se vyjít vstříc všem zákazníkům

• komunikace a rychlost
    • Zboží jsem si objednával podle obrázku k danému zboží,ale při rozbalení jsem byl nemile překvapen barvou. Kdybych věděl,že obrázek neni aktuální tak bych si ho neobjednával,protože v jiných obchodech bylo v barevné varintě v které jsem zboží dostal levnější a ne o málo!!!!

Nevěřte obrázku na kterém je vyfoceno Vaše zboží o které máte zájem!!!! Jinak komunikace byla bezproblémová a zboží přišlo v daném termínu.

• rychle dodani,ale jineho zbozi nez si objednate
    • objednal jsem si bejsbolovou palku,bohuzel přišla mi uplne jina,ale řekl jsem si,že to nebudu řešit,abych si nedal vic starosti. jenze při prvnim odpalu se do palky vyrazil velky dulek od micku,takze palka je dost poškozena.

kdyby mi přišlo to co jsem si objednal a při prvni rane se to nerozbilo,bylo by to super.

• Dodává zboží, které neodpovídá nabídce a objednávce

Bacha na to, co si objednáte a před zaplacením radši zkontrolujte, jestli jste dostali, co jste chtěli

• Zrušení objednávky z důvodu budoucího navýšení ceny mi připadá neetické. Doufám, že se v budoucnosti nespletu a nebudu se snažit něco koupit.

Nevím, nic jsem neobdržel.

• Obchod má na svých stránkách nepravdivé informace. Kupoval jsem míč overball, u kterého mi záleželo na černé barvě (potřebuji ho do zaměstnání na sezení na tmavé židli). Tento obchod ho nabízel, ale přišel mi nakonec bleděmodrý. Chtěl jsem zboží vyměnit s tím, že zpáteční poštovné zaplatí prodejce (míč stál 130 Kč a poštovné dalších 100 Kč). Na to mi prodejce odpověděl, že černou variantu nikdy neměli (i když jí nabízejí i s fotografií na webu), ať tedy míč vrátím. Poštovné ale musím znovu zaplatit já. Když jsem jim napsal, že je to nefér, zrušili i možnost vrácení.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

bohužel nepravdivé informace nemáme uvedeny. Bohužel, když zákazník kupuje dle a pouze podle obrázku, kdy se focením může barva lišit odrazem blesku a jiných úpravách při focení. Vynasnažíme se tedy fotku obnovit.
    Bohužel a vrácení zboží vám nikdo nezrušil. Možnost vrácení je možné. Podle vámi udaného důvodu, že důvodem vrácení je barva neodpovídající obrázku u produktu, je pro nás neakceptovatelné abychom vraceli i poštovné. Na funkčnosti míče to vliv nemá a produkt lze tedy plně využívat.

• Zobrazene zbozi na fotografiich neodpovida skutecnosti

Když si objednáte zboží které má skladem v několik desítek kusů a neprodávám ho, z podivného důvodu který ani nemá u zboží uveden, nakoupili by jste, tam někdy znovu???

• rychlé dodání zboží

• Dlouhou dodací lhůtu

Vybírejte u konkurence. Dlouhá dodací lhůta!