nulová komunikace, pouze potvzení objednávky. Čekám už 11 dnů na zboží skladem.

• Bohužel mi nebylo zboží ještě doručeno

Nebyla mi doručena zásilka, je možné, že mi někdo volal 11.5.2018 odpoledne v 15:40, bohužel jsem se nedovolal zpět.
    Sobotka D.

Nákup na tomto e-shopu mohu jenom vřele doporučit. Komunikace byla vstřícná, cena nižší, reakce velmi rychlá, zboží jsem měla druhý den doma. Bylo vyhověno i mým nadstandardním požadavkům. Vše perfektní. Děkuji.

• slušná cena
    • přehledný eshop
    • v blízkosti bydliště
    • vzduchoprázdnu kamenná prodejna, resp.nevyužity a vymrzly prostor, resp.větší nájem, resp.nižší nájem lepší ceny

• spolehlivost

• Rychle doruceni

• Kvalitní komunikace a rychlost.

• Super spolupráce.

Rychlý, přehledný...

• Zbozi inzeruje skladem, ale nema ho ani skladem ani neni schopen ho dodat
    • Slibi, ze overi a zavola, ale nestane se, musel jsem opetovne volat ja

Reakce obchodu Sportovní potřeby

děkujeme za recenzi, ačkoliv negativní. Zboží bylo označeno, že je skladem nedopatřením, za což jsme se Vám omluvili. Proto, že se to takto stalo jsme se snažili nějakým způsobem situaci vyřešit a zboží Vám i přesto dodat včas, čekali jsme na reakci dodavatele, zda bude schopný zboží včas poslat, proto jsme Vám nemohli zavolat dříve. Ještě jednou se omlouváme.

za celý tým e-shopu přeji hezký den,

• Osobní odběr v Jihlavě
    • Zajímavé ceny
    • Zajímavý sortiment.
    • Omezená otevírací doba
    • Sídlo provozovny na okraji města.

Všechno vlastně OK. Zboží nakonec vyměnili za jiné a všichni jsou spokojeni.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste nakonec byl s nákupem spokojen. Na přehlednosti obchodu pracujeme a věříme, že při případném příštím nákupu již bude vše lepší.

za celý tým e-shopu přeji hezký den,
    Petr Pavlíček

• pro mě dostatečně rozsáhlý sortiment zboží

Reakce obchodu Sportovní potřeby

jsme velmi rádi, že jste v našem e-shopu našel to, co jste hledal a byl spokojen s obchodem.

Petr Pavlíček

S obchodem jsem velmi spokojen, nakupuju zde už asi po čtvrté. Vše funguje jak má, za mě spokojenost, nemám důvod si stěžovat.

Rychlost zboží skladem

Reakce obchodu Sportovní potřeby

těší nás, že jste s objednávkou a jejím doručením spokojen. Budeme se těšit na případný další nákup.

Rychlost, vše v pořádku.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

děkujeme za příznivou reakci. Jsme rádi, že Váš nákup proběhl bez problémů a byl rychle doručen.

Petr Pavlíček

Velice rychlá reakce na objednávku, zboží jsem obdržel přes dopravce DPD druhý den po odeslání objednávky. S rychlostí i kvalitou dodávky jsem byl spokojen

Reakce obchodu Sportovní potřeby

děkujeme za Vaši reakci a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Z hodnocení je patrné, že jste nebyl úplně spokojen s přehledností obchodu. Momentálně na přehlednosti pracujeme. Věřím, že při Vašem dalším případném nákupu bude vše, jak má být.

Petr Pavlíček

Žádný problém. Vše super!

Reakce obchodu Sportovní potřeby

jsme velmi rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ!

Petr Pavlíček

Zvolil jsem platbu převodem na účet a musím pochválit pracovníky obchodu, že se mi snažili maximálně vyjít vstříct, protože jsem potřeboval zboží doručit do konce týdne a to se také bez problému stalo. Ještě jednou děkuji.

Reakce obchodu Sportovní potřeby

jsme rádi, že jste s nákupem v našem e-shopu spokojen, rádi jsme vyhověli Vašim požadavkům.

Spokojenost