• Zboží skladem není na skladě!

• Rychlejší než jsem čekal.

výhoda

Obchod doporučuji, ochota a vstřícnost

Velmi ochotní, rychlé vyřízení, doporučuji

Objednala jsem nafukovací centrum pro syna. Bohužel zboží nebylo na skladě a tak mi bylo doporučeno jiné zboží. Nakonec jsem si nevybrala a nafukovací centrum objednala jinde. Ovšem dávám plusové body za snahu a nabídku jiných alternativ. Proto obchod doporučuji.

JEDINEČNÉ KRYTÍ V NEOPRÉNU NEPROPUSTÍ ANI ZRNKO VÝPLNĚ MÁME DOMA DALŠÍ V ŘÍDKÉ PLÁTĚNÉ VAZBĚ A VEŠKERÁ HMOTA SE POMALINKU SYPE VEN

• Zboží jsem objednal poměrně pozdě , a abych jej dostal ještě do štědrého dne , bylo Zboží jsem si objednal poměrně pozdě , a abych ho dostal ještě do štědrého dne , bylo m
    • mi doručeno ještě 22.12. v pátek , osobně až do domu zástupcem firmy. Velice si
    • takového přístupu vážím . Hlaváček .

Zboží jsem objednal poměrně pozdě , a abych jej dostal ještě do štědrého dne , bylo mi doručeno ještě 22.12. v pátek , osobně až do domu zástupcem firmy. Velice si takového přístupu vážím . Hlaváček .

• žádné starosti se zásilkou

nemůžu hodnotit nákup když dosud nedorazil

• Velice rychlé doručení,příznivá cena,doporučuji
    • Přišel pouze e-mail automaticky vygenerovaný při objednávce zboží, jinak žádná komunikace, zboží nikde.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Dobrý den, v systému jsem dohledal jedinou nevyřízenou objednávku s koncovým číslem 99, u které jsem žádal o potvrzení e-mailem. Dnes posílám e-mail znova. Pokud toto není Vaše objednávka, můžete mi prosím na e-mail [email protected] zaslat číslo objednávky? Předem děkuji o omlouvám se za potíže. Pepino Sladký, SPORTnaNETU.cz

spokojenost

Vše proběhlo v pořádku jen zboží přišlo později než bylo původně domluveno.

• Nízká cena
    • Od objednávky k expedici uběhly 3 dny

Se zbožím jsem spokojen
    Dodací lhůta delší

• Je online
    • Po zanechání vzkazu na stránkách nikdo neodpověděl ani na email. Nejsou v pracovní době online jak jsem si myslel, když vyjede okno pro zadání dotazu.

Kdyby to zboží měli i jinde, tak ho jinde taky koupím. Z důvodu špatné komunikace.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Rád bych Vás informoval, že, z důvodu přesunu platformy na novou firmu může nyní docházet k drobným problémům s dodávkami i komunikací.

Můžete mi prosím zaslat na níže uvedený e-mail kdy na strankách jste nám nechal vzkaz a na který e-mail jste posílal svůj dotaz? Pokud něco zatím nefunguje tak jak má, rádi bychom to dali do pořádku.

Předem děkuji a omlouvám se nepohodlí.

Pepino Sladký
    [email protected]
    777 95 11 14

• Po rozbalení jsem zjistil, že došlo jen jedno balení, ale nesprávného rozměru. Objednáno průměr 83,výška 80, došlo pr 80, v 90.

Poštovné je dražší než cena zboží, proto jsem upustil od reklamace. Další peníze do tohoto zpackaného obchodu nehodlám investovat. Nejlevnější pro mne bude když kartuše věnuji někomu známému. Po zkušenostech si u Vás už nic neobjednám.

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Rád bych Vás informoval, že, z důvodu přesunu platformy na novou firmu může nyní docházet k drobným problémům s dodávkami.
    Prosím Vás o zaslání čísla objednávky na níže uvedený email, abychom jí mohli dohledat a spojit s Vámi.

Pepino Sladký
    [email protected]
    777 95 11 14

• ?

?

Reakce obchodu SPORTnaNETU.CZ

Děkujeme za recenzi a přejeme krásný den.

SPORTnaNETU.cz