• Výborná komunikace s paní Ilonou Kapounkovou, produktovou manažerkou e-shopu;
    • Pro vybrané zboží bezkonkurenčně nízké ceny po registraci.

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu. :)

• rychlost a ochota vo vybavovani

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení a přejeme hodně najetých kilometrů. :)

• Zboží v dobrých cenách a perfektní přístup
    • doposud jsem žádné neshledal

vřele doporučuji

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení a přejeme spousty najetých km. :)

• Velmi dobrá a rychlá komunikace s p. Borusíkem

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení, pokud budete chtít u nás nakoupit neváhejte se mi ozvat. :)

• Dobré ceny, široká nabídka.
    • Sledování objednávek.

Celkově bych řekla, že k tomuto obchodu bych se vrátila v případě, že by zboží jinde neměly. Sledování objednávky nefunguje, sice okamžitě přišel email jak se lze na stránkách přihlásit a objednávku sledovat, ale po přihlášení je objednávka stále ve stavu nová, vůbec tam nebylo například vidět uhrazení objednávky a ve stavu nová byla objednávka i po jejím odeslání. Dodací doba je zoufale dlouhá, vím že bylo u zboží napsáno, že doba expedice je 5 dní, ale stejně v dnešní době a velké konkurenci je to už trochu extrém. Nicméně zboží dorazilo v pořádku, platba proběhla v pořádku a zboží je super, takže pokud na věci nějak extra nespěcháte a oželíte sledování zásilky potom určitě doporučuji.

Reakce obchodu SPORTILO.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Nicméně máme zde tuto dobu dodání z určitého důvodu. Pět dní opravdu extrém není, nicméně úpravě sledování a stavu zásilek už pracujeme. Věříme že i příště se na náš e-shop obrátíte. :)

• objednání z domova vyzvednutí v Hulíně
    • nevím, nemám mnoho zkušeností

byla jsem spokojena

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a věřím že s námi budete spokojena i v budoucnu. :)

• komunikace, připravenost

V sobotu 31.12 jsem objednal zboží a v pondělí 2.1. jsem vyzvedával. Super komunikace, výborná doba dodání! Absolutně bez potíží. DOPORUČUJI !

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. :)

Zrcátko dorazilo v pořádku.Konečně jsem s jeho pomocí uviděl zezadu do řitného otvotu a mohl si tak odborně chirirgicky žiletkou vyříznout hemeroid. Pr.del už mě nepálí. Děkuji

DOPORUČUJI

Reakce obchodu SPORTILO.cz

díky za Vaše pozitivní hodnecení našeho e-shopu. :)

Naprosto spokojen

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. :)

• zbozi stale nedorazilo!

dlouha delka dodani zbozi

Reakce obchodu SPORTILO.cz

u produktu je jasně vidět doba dodání do 14 dnů. Máme to na stránkách uvedeno. Předběžný termín expedice Vám dorazil na mail.

Doporučuji, vše v pořádku.

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení. :)

• všechno proběhlo dobře...
    • nevím

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za pozitivní ohlasy na náš e-shop. :)

zboží dorazilo rychleji, než bylo info na stránkách
    o všem informují sms/emailem, takže víte, co se právě děje
    výhoda výdejního místa ve Zlíně

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a nákup u nás. :)

Spokojenost, až na komunikaci ze strany dopravce, který se měl dopoledne ozvat, kdy dorazí, a musel jsem po poledni volat osobně!

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení, bohužel na zlepšení dopravy pořád pracujeme a v tomto období je to složitější dopravci nestíhají. Věříme že však s našim e-shopem budete spokojen i v budoucnu. :)

• Kvalitní zbozi za přiměřenou cenu
    • Některé zboží nebylo jiz bohuzel skladem.

Doporučuji, zejména pokud hledáte zajímavé, kvalitní, pohodlné oblečení.

Reakce obchodu SPORTILO.cz

vážíme si Vaší kladné recence, bohužel před Vánoci zboží mizí až moc rychle. Pracujeme na zrychlení aktualizací, tak by jsme nabízeli zboží které je dostupné. :)

• Zásadní slabinou je, že nikdo z obchodu v případě reklamace nekomunikuje.

Problémy nastanou v případě, že potřebujete nějaké zboží reklamovat tak jako já. Na mailové adrese pro reklamace nereagují. Telefon na stránkách je na operíát

Reakce obchodu SPORTILO.cz

bohužel je teď hektické období a objednávek i reklamací je spousta. Naše reklamační oddělení se snaží být co nejrychlejší. Není však pravda že telefon je na operiát, telefon je na obchodní oddělení které objednávky vyřízuje nikoliv na reklamace. Pokud by jste potřeboval telefon na reklamační oddělení nebyl problém Vám ho poskytnout. Jinak se samozřejmě omlouváme za delší dobu s vyřízením reklamace. Na zkvalitnění služeb už pracujeme.

• dostatok tovaru
    • cena za dopravu je veľmi vysoká

všetko bolo super až na cenu dopravy
    no či by som doporučila tento obchod asi áno ale určite by som ich oboznámila s cenou dopravy

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu, jinak veškeré ceny dopravného máme na našich stránkách uvedeny. Bohužel momentálně máme dopravné na Slovensko z ekonomického hlediska dražší. :)

• Komunikace s prepravni spolecnosti

cekala jsem dlouho na doruceni zasilky nejdrive mi volali s prepravni spolecnosti ze me nemohli zastihnout pritom mi nikdo nevolal potom mi rekli ze zbozi doruci v pondeli v pondeli opet nedoruceno kdyz jsem zacala svoji zasilku hledat bylo mi řečeno ze k zasilce nedostali data od odesilatele odesilatel ten mi odepsal ze zasilku proveri a daji mi vedet na email a nestalo se tak ale nakonec jsem zasilku dostala tak nevim kde byla chyba

Reakce obchodu SPORTILO.cz

omlouváme se za komplikace s dopravní společností, ale to není naše chyba my jim za služby platíme stejně jako vy nám za produkt. Snažíme se o zlepšení dopravních služeb, nicméně zásilka Vám odcházela ještě dřív než byl požadovaný termín expedice. Proto Vaše hodnocení bereme jako neadekvátní...