• Bylo mně dodánoněco jiného než jsem si objednal: místo Coleman Event Shelter Sunwall S (objednávka je správně) mně bylo dodáno Coleman Event Shetler Sunwall Door

Reakce obchodu SPORTILO.cz

omlouváme se za komplikace, každopádně jste si objednal zástěnu Coleman Event Shelter Sunwall L. Tuto zástěnu jsme také evidovali v systému. Pokud Vám nebyla dodána, tak šlo to řešit následujícím způsobem a to domluvením výměny nebo vrácením peněz za špatně zaslaný kus. Ani jedno by nebyl problém, každopádně jsme Vás o všem informovali a expedice byla také v termínu. Bohužel na skladu jsou taky jenom lidé a mohlo se stát, že se člověk přehmátne a pošle jiný produkt. Za chybu se omlouváme, ale dalo se to řešit jednoduše tím že nás kontaktujete a na dalším postupu by jsme se domluvili. Nevím jestli zrovna tohle je důvod zcela nedoporučovat obchod.

Mají na stránkách zboží které nemaji

Reakce obchodu SPORTILO.cz

máme u daného produktu uvedenou dostupnost na dotaz, stačilo se na tento produkt dotázat a všechno by Vám bylo vysvětleno. Po objednání jsme Vám napsali mail, že kolo je momentálně vyprodané a nabídli novější model za speciální cenu. Snažili jsme se Vám vyjít maximálně vstříc, vy jste však o novější model neměl zájem.

Obchod mohu jen doporučit, vše na 1* od objednání až po dodání. Velmi milá a příjemná komunikace. Děkuji za bleskové dodání.

děkujeme za kladné hodnocení. :)

• Vše proběhlo rychle a dle objednávky. Zboží dorazilo v pořádku.

• vše ok

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho webu a budeme se těšit na další nákup. :)

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu a budeme rádi za další objednávku u nás. :)

jednání obchodu je v pohodě jen mě zaráží rychlost doručení přepravní společností

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení a občas se náš dopravce zpozdí. Nicméně už pracujeme na zlepšení.

jednoduché,rychlé,spolehlivé

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu. :)

Spokojena. Vše v pořádku.

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a pokud u nás v budoucnu nakoupíte budeme jenom rádi. :)

• Zboží různých značek, různorodý sortiment, při jednom nákupu pořeším víc věcí.

Přesto, že u zboží byla napsaná dostupnost až za 3 dny, tak za 3 dny bylo doručeno, příjemné překvapení. Spokojenost se zbožím i dopravou a komunikací obchodu.

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za Vaši spokojenou recenzi a budeme se těšit pokud u nás opět nakoupíte. :)

• Osobní odběr, tudíž kontrola zboží na místě.

Rýchlé a vstřícné jednání při objednávce, rychlé vyřízení. Doporučuji!

• Klamání zákazníka.

Z e-shopu jsem objednal zboží, u kterého bylo uváděno, že je skladem. Pak mě kontaktoval obchod, že ruší objednávku, protože požadované zboží nemají a nebude dříve jak za měsíc, možná. Souhlasil jsem se stornem objednávky. Minimálně ještě další týden bylo toto zboží stále nabízeno jako skladové. To považuji za velice neférové, je to klamání zákazníka. Vrácení peněz jsem také musel urgovat.
    Info: objednal jsem to z jiného e-shopu a druhý den to bylo doma.

Dobrý den přeji,

ano zboží se nám špatně zobrazovalo, vznikla větší poptávka než nabídka. Jednalo se o nůž který se naskladní až za měsíc a druhý den nebyl skladem. O žádné klamání se nejednalo a bylo Vám všechno jasně a hned odepsáno. Proto požavujeme Vaše hodnocení jako velmi neobjeknitvní, jelikož jsme Vás o všem ihned informovali.

• Bylo u zboží napsáno skladem a druhý den odesíláme a po 4 dnech volám a oni nemají skladem a bude až za3 neděle děsný nikdo nedal vědět atd.rozhodne nedoporučuji!!!

Dobrý den pane Dlouhý,

děkujeme za Vaše hodnocení, bohužel došlo k větší poptávce než nabídce. Poslední kus jsme vyprodali před Vámi než se aktualizovali sklady jste si plaváček objednal vy. Nicméně jsme se pokusili u dodavatele zajistit další. Informaci o tom že se nebude dostupný delší dobu jsme Vám ihned předali. Jinak nevolal jste až čtvrtý den, když jsme Vaši objednávku za dva dny stornovali. Občas to trvá než nám dodavatel předá informace.

Hezký den,

děkujeme za kladné hodnocení a budeme rádi když se na náš e-shop obrátíte i v budoucnu. :)

• Přehledný popis zboží, sleva,

• dobrý sortiment

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladné hodnocení, budeme rádi pokud se na náš e-shop obrátíte i v budoucnu. :)

rychlé dodání, bezproblémová komunikace :-)

Hezký den,

děkujeme za kladné hodnocení a přejeme spousty nachozených km. :)

Dodání by mohlo být trochu rychlejší,jinak spokojenost.

Reakce obchodu SPORTILO.cz

děkujeme za kladnou recenzi, jinak na zrychlení doby dodání již pracujeme. :)