Jsem velice nespokojena s nákupem v tomto obchodě protože zboží bylo zaplaceno a nedorazilo. EP

Vážený zákazníku,

je nám líto, že vaše zkušenost s nákupem u nás nedosáhla vašich očekávání a došlo k problémům s doručením zboží. Bohužel jsme byli informováni o situaci až po obdržení vaší recenze.

Bohužel zpoždění způsobil přepravce, který z neznámých důvodů doručil balíček s výrazným zpožděním, za což se hluboce omlouváme. Je to pro nás nesmírně důležitá zpětná vazba, a budeme podnikat kroky, aby se podobné situace v budoucnu předešlo. Z naší strany ovšem zboží bylo expedováno dle plánu o čemž jste byla informována.

Jsme zde pro vás, abychom vyřešili jakékoli další otázky nebo obavy, které byste mohl/a mít, a zajistili, že vaše budoucí zkušenosti budou pozitivní. Neváhejte nás kontaktovat pro jakoukoli další pomoc nebo podporu.

Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení v této nešťastné situaci.

Daniel
    Tým Sportago

• Objednala jsem válec a pouzdro. Bohužel, pouzdro bylo 45/15, válec 90/15. Asi jsem měla věnovat víc pozornosti rozměrům, nicméně logicky asi mělo být pouzdro 90 /15. Škoda

Vážená zákaznice,

mrzí nás, že jste zklamaná z vaší poslední objednávky. Rádi bychom zdůraznili, že v objednávce jste si zvolila vak o velikosti 45x15 cm a válec 90x15 cm. Z naší strany bylo zboží zasláno přesně podle specifikací vaší objednávky. Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete asistenci, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu nebo prostřednictvím naší infolinky. Jsme zde, abychom vám pomohli.

Děkujeme za pochopení.

Daniel
    Tým Sportago

• Výrobek má vadný ventilek a přiloženou pumpičkou ho nelze nafouknout

Může sloužit např. jako akupresurní masáž chodidel jinak je k ničemu

Obchod bude asi fajn, ale pumpa, kterou jsem koupila se mi rozpadla v ruce už při prvním použití.

• Velmi dlouhá doba doručení. Problém s poštou , jež jsem musel řešit sám , přestože služba byla placena fa. Sportago.

• Cena produktu
    • Tovar mi bol doručený bez darčeka, ktorý pri objednávke bol zobrazený..kym mi tovar došiel zmenili fotku , čiže bez darčeka..ked som ich kontaktovala porobili sa hlúpi..podla nich som si to vymyslela..je to smutne, lebo stačilo sa ospravedlniť ..no sklamala som sa
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Doposud nevrátili peníze za zboží vrácené v zákonné lhůtě. Jsou to již tři týdny a neobdržela jsem ani své peníze ani jakékoliv vyjádření či zpětnou vazbu obchodu. Rozhodně nedoporučuji!

• Žádná
    • Čekám už 2 týdny a nemám ani zboží, ani peníze.
    • Komunikace ze strany e-shopu absolutně nulová! Nereagují na e-maily a dotazy ohledně mé objednávky, nezvedají telefony
    • Zde uvádí, že jsem si objednala vel. 46, přitom jsem si objednávala vel. 38, což je uvedeno jak v objednávce, tak ve faktuře!
    • Kdyby to šlo, nedám žádnou hvězdičku
    • Rozhodně NEDOPORUČUJI

NEDOPORUČUJI! Velké zklamání! Čekám na objednané kol. brusle už skoro 2 týdny a nemám ani zboží, ani peníze (jelikož jsem musela zaplatit předem). Přitom na e-shopu uvádí, že expedice je do druhého dne.
    Komunikace ze strany e-shopu nulová! Nereagují na dotazy ohledně mé objednávky, nezvedají telefony. Opravdu velké zklamání!

• Prislo mi cinky jine vahy nez jsem chtela, zajimave na tom bylo, ze na baliku byla vaha jakoby byly spravne. Mozna kdyby to nekdo prevazil tak by zjistil, ze tam dal dvakrat 3 kg misto 1x 2kg a 1x3kg cinky. Jsem nespokojena.

Zboží je velmi nekvalitní. Podlozka na cvičení zapacha zimou nesnesitelne. Nevycichla. Zboží je nepoužitelné.

Vážená zákaznice,
    Velmi nás mrzí, že nejste s produktem spokojená. O to více nás mrzí, že jste nás o této situaci jakkoliv neinformovala a nesnažila se ji s námi jakkoliv řešit.
    Ve Sportago si dáváme záležet na kvalitě výrobků a zboží odpovídá cenové kategorii daného zboží. Bohužel se u PVC materiálu, obzvláště s termo potiskem může občas stát, že zboží díky důkladnému zafoliování nestihne na cestě z výroby k Vám vyčichnout a je potřeba zboží dát nějaký čas na vyčichnutí.

Pokud byste s námi situaci chtěla řešit, můžete nás kontaktovat viz.https://www.sportago.cz/s/kontakty , rádi jí s Vámi vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Daniel Večeřa
    Jednatel
    Sportago

• Měj jsem dojem, že dodáváte kvalitní zboží zákazníkům ale to jsem se spletl.
    • Zboží dorazilo v pořádku, ale je bohužel nefunkční, budu vracet
  • Tovar prišiel poškrabany a kde sme volali tak niktontelefon nezdvihal a na mail nikto nereagoval. Jedna velká katastrofa.

• Zboži dorazilo , ale nešlo složit.
    • Zátěžový kolik nešel zasunou ani do jedné pozice , otvory pro kolík byly vyosené. Zboží jsem vrátila zpět. Čekám na peníze.

Zboži dorazilo , ale nešlo složit. Zátěžový kolik nešel zasunou ani do jedné pozice , otvory pro kolík byly vyosené. Zboží jsem vrátila zpět. Čekám na peníze.

Nevím kde se stala chyby, ale do objednávky jsem udala adresu doručení, která byla jiná. Bohužel zboží mi bylo doručováno na jinou adresu.
    Zboží došlo až po delší době.

Již týden je můj nákup na cestě, na můj dotaz zatím nikdo nereagoval.

• Vsechno je super
    • nestačí všechny detaily, které by se dostaly do zdi

Zboži skoro po dvou týdnech nikde a firma nekomentuje stav objednavky.

Vážený zákazníku,

velmi nás tato situace mrzí. Vaše objednávka byla vyřízena a předána přepravci následující pracovní den od jejího vytvoření. Bohužel došlo k chybě ze strany přepravce, který zásilku zadržel na doručovacím depu, o čemž nás neinformoval. Problém s doručením jsme zjistili až kontrolou doručení zásilek a urychleně sjednali nápravu.

O stavu vyřízení objednávky z naší strany jste byl informován formou mailu i sms v den odeslání z našeho skladu, od této doby od Vás bohužel nemáme žádnou informaci o problému se zásilkou až do hodnocení objednávky na Heurece.

S přátelskými pozdravy,
    Sportago

• 12 dnu čekání na zboží špatná komunikace.

Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

velmi nás tato situace mrzí. Vaše objednávka byla vyřízena a předána přepravci následující pracovní den od jejího vytvoření. Bohužel garance dodání do Vánoc se vztahovala pouze do 15.12., 13:00 (o čemž jsme informovali v horní liště eshopu) a na Vaši objednávku již ne. Od 16.12. již bohužel nebylo v našich silách zaručit dodání ve Vánočním období, kdy přepravci nezvládali doručovat.

Všem zákazníkům v den odeslání objednávek posíláme sms i email avízo o vyřízení objednávek spolu s čísly zásilek, kde již zákazníci mohou sledovat kde se zásilka nachází. Bohužel z naší strany není reálné kontrolovat doručení jednotlivých objednávek.

Omlouváme se však za komplikace. Pokud byste nás kontaktoval, mohli jsme se pokusit situaci s dopravci řešit a urychlit tak dodání zásilky.

S přátelskými pozdravy,