• Chybný popis zboží

Nechápu, proč ještě zboží nemám.

• Velky vyber
    • Spatna komunikace neboli zadna
    • Dlouha doba dodani

Dlouha doba dodani, nikdo nebral telefon, nedorazil ani email ohledne dodani/stavu objednaneho zbozi a kdybych nepatrala, tak se vubec neobtezujou kontaktovat zakaznika, ze zbozi jeste ani nevyrazilo na cestu. Objednano 25.12, ted 5.1 zbozi jeste nemam. Nikde zadna omluva nebo info o zpozdeni….az na moje emaily se po nekolika dnech racili ozvat, ale kdybych sama nepatrala, tak nic nevim…

• špatná manipulace jak při máchání tak při ždímání

Nechápu proč mi posíláte dotazník,když jsem ještě nic nedostala

Mop jsem dnes vyzkousela a nejsem absolutne spokojena. Chtela bych ho vratit nebo vymenit. Mam od vas jiny model a ten je uzasny! Tahle novinka absolutne nesplnuje moje ocekavani.

Vybral jsem si doručení do výdejního boxu WE-DO. Místo toho eshop odeslal objednávku 60 km daleko na fakturační adresu, kde se nezdržuji.

• všechno špatně
    • nevídaně dlouhé doručování

• vysoká cena
    • klamné informace

Nebyla mi předána zpětná vazba k úhradě objednávky, takže jsem nemohla zaplatit a tím pádem objednávka neproběhla

Reakce obchodu SPONTEX Shop

již jsme Vám psali. Prosím o kontrolu SPAM schránky. Platební údaje generuje automaticky systém, takže Vám museli určitě dorazit.

Děkuji a přeji pěkný den
    Váš Spontexshop.cz

Před 6 dny jsem zaplatila objednávku, zboží nedorazilo. Jsem zklamaná.
    Nováková Marie
    Družec koordinaci

Reakce obchodu SPONTEX Shop

ihned po zaplacení jsme objednávku zaslali a vy jste si jí na výdejním místě převzala.
    Tím pádem nevím proč jste nám udělila negativní recenzi.

Spontexshop.cz

• Po 5 pracovních dnech od objednání mi přišla konečně zpráva, že je zboží expedováno a předáno přepravci - zboží mají přitom skladem. Uplynuly další dva pracovní dny a informace, kde je moje zásilka nemám. Odkaz na sledování zásilky v e-mailu je nefunkční, telefonní číslo prodejce už dva dny nedostupné, tak ani nemám s kým moji objednávku řešit. Poslala jsem e-mail, zatím bez reakce.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

jelikož jste objednávali ve vánočním čase a měli jsme na stránkách celou dobu informaci, že expedujeme tyto objednávky až v druhém týdnu roku 2022, tak se samozřejmě i Vaše objednávka zpozdila.
    Na toto jsme tedy upozornili dopředu.

• Klamou kupujícího !!!! Mají uvedené že prodavaji jedno balení kde je
    • dvanáct kusů a pošlou jeden kus!!!

Klamou kupujícího !!!! Mají uvedené že prodavaji jedno balení kde je dvanáct kusů a pošlou jeden kus!!! Když jsem se podal dotaz tak mi odpověděli ,že prý jsem to snad nemyslel .Dělají s lidí ještě legraci!!Jinde se to dalo koupit o hodně lacineji už nikdy!

Reakce obchodu SPONTEX Shop

již jsme si toto vysvětlili po mailu, že to tak není.
    Stačí se podívat i na jiné eshopy, že přeci udaná cena nemůže být za celé balení potahů, ale pouze za jeden potah.
    Takže rozhodně nikoho neklameme :) Máte uvedenou cenu a za tím, že se jedná o kus.

Spontexshop.cz

hrůza a děs.. v dnešní době vyřízení objednávky 3 dny, přeprava 3 dny (kvůli pár houbiček, kýblu a mopu) ??? výmluvu na vánoce neberu.. jsou každý rok a lze se na ně připravit... DPD přepravce retardovaný lobotom, kterému jeden den řeknete, že ve 12 jste v obědové pauze na obědě a on druhý den volá ve stejný čas.. prostě idiot.. když velkoryse oželíte oběd, nepřijede vůbec i přesto, že vám den předtím potvrdí, že to přiveze druhý den... no masakr.. suma sumárum spontex eshop už nikdy... ten si zákazník může leda tak poslat pro smrt a je nesmrtelný.. to bude asi jejich jediné pozitivum...

Reakce obchodu SPONTEX Shop

velice nás celá situace mrzí a samozřejmě je to i zvýšeným počtem objednávek v tomto období.
    Za přepravce bohužel neručíme a bohužel není v lidských silách vše zvládnout na 100%
    Prosím tedy o pochopení a jsme rádi, že Vaše objednávka byla nakonec doručena.

Spontexshop.cz

Výrobek Spontex Magic Hook systémový mop - po 5 min vypadl čep kloubu, opakovaně vypadává. Nelze pořádně vyždímat . Musím výrobek vrátit.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

velmi nás celá situace mrzí a na vrácení výrobku samozřejmě máte právo.
    Pěkný den

Spontexshop.cz

Při přebíraní objednaného zboží (Spontex Express Systém Plus Compact mop) jsem zjisti, že balíček velikostně neodpovídá a na tel. číslo uvedené na stránkách jsem se nedovolal. Zboží jsem nepřevzal. Ani další den jsem se nedovolal, tak nevím proč mi objednané zboží nedorazilo.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

celá situace nás velice mrzí. Opravdu se stala chyba ve skladu.
    Již jsme Vám dali vědět a sjednali náhradu.

Děkuji za pochopení

• Rychlost dodání , spolehlivost
    • Nejsem ve svém věku schopna řešit reklamaci , dostala jsem dárek 24.12 a vzhledem ke kovidu prošla i doba pro vrácení
    • Nelze prohlédnout při nákupu

Nevýhoda

Reakce obchodu SPONTEX Shop

prosím o zaslání podrobností na mail [email protected] a určitě vyřídíme Vaší reklamaci k spokojenosti.

Děkujeme
    Váš Spontexshop.cz

• Objednáno ve Středu a ani v Pátek Avízo, že jsou gumavé rukavice 2x 100 ks na cestě !( 3 den od objednání doručí zboží 90 % e-shopů¨!)

NEDOPORUČUJI ! Nedodání zboží 3 den od objednání! Komunikace 0 !

Reakce obchodu SPONTEX Shop

již jsme spolu řešili mailovou komunikací.
    Přejeme pěkný den

Váš Spontexshop.cz

Na obrázku je zboží v podobě, ve které není dodáno. Hlava mopu je zobrazena s návlekem. Návlek však není součástí dodávky - pozor, je to napsané až na posledním řádku popisu. Navíc produkt je nefunkční. Každá další inovace vede ke zhoršení funkčnosti mopu spontex system plus... Na mail ohledně nefunkčnosti nikdo nereaguje.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

již jsme spolu řešili mailovou komunikací.
    Přejeme pěkný den

Váš Spontexshop.cz

• Nevím, co se stalo s objednávkou, na mejl mi nepřišlo žádné potvrzení objednávky, nebylo ani ve spamu, ani nepřišly platební údaje, chtěla jsem platit převodem na účet. Na druhý den jsem jim psala, ale nereagovali.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

ano, přišlo nám potvrzení, že se Vám mail díky koncovce outlook.com neodeslal, ale hned na to jsme Vám platební údaje odeslali.
    Pokud je tedy Váš mail dobře zadaný, tak jsme platební údaje a potvrzení objednávky zasílali.

Přeji pěkný den