• Výhodu nevym zadnou
    • Nikdo mi nebral telefon když jsem potřebovala problém s dopravcem

Nedoporučuji

Dobrý den Lenko,

to nás velmi mrzí a již jsme si psali.
    Bohužel jakmile má zásilku v rukou přepravce a má jí řidič na autě, tak toho již moc nezmůžeme.
    V této situace byla vina na straně přepravce a pokud měl od Vás všechny správné údaje shodující se s objednávkou, tak Vám měl zásilku doručit.

Spontexshop.cz

• zboží si nelze prohlédnout, což je pochopitelné

Koupila jsem Spontex Decor Bavlněný potah na žehlicí prkno 120 x 40cm. Potah je nepoužitelný! Obruba kolem je napevno, nedá se stahovat. Na konci potahu jsou šňůrky jen 12 cm dlouhé, nedají se tedy na prkně ani zavázat. Naprosto zbytečný potah = vyhozené peníze!
    Ostatní zakoupené výrobky (houbičky a utěrky) jsou dobré.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

z osobní zkušenosti potah na prkno natáhnout jde, ale přiznávám, že je potřeba trochu více síly k přitáhnutí a zavázání šňůrek. Velmi se omlouváme za komplikace.
    Potah samozřejmě můžete do 14 dní vrátit.

Přeji pěkný den
    Váš Spontexshop.cz

• kvalitní produkty

V objednávce mi přišlo jiné zboží než jsem objednal, na reklamaci zaslanou mailem 6 dní nikdo neodpověděl. 130 Kč nikoho nezrujnuje, ale jde servis.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

je nám líto, že máte s objednávkou komplikace. Bohužel na mail [email protected] nám žádná reklamace od Vás nedorazila. Prosím o zaslání, děkuji.

Váš Spontexshop.cz

Je to náš druhý obchod a opět s velkými problémy.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

objednávka byla přijata 20.12.2019 a budeme jí zpracovávat začátkem příštího týdne (od 6.1.2020) vzhledem k právě probíhajícím inventurám.

Mohu se zeptat, jaké máte s objednávkou problémy?
    Děkuji Vám a přeji pěkný den

Spontexshop.cz

Objednal jsem si ždímací tyč v ceně 399 Kč a ještě týden předtím hlavu - celkově jsem zaplatil asi 800 Kč. Pro důchodce dost peněz. Bohužel ždímací tyč nefunguje.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

jak jsme si říkali po telefonu. Chyba je nejspíš ve ždímacím košíku, který je zanesený a netočí se.

Spontexshop.cz

Bohužel zboží nedorazilo , ani žádná informace z obchodu a to jsem tam psala žádost o informace a nic.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

u objednávky 902/2019 jste zvolila platbu kartou, ale zřejmě jste platbu nedokončila.
    Objednávku jsme neodeslali, jelikož nám nedorazily peníze na účet.
    Na jaký mail jste psala žádost?
    Prosím z Vaší strany o kontrolu.

Spontexshop.cz

Objednávka nedorazila, ani avízo, že zboží nedodají. Bez vysvětlení.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

netuším, proč nám dáváte takové hodnocení, když platba přes platební bránu nebyla zaplacena?
    Tím pádem jsme ani objednávku samozřejmě neexpedovali.

Spontexshop.cz

• zboží je jiné než popisují a popsané nemají. V reklamaci se omluví za klamavou reklamu

Reakce obchodu SPONTEX Shop

vyjádření jsme Vám zaslali mailem a je nám to líto, že nám výrobce poskytl popis, který neodpovídal výrobku.
    Popis u výrobku byl ihned na stránkách upraven a bylo samozřejmě možné odstoupit od smlouvy do 14 dní.

• cena dopravy
  • Jelikož ještě zboží ani nemám doma a už mi přišel dotazník spokojenosti, tak obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

objednávka stále není zaplacená, proto Vám zboží nebylo doručené.
    Jinak dotazník spokojenosti zasílá systém Heuréky, který my nijak neovlivníme.
    Přeji pěkný den

Spontexshop.cz

Na stránkách nabízejí zboží,které se již nevyrábí.Poslali jiné zboží.

• Člověk si vybere to co potřebuje v pohodlí domova...
    • Že si nemohu zboží prohlédnout....objednal jsem návlek na konkrétní typ mopu, ale došel typ jiný se štítkem objednaného zboží.

Dejte si pozor na to co skutečně objednáváte.

• Do dnešního dne jsem celkovou objednávku neobdržela. Žádám o urychlenou nápravu.

• Žádné nevidím.
    • Dorazila jiná než objednaná barva. Kdybych to tušila, koupila jsem zboží kdekoli jinde v místě bydliště. S vracením by bylo spousta práce, vzhledem k nízké položce dále neřeším.
  • Byl to ztracený nákup. Mop i po dlouhém ždímání je tak mokrý, že je nechutný. Škoda peněz. Po zaschnutí je na podlaze gumového linolea spousta neumytého prachu.

Zatím mi nikdo nepotvrdil nákup, i když jsem již zaplatil.

Reakce obchodu SPONTEX Shop

Hezký den, naše chyba, došlo ke špatnému spárování platby. Vše jsme ihned napravili. Omlouváme se.