• Zbozi nikde!!!!

Zaplaceno 717kc prevodem hned a zbozi samozrejme nikde.
    Jak se resi trestni oznameni a koliknas musi byt???

• dodají bez upozornění "podobné" produkty úplně jiné značky neodpovídající ceny a pochybné kvality
    • dodání 30 dní na položky skladem!
    • nekomunikují!

Po 30-ti dnech mrtvého brouka mi přišel balík s úplně jiným zbožím - objednán jeden z nejlepších pokud ne vůbec rostliných rýžových proteinů od REFLEX NUTRITION za 1049,- (bezlepkový a bez soji) a přišel od jakési zn. Muscle Sport v ceně cca 600,- kč pšeničný s obsahem lepku a soji.

To samé objednaný multivitamín REFLEX NUTRITION NEXGEN PRO 90 KAPSLÍ s vit. K2-MK7 placeno 519,- přišel také od zn. MuscleSport jakýsi multivitamín C+D+E údajně na podporu pohlavních orgánů a tvourbu spermií... nejdůležitější K2 samozřejmě neobsahuje.

Do třetice objednána kloubní výživa od Německé zn. Extrafit, která obsahuje na 20 účinných látek a tentokrát zaslali kolagen od Nutrendu s přidaným vit C.

Celkem za 1886,- kč zakoupeno na sportstation.cz kde je uveden kontaktní email [email protected], stejný vlastník jako spomal.cz, sport360.cz all4fit.cz atd. Sport Mall s.r.o. jednatel Jakub Studený
    Telefoní číslo nedostupné a na emaily nereagují!

• Zboží jsem zaplatil 20.5 a nic mi nepřišlo. PODÁM TRESTNÍ OZNÁMENÍ

• Ja se do dnešního dne nedockal zasilky za cca 500 kc (
    • Kód objednávky: 201820151).
    • Potrebuji dat dohromady vice podvedenych lidi pro hromadne podani trestniho oznameni.
    • Na mé maily nikdo nereaguje, je to ucelove z jejich strany.

Ja se do dnešního dne nedockal zasilky za cca 500 kc (
    Kód objednávky: 201820151).
    Na mé maily nikdo nereaguje, je to ucelove z jejich strany.

• Zboží nedoruceno , zaplaceno předem . Podvodníci , podávám trestní oznámení o když se jedna o par stovek. Podával nekdo také oznámení ? Díky

Podvod , podejte trestní oznámení však ono se jim to nascita , mají několik obchodu na netu a je plno podvedenych

• Jsem rád, že jsem zboží vůbec obdržel!
    • Zboží dodáno s prodlevou 10 dní bez upozornění. Dovolat se nelze a eshop na mail nereaguje:
    • VitamínNexgen.cz
    • tel.:
    • email: [email protected]

Nebylo by od věci alespoň zákazníkovi napsat, že zboží bude doručeno s prodlevou, aby si nedělal starosti. Se stávajícím přístupem je nižší ceny dlouho nad vodou neudrží.

• PODVODNÍCI!!!

Pozor, mají více e-shopů! www.all4fit.cz; www.spomall.cz; www.sport360.cz !!!

• NIC!
    • Ahoj, je tady nekdo kdo tyhle podvodniky nahlasil na Policii? Ja se nedockal zasilky za 1700 uz nyni presne 2 mesice. Potrebuji dat dohromady vice podvedenych lidi pro hromadne podani trestniho oznameni. To, ze na zadny mail nikdo nereaguje uz tady ani nepisu, je to ucelove z jejich strany. Napiste mi na [email protected] dekuji

zkobzi zaplaceno, nedodano, nikdo nekomunikuje

Reakce obchodu Spomall.cz

objednávku hned v zítra vyexpedujeme.

Omlouvám se za chybu.

• Objednávka po měsíci nakonec přeci jen dorazila
    • Dodání zboží trvalo 1 měsíc a to i přes to, že obchod měl u daného zboží uvedeno, že je na skladě!!!
    • Obchod mi neodpovídal na moje emaily, kdy jsem se dotazoval, na termín dodání zboží.

Obchod nedoporučuji. Zboží sice dorazilo, v což jsem upřímně poté už ani nedoufal, ale doručovací doba byla šílená (1 měsíc po objednání!!!) a komunikace s obchodem vlastně neexistovala, jelikož se mi nedostalo odpovědi na můj email.

Reakce obchodu Spomall.cz

bohužel nevím, o jakou objednávku se jedná. Prosím, pošlete mi na [email protected] info. Obratem to vyřídíme.
    Hezký den,

• Zaplatil jsem předem a nic mi nepřišlo, jsou to zloději

Hezký den,

• část z objednávky byla v pořádku
    • Zaslali špatnou příchuť proteinového kokteilu, nepřikládají fakturu

Už bych si od nich neobjednala

• Zboží zaplaceno. Telefonní číslo neexistuje, na email nereagují ana zboží čekám už měsíc!

Nedoporučuji

Hezký den,

Doručení 16 dnů, na dotaz nereagují.

• dobré ceny
    • zboží uhrazeno a ticho po pěšině
    • nikdo neodpovídá

Většinou si čtu recenze na obchody kde nakupuji, ale tento se zdál velmi solidní, bohužel také jsem zaplatila předem. Máte nějaké kontakty kam se dovolat? Telefon z e-mailu má přeplněnou schránku.

18.1. 17 objednávka vytvořena a ihned zaplaceno, 26.1.17 mail, že byla objednávka předána dopravci, tak ještě počkám další dva týdny a třeba i něco dorazí :D

Hezký den,

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nizke ceny
    • po týdnu žádná odezva obchodu
    • ve 21 století to takhle nefunguje

Po téměř týdnu čekání obchod mě nekontaktoval a zboží nedodal.

• Zboží placeno předem 8.12.2017 a zatím nedodáno.

Objednávka za 1309,- zatím nedodaná a bez reakce z obchodu. Pošlu oznámení na ČOI pro začátek pokud do několika dnů nezareagují.

• Objednané 3ks FIT-DAY, dorazil 1ks, ale dobírka byla za 3ks
    • PODVODNÍCI
    • NENAKUPUJTE ZDE!
    • UŠETŘENÝCH PÁR STOVEK JE VE FINÁLE ZTRÁTA 1.000KČ!

Objednané 3ks FIT-DAY, jeden protein a 2 smoothie, přišel mi balíček od PPL, ale po otevření byl uvnitř pouze 1ks proteinu v ceně 449Kč, dobírku jsem platil 1.596Kč!!!
    Telefonní číslo společnosti neexistuje a na druhém čísle je zaplněná hlasová schránka. Ihned jsem poslal mail s popsáním vzniklé situace. Navíc balíček má dle PPL 1,41kg a jen samotný obsah všech balení má váhu 1.8KG, bez dóz a obalového materiálu. Bohužel, kontrola obsahu je možná až po zaplacení dobírky.
    NENAKUPUJTE ZDE, JSOU TO PODVNODNÍCI (příp. naprosto neschopný obchod, který nemá na internetu co dělat!!!)

• Dobry vecer. Musim jsem napsat. Dnes mi byla dorucena objednavka. Jelikoz jsem s tim uz nepocitala mile ma prekvapili. Na emaily neodpovali asi tyden tak jsem se s tim zmirila ze nic nedojde ale mylila jsem se :). Zbytek objednavky dnes dorazilo dekuji moc
    • Nedoporucuji
    • Nekomunikuji
    • Neodpovidaji na email
    • Zlodeji

Jsou to hovada - zlodeji. Objednala jsem si 2 produkty. Bohuzel byl dorucen jeden. Psala jsem email a od te doby nekomunikuji

• 26.12.objednáno,27.12 přijatá objednávka,zaplaceno a tím vše skončeno.Telefon nefunkční,plná hlasová schránka,meil bez jakékoli odpovědi.

Příznivá cena zboží se mi nevyplatila,zaplatila jsem 3 500 a nemám nic.Nikomu nedoporučuji.Pokud nebudou reagovat a nevrátí peníze,podám trestní oznámení!