• Nedoporučuji!!!!!!!!!!!

Prosím od firmy spomall si prosím nic neobjednávejte, nejsou schopni reagovat na mail ze 4.1. 2018 natož tak něco poslat. Nedoporučuji!!!!!!!!!!

• Pane Zima a pane Studený,
    • slíbil jste mi několikrát,že zásilku pošlete a to už v prosinci 2017.Bohužel,krém
    • Obsah objednávky
    • Kód Položka Mn. Cena za kus Cena
    • N848_001 Thajský krém N848 MUAY 100g 2 154 Kč
    • nedošla.Všechny vaše budoucí zákazníky VARUJI!!!
    • Nic si u této firmy neobjednávejte!!!!
    • CENA CELKEM: 347 Kč

Nedoporučila bych je nikomu,pánové se tváří jako velice dobří majitelé firmy, ale skutek utekl.Kdyby zboží neměli, zaslali peníze, ale raději okradli starou paní.Někdy na ně taky dojde.

Na pohodu

• Reakce na odpověď obchodu Spomall.cz :
    • Obchod lže! Zákazníci, kteří zaplatili zboží předem, žádné zboží nikdy neobdrželi. Obchod se pouze vymlouvá, že nestíhá vyřizovat objednávky, neboť zákazníci, kteří si objednali zboží na dobírku, zboží obdrželi. Sami jsme toho důkazem!!
    • Na základě tohoto zjištění zvažujeme podání trestního oznámení.
    • -----------------------------------------------------------------------------
    • Reakce obchodu Spomall.cz
    • Spomall.cz
    • Dobrý den,
    • k žádnému okradení nedošlo. Nebyli jsme schopní objednávku realizovat, peníze z převodu byly vráceny dnes na účet. Zákazník bude mít peníze zpátky na účtu v úterý 2.1.2018.
    • Je mi líto, ale očividně je to provokace. Zákazník vytvořil tento týden fiktivní objednávky. Jedna za bezmála 50 tis. Kč na dobírku. Očividně ve snaze nás poškodit, protože by ji nepřevzal.
    • Objednávky vyřizujeme, odesíláme, není se čeho bát.
    • Omlouvám se zákazníkovi, že jsme nebyli schopní objednávku realizovat, proto byly peníze vráceny.
    • SPOMALL.cz

PODVODNÍCI, PŘEDEJTE DÁL !!!!!!!!!!!

• lžou a dělají že nestíhaj, telefon nedostupný, email k ničemu...

nikdy více

Reakce obchodu Spomall.cz

Je mi líto, ale očividně je to provokace. Zákazník vytvořil tento týden fiktivní objednávky. Jedna za bezmákla 50 tis. Kč na dobírku. Očividně ve snaze nás poškodit, protože by ji nepřevzal.

Objednávky vyřizujeme, odesíláme, není se čeho bát.

SPOMALL.cz

• VUBEC NIC
    • VŠECHNO

MOC ŠPATNA FIRMA ZLODĚJI TO JSOU
    NEDOPORUČUJI OPRAVDU.VELKE ZKLAMANÍ
    A TO JSEM ZDE CHTĚLA STALE NAKUPOVAT
    HNUS

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Podvodníci, zaplatila jsem zboží, ale nic nedorazilo, telefon nefunguje, na e-mail žádné reakce

• Objednal jsem si od nich protein čokoládový a hned mi psali,že ho bohužel už nemají s jestli můžou poslat jinou příchuť,že k tomu dostanu zdarma shaker. Objednával jsem 1.12.2017 a do teď nic nepřišlo. Komunikace z jejich strany vůbec žádná.

Jsou to zloději,vůbec nedoporučuju!!!!!

• Podvodná firma

NEDOPORUČUJI! Zboží objednané před měsícem, nedorazilo nic.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zaplatila som za zboží a nic nedošlo, zlodejska firma jedna, udať ju

Zlodejska firma

• nekomunikují, žádný produkt nezašlou - NEDOPORUČUJI
    • ZLODĚJSKÁ FIRMA

NEDOPORUČUJI

• Zlodějsky podvodny eshop,chtěl bych vyzvat všechny podvedene-okradene zakazniky,aby to nahlasili na policii.Nenechte tyto svině beztrestně vydělavat!!!

Zlodej