• V pátek objednáno a další pátek ještě není doručeno. Není chyba obchodu, ale zásilkovny!

• Perfektní komunikace
    • skvělé a rychlé

• Veľmi milá pani Bartosova
    • Web nie je najlepší

perfektní komunikace, rychlý obchod vřele doporučuji

Jsem s ním dlouhodobě velmi spokojená.

Rychlost dodání

Super domluva, rychlost, ochota!

Spokojnost s nákupom aj produktom

Naprosto skvělá a široká nabídka s detailním popisem zboží, který se opírá o vlastní zkušenosti. Paní Mejtková vždy ochotně, mile a profesionálně poradí a doporučí. Za mě TOP.

• rychlost doručení
    • skvělá komunikace
    • výborné ceny
    • velký výběr

Můžu všem obchod bez jakýchkoliv pochybností doporučit :).

• rychlost, kvalita, perfektní komunikace

• velmi dobrá cena
    • naprosto zmatené informace o dostupnosti
    • nedostatečná komunikace, spíš nekomunikace

Obchod podává úplně zmatené informace. Na Zbozi.cz je dostupnost do týdne, na stránkách obchodu je to ale "na dotaz". Když jsem udělal objednávku s poznámkou, aby mi na e-mail sdělili, kdy bude zboží dostupné (pokud vůbec - je přeci na dotaz), tak mi přišla jen proforma faktura k platbě a jinak ani čárka. Takže o dostupnosti nevím vůbec nic a na druhou stranu se mi nechce platit předem za něco, kde je dostupnost nejistá. Obchod tedy nedoporučuji, komunikace je opravdu hodně špatná.

Reakce obchodu Spokojený kůň

Vážený pane W.,
    Vaše nedoporučení se nezakládá na pravdě. Žádal jste pouze o komunikaci emailem a ten jsme Vám 28.3. v 15:35 odeslali. Tedy den po vaší objednávce. Na základě Vaší žádosti "komunikace prosím jen e-mail" jsme Vám proto netelefonovali tak, jak jsme u zákazníků zvyklí. Což je škoda, protože při telefonátu máme aspoň zpětnou vazbu, že zákazník skutečně informace dostal a pochopil. Email lze totiž přehlédnout přesně tak, jak se podařilo Vám. Odeslání emailu jsme schopní samozřejmě doložit.
    Proforma faktura se při objednávce s platbou převodem zasílá robotem automaticky, zároveň s potvrzením objednávky. Není reakcí na poznámky zadané zákazníkem. Ve stejné minutě bychom to ani nestihli :-DDD.
    Zbozi.cz nevlastníme a nezodpovídáme za to, že uvádí nepřesné informace. V emailu jste byl informován, že zboží k nám dorazí počátkem tohoto týdne, což se i stane. Proto ani na Zbozi.cz uvedená informace není zmatená.
    Opravdu netuším, co jsme ve Vašem případě mohli udělat lépe.
    Hana Mejtová
    www.spokojenykun.eu

• rychlé vyřízení objednávky
    • zboží dodáno v pořádku

• Perfektně zabalené zboží
  • Objednavka byla dorucena pouze z casti. Nikdo nedal vedet, ze nektere zbozi z objednavky nedorazi. Na zadost o vysvetleni nebylo odpovezeno. Neda se dovolat. Storno scasti objednavky z duvodu nutneho zakoupeni - jinde.

Velmi rychlý a bezproblémový obchod

Super!!!

Vše TOP!!! Spokojenost!