• odborný personál
    • vstřícný přístup
    • pohotové řešení reklamace
    • snaha jet na "kvalitu" nikoli na "kvantitu"

S našimi nákupy ve Spectrum jsme vyli velmi spokojeni, postupně jsme si u nich kupovali světla do našeho malého bytu a měli jsme několik specifických požadavků, přičemž nám dokázali poradit, co je lepší a našli pro nás nejlepší varianty. Můžeme jenom doporučit.

Vse v poradku, siroka nabidka svetel, prubezne informace o stavu objednavky prostrednictvim emailu.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si moc vážíme. Zdraví svítidla SPECTRUM.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Nedodržené termíny, které jsou uvedené při objednávání.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, paní Laryšová, mrzí nás Vaše snížené hodnocení. Vámi objednané žárovky jsou momentálně u výrobce vyprodané, jakmile jsme o této skutečnosti byli informováni, kolegyně Vám zaslala email s informací o nové dostupnosti. Situace je bohužel způsobena stále trvající pandemií Covid. Za vzniklé nepříjemnosti se velmi omlouváme. S přátelským pozdravem tým SPECTRUM

Velký výběr svítidel, vstřícnost a dobrá komunikace. Vybrali jsme pár světel na zkoušku a určitě objednáme i do zbytku domu. Doporučuji!

• Výborná komunikace, dobrý výběr

Pracovnice v tomto obchodě mi doporučila ideální řešení osvětlení,
    jsem velmi spokojena s přístupem k zákazníkovi.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Velký výběr krásných a kvalitních svítidel.

Prisel mail, ze na objednavce se pracuje a od te doby uz 2 tydny nic

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, mrzí nás Vaše snížené hodnocení, na Vaší objednávce pracujeme. V potvrzovacím emailu jsme uvedli předpokládaný termín naskladnění 30. 12. Zboží je na cestě z Dánska. Bohužel díky vánočním svátkům a celosvětové pandemii jsou dopravci přehlceni, a to může termín prodloužit. Vámi objednané 2 ks žárovek bychom měli naskladnit každým dnem. O naskladnění Vás budeme samozřejmě informovat. Vše nejlepší do nového roku, tým SPECTRUM.

Objednávka mně byla potvrzena pracovnicí e-shopu na konkrétní datum. Poté, co zásilka nedorazila, jsem telefonicky ověřoval, co se stalo. Bylo mně sděleno, že dané zboží je nedostupné i přestože v době objednávky bylo skladem.

• Ochota a vstřícnost
    • Dobré ceny
    • Dodací doba
    • Komunikativnost

Velmi ochotná paní, poradí. Jsem velmi spokojen. Moc děkuji. A ceny super.

• dobrá komunikace

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Děkujeme za reakci, které si moc vážíme. Zdraví svítidla SPECTRUM.

• jeden den jsem objednal zboží,druhý den jsem ho dostal v pořádku.

jsem velmi spokojený.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Děkujeme za hodnocení. Zdraví svítidla SPECTRUM.

Komunikovala jsem pouze s paní Klímovou a přišlo mi to jak z jiného světa. S takovou ochotou a příjemným jednáním se člověk jen tak nesetká.
    Zavolala, poradila. Všechno je o lidech.
    Omlouvám se, že reaguji až dnes, ale váš dotazník jsem měla v hromadných
    e-mailech. kam se moc nedívám.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Děkujeme Vám za hodnocení, kterého si velmi vážíme. Zdraví svítidla SPECTRUM.

Výborná komunikace s obchodem, kvalitní svítidla za skvělé ceny a průběžně jsme dostávali informace, v jakém je objednávka stavu. Krásný a zajímavý sortiment. Neobjednávám zde určitě naposledy.

Vše perfektní
    Zboží kvalitně zabalené
    Rychlost doručení

• Rychlé a ochotné jednání
    • Velký výběr světel

Nakoupila jsem v tomto obchodě již podruhé- mají širokou nabídku světel, přehledné stránky, velmi vstřícné jednání zaměstnanců obchodu, průběžně informují o stavu objednávky.

• Perfektní komunikace, rychlé doručení
    • Široký sortiment nádherných světel

Perfektní zpětná vazba,ihned informují o stavu objednávky,doporučí pasující a značkové žárovky. ušetřili nám tak hodně otázek a vše za nás vyřešili. naprostá spokojenost.

• Rychlé vyřízení objednávky, zboží bylo dodáno v avizovaném termínu, vstřícné jednání a ochota poradit. Jsem velmi spokojena a doporučuji všem.

Dobrá komunikace. Rychlé doručení i v případě, že zboží nemají skladem. Odborníci, kteří umí poradit. Velmi solidní jednání a osobní přístup. Světla přišla včas. Jsem nadšená.