• Široký sortiment
    • Nízké ceny
    • Nemá showroom

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste se svítidlem spokojený. Showroom máme v zadní části našich prostor + základní nabídka je i na recepci, kde jste si světlo vyzvedával. Video z našeho showroomu, kde je vidět co máme vystavené a jak to u nás vypadá, je tady: https://www.spectrum.cz/showroom/ Dále máme k vidění hvězdné a křišťálové nebe z optických vláken v samostatné místnosti. Budeme moc rádi, když se na nás obrátíte i příště. Umíme dobře poradit, pomoci s návrhem, doporučit vhodné výkony na místnost a třeba i vyřešit stmívání. S přátelským pozdravem, Ludvík Beránek, SPECTRUM CZ svítidla

• Spolehlivost
    • Přesné informace o doručení
    • Dobrá cena - promo akce

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si moc vážíme. Zdraví tým SPECTRUM.

• Skvělá komunikace a přístup
    • Unikátní výrobky

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

• Skvělé ceny, kvalitní výrobky, dobrá komunikace, rychlé doručení.

Kvalitní zboží.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

• obchod nabízí kvalitní výrobky

spokojenost s obchodem a jeho službami

• Dobré ceny
    • Možnost platit kartou

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše milé hodnocení, kterého si moc vážíme. Zdraví tým SPECTRUM.

Vše proběhlo v pořádku. Vzápětí po objednávce dorazil mail o pravděpodobném termínu naskladnění od dodavatele, zboží pak dorazilo o něco dřív než bylo avizováno. Velmi precizně zabaleno. Nemohu nic vytknout.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Zboží i péče o zákazníka skvělé. Spokojena

• Možnost nákupu z domova

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Cením si komunikace s obchodem. Dodávka lamp měla zpoždění z důvodu COVID situace, obchod mě včas informoval. Lampy jsou přesně podle popisu, velmi pěkné, dobře zabalené. Děkuji. S.Hroníková

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

• dobrá komunikace, rychlé dodání

• Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace
    • Odborné poradenství
    • Velký výběr

Objednávku jsem nejprve konzultovala po telefonu, protože jsem si nebyla jistá výběrem. Mile mě překvapil individuální přístup a jak odborně a ochotně mi paní ohledně produktu poradila. Zboží jsem měla za dva dny doma. Velká spokojenost.

• Velmi rychle jednání
    • Všestranná poradna
    • Velký výběr

S obchodem jsem velmi spokojená, velmi rychlá doprava, velký výběr svítidel, a maximální podpora ze strany zaměstnanců pro mou poptávku.

• Maximální pomoc při vyberu
    • Skvělý navrh svitidel
    • Okamžitá odpověď

Ještě se mi nestalo v jakémkoliv obchodě, že by mi někdo tak rád pomáhal ať už s vyberem produktu, nebi i s maličkostmi. Navrh svítidel skrze osvětlení pokojů, teplota světla, tip světla atd. Okamžitá odezva na me otázky byla už jen třešnička na dortu. Moc děkuji, jste TOP !!!

• Vstricne jednani
    • Prijemna komunikace
    • Dodani kvalitniho zbozi
    • Trpelivost se zakaznikem
    • Zavislost na lhutach zahranicnich dodavatelu

• Profesionální a vstřícný přístup
    • Komunikace rychlá a bezchybná
    • Přátelští a ochotní pracovníci
    • Velmi hezký sortiment
    • Od objednávky až po převzetí vše dopadlo na výbornou

Měli jsme konkrétní představu jaké chceme světlo, ale přesně takové v nabídce neměli. Ochotná a vstřícná paní, která se o nás starala, nám našla podobné, nakonec i hezčí. Pořídili jsme hned dvě ze stejné série, která k sobě krásně ladí. Navíc nám moc dobře poradila s výběrem žárovek, aby vše odpovídalo našemu očekávání. Moc děkujeme za pomoc s výběrem a určitě se opět na Vás brzy obrátíme. Rádi bychom vyměnili světla i v ostatních místnostech. :-)

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše milé hodnocení, moc si toho vážíme. Zdraví tým SPECTRUM.

• Zajímavý výběr zboží
    • Karátká dodací lhůta
    • Přehledný web
    • Rychlá komunikace

Na Showroomu by stálo zapracovat.