• Maximální pomoc při vyberu
    • Skvělý navrh svitidel
    • Okamžitá odpověď

Ještě se mi nestalo v jakémkoliv obchodě, že by mi někdo tak rád pomáhal ať už s vyberem produktu, nebi i s maličkostmi. Navrh svítidel skrze osvětlení pokojů, teplota světla, tip světla atd. Okamžitá odezva na me otázky byla už jen třešnička na dortu. Moc děkuji, jste TOP !!!

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše milé hodnocení, kterého si moc vážíme. Zdraví tým SPECTRUM.

• Vstricne jednani
    • Prijemna komunikace
    • Dodani kvalitniho zbozi
    • Trpelivost se zakaznikem
    • Zavislost na lhutach zahranicnich dodavatelu

• Profesionální a vstřícný přístup
    • Komunikace rychlá a bezchybná
    • Přátelští a ochotní pracovníci
    • Velmi hezký sortiment
    • Od objednávky až po převzetí vše dopadlo na výbornou

Měli jsme konkrétní představu jaké chceme světlo, ale přesně takové v nabídce neměli. Ochotná a vstřícná paní, která se o nás starala, nám našla podobné, nakonec i hezčí. Pořídili jsme hned dvě ze stejné série, která k sobě krásně ladí. Navíc nám moc dobře poradila s výběrem žárovek, aby vše odpovídalo našemu očekávání. Moc děkujeme za pomoc s výběrem a určitě se opět na Vás brzy obrátíme. Rádi bychom vyměnili světla i v ostatních místnostech. :-)

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše milé hodnocení, moc si toho vážíme. Zdraví tým SPECTRUM.

• Zajímavý výběr zboží
    • Karátká dodací lhůta
    • Přehledný web
    • Rychlá komunikace

Na Showroomu by stálo zapracovat.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Velká ochota ze strany obchodu, rychlá komunikace, dobrá domluva.

• spokojen

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si moc vážíme. Zdraví svítidla SPECTRUM.

Uvedené světlo máte na eshopu skladem. A přišel mail že bude doručeno v červenci. Objednáno v dubnu. To si snad děláte srandu ne?!

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Dobrý den, mrzí nás Vaše snížené hodnocení, jak jsme si upřesnili telefonicky, Vaše objednávka byla zaslána až v květnu a na našich stránkách je u Vámi vybraných položek uvedena orientační dostupnost 2-3 pracovní týdny. Po přijetí Vaší objednávky jsme dostupnost konkrétních svítidel ověřili u výrobce a zaslali Vám aktuální termín.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• Vstřícnost a ochota
    • Dobré nápady jak vyřešit nestandardní požadavky zákazníka
    • Široká nabídka
    • Dobré ceny

Rychlé a bez problémů.

• Kategorizace zboží
    • Související zboží k produktu
    • nevýrazná informace o dostupnosti zboží

• Přehledný eshop
    • Velmi široký výběr

Pokud sháníte unikátní osvětlení pro váš dům i zahradu, tak tady najdete snad všechno. Navíc se nejedná o zboží z Číny, ale od evropských výrobců, takže i kvalita je v rámci možností zaručena.

• Ochota personálu
    • Oproti iným e-shopom mi prídu procesy trochu zastaralé

Vše bylo bez problému.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

Zcela bezproblémový a hladký nákup, mohu vřele doporučit

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

• rychlé vyřízení objednávky, zboží bylo k vyzvednutí v den objednávky

• Perfektní komunikace s obchodem
    • Doruceni v terminu

• skvělé ceny
    • Velice milá a rychlá komunikace

Velice milý přístup a jednání, dáreček k nákupu a lampa kterou jsem zakoupila je dokonalá, moderní "doplněk" do dětského pokojíku.

Reakce obchodu SPECTRUM CZ

• čím víc izolačky, tím lépe doručeno