• dodací lhůta

• Špatně uvedené informace o zboží skladem.

Docela špatná komunikace ze strany obchodu. Až po té, co jsem kontaktovala obchod (asi 3 dny po objednávce), mi sdělili, že zboží již nemají, přestože v e-shopu psali, že jej mají skladem. Takže jsem čekala zbytečně. Nebylo by špatné aktualizovat údaje o zboží v e-shopu.

• Zajímavé ceny.
    • Dodávky zboží to je opravdu hrůza nikde se my nestalo aby my zboží přišlo v igelitové tašce.
    • Z objednaného zboží přišla polovina.
    • Celková nedostupnost nabízených věcí.
    • Chyběla my faktura.

Obchod je pozoruhodně levný čímž se pravděpodobně snaží nalákat další zákazníky.
    Což je dobře pokud by měl alespoň snahu věci odeslat lepé a rychleji. Myslím si že 3 dny čekat na odpověď z krámu je opravdu dlouhá doba. Především je obdivuhodné že Vám z krámu přijde jeden den potvrzení o nákupu a za 3 dny Vám volají z firmy s tím že polovinu věcí nemají, přičemž na dotaz zda-li by my mohli nabídnout jiné zboží my bylo řečeno že žádné další rifle nemají. Což my nepřijde správné. Tento obchod Rozhodně nikomu nedoporučuji!!! Leda že byste si chtěli přidělat starosti. Prostě poprvé a naposledy není to jen můj názor ale i mých přátel kteří nakupovali nezávisle na mě.

• -jeden kus z objednávky chyběl, což jsem se dozvěděla až při vyzvednutí na místě
    • -byl záměr mi prodat vystavovanou obuv, která byla poškozená

Výprodejní ceny odpovídají kvalitě :(

• Výběr
    • Ceny
    • Rychlé informování o zboží
    • Objednané zboží nebylo skladem, ačkoli na stránkách skladem bylo

• zboží vydávané za značkové ve skutečnosti byla nekvalitní náhražka

nedoporučuji - je to podvod.
    Nevracím to,protože za dopravu bych dal víc než za objednání znovu v jiném obchodě

• široký sortiment a příznivé ceny
    • chybí mi akční nabídky

jeden z nejlepších obchodů ve svém "oboru"

• aktualizace skladových zásob
    • nabízí zboží (údajně skladem), které nedokáže zajistit

nespolehlivý

• obchod má několik kamenných obchodů a nelze si při osobním odběru určit místo odběru

• nikam nemusím chodit
    • cena výrobku
    • nevím zatím o žádné

dobře

• Výhodou je pro mě, že vlastním kartu spherecard, jen proto ještě objednávám.
    • Aktualice nabízeného zboží.

Ze začátku jsem byla spokojená, ale poté, když mi přišlo úplně něco jinýho, než jsem si objednala, a já kvůli tomu měla lítání, a musela jsem to posílat zpět, a scanovat podací lístek, aby mi byl proplacen, jsem změnila názor, přesto jsem si znovu chtěla objednat boty, a bylo mi napsáno, že už nejsou na skladě. Nevim jestli bych doporučila.