Prodej nekvalitniho zbozi vydavaji za znackove luxusni. Komunikace zadna.

Čekám na objednávku 10 dní, telefon nikdo nezvedá, na e-mail nereaguje.

Vše trvalo velmi dlouho.

• bbb
  • nikdy nebyl problém s doručením ale tentokrát se stala někde chyba stále objednávka nedorazila a už je to 10 dní pomalu

• 2 x za sebou mi obchod zrušil objednávku

• Zboží v předpokládané době nedorazilo a ani žádná zpráva z obchodu. Co ale přišlo je hodnocení nákupu. Nechápu..
  • Zboží jsem si objednal s tím že objednávka byla s doručením "balík do ruky " zboží mi ovšem bylo odesláno na balikovnu. Pani z obchodu mi řekla že s tím nic udělat nemůžou tak ať si ho strčí do p*****

• Nekomunikativnost
    • Nedodržení dodací lhůty
    • Nabízení zboží, jenž není skladem
  • Dnes má teprve proběhnout expedice mé objednávky. Jak ji v tuto dobu mohu ohodnotit ?

• Nevim
    • Ceny se meni podle potreby, v obchode drazsi nez na eshopu

• už jsou to 3 měsíce co jsem objednával a zboží ještě ani neexpedovali

Zboží jsem si objednala , týden mělo trvat než ho vůbec zabalí( jednalo se o sluneční brýle) a když mělo být zboží zabalené a odeslané, uracili se mi napsat že se toto zboží již prodalo a není a stornujete mi objednavku a teda nabízíte mi 10% slevu na nákup jako omluvu, což je mi úplně k ničemu protože díky týdennímu čekání na zabalení brýlí a nakonec si je dovolíte prodat jsem přišla o vánoční dárek který už nestihnu sehnat protože odjíždíme na hory.Vse jsem objednávala s dostatečným předstihem, ale netušila jsem že když si udělám objednávku na e-shopu, stejně to zboží zvesela prodáte.Proto nedoporučuji!!!

Výrobek je na webových stránkách, ve skutečnosti, ale není k prodeji !!!!

• Nemám připomínky, vše proběhlo tak, jak má.

• Nevím,co je s objednávkou.

Reakce obchodu Snowbitch.cz

objednávku ste vytvoril 26.9.2022. Dňa 27.9.2022 sme objednávku odosielali. Podľa sledovania zásielky je od 3.10.2022 pripravená k vyzdvihnutiu.

Ďakujem za pochopenie

S pozdravom

Snowbitch.cz

Objednávka mi byla potvrzena a druhý den na to zrušena, že již zboží není skladem.

• Věci skladem nejsou doručeny ani po týdnu od objednání.

Stále čekám na objednávku až dorazí. Všechny věci byly uváděny skladem.

• Skoro měsíční dodací lhůta?

• Po několika dnech čekání na balík mi přišlo info na email, že objednávka se ruší. Neprofesionální. Co je k dospozoco na eshopu a v obchodě by mělo být v pořádku a v souladu