• Komunikace s zakaznikem

• Před týdnem jsem objednal zboží, které mělo být "skladem" a dosud mi od e-shopu nepřišla žádná informace, že by zboží bylo expedováno nebo kdy bude atp.
    • Telefonní číslo, které je uvedeno jako "zákaznická linka" nefunguje.
    • Na včerejší e-mail s dotazem dosud nereagovali.

• Mohli by jste na jednotlivé díly napsat písmena, která jsou udaná v návodu. Bylo by to jednodušší na skládání.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Délka dodání neseděla s uvedenými údaji na internetové prodejně, nicméně i pak byla potřeba dodání protáhnout o týden z mé strany a prodejce mi vyšel vstříc, což naopak kvituji.
    • Chybějící spojovací materiál

Když pominu, že jídelní stůl vypadá jako slepená hromada ze zbytků dřeva, nejvíce mi vadí absence jakéhokoli spojovacího materiálu, ačkoliv v dokumentu o montáži je uvedena. A vlastně chybí i jakýkoli vytvořený závit na uvedený spojovací materiál, takže je ještě potřeba pořídit klasické vruty s hexa hlavou. No asi bych lépe pořídil ve švédské prodejně.

Reakce obchodu SNABYTEK®

Děkujeme za vaší recenzi.

• objednávka vyřízená po týdnu po telefonické urgenci

Reakce obchodu SNABYTEK®

Je nám líto, že se Vám dodací doba nezdála. Děkujeme za vaší reakci a budeme se snažit polepšit.

• Rychlost vyřízení

Děkujeme, SNABYTEK®

• Super kvalitní zboží!!!!
    • Trvalo to skoro 3 tydny, ale předem mi nikdo neupozornil na dlouhou dobu dodání!!!!

Reakce obchodu SNABYTEK®

Dobrý den paní Jaroslavo, děkujeme za vaší recenzi.. Upravíme fakta.. dodání bylo 14 dní... 15.6. 15:49 Vám byl zaslán email s informací, kdy zboží cca obdržíte z adresy [email protected] , ale i přesto uznáváme, mohlo to být dodáno rychleji. Ve vašem případě jsme doplňovali skladovou zásobu, kterou jsme vyprodali. Omlouváme se.

Vstřícnost - okamžité doručení s pomocí šoféra což hodnotím velmi kladně- ráda kupujícím doporučuji -děkuje Pelichová

Děkujeme za kladnou recenzi. SNABYTEK®

• vyrobeno na zakázku v dohodnutý termín byl dodržen
    • dobrá komunikace
    • nezjištěno
    • dodáné bez závad
    • není

Reakce obchodu SNABYTEK®

Děkujeme za vaší kladnou recenzi, doufáme, že Vám naše akvarijní skříňka ADA Style bude dělat radost., SNABYTEK®

OK

• Rychlost doručení

Děkujeme, SNABYTEK®

• dodáno rychleji než bylo avizováno

Zboží brzo doručeno.

• Objednávka potvrzena přesto, že na skladě zboží není.
    Peníze vráceny po dvou urgencích.

• příkladná spolupráce

solidní jednání

• Ochota, rychlost

Objednávka odeslána 6.4. Do dnešního dne tj. 22.4. i přes e-mailový dotaz na stav objednávky bez odezvy. Požadované zboží je po celou dobu dle webu skladem.

Reakce obchodu SNABYTEK®

Omlouváme se za prodlení s Vaší obj. Bohužel nám chyběl komponent z vaší obj. Řešíme s dodavatelem. Děkujeme za pochopení SNABYTEK ®

• Zboží za 14 dni nedoručili, telefon je nedostupný, e- mail se vrátil zpět!

• Dodávka rychlejší než uvedená doba

Děkujeme :-) , SNABYTEK®