JSEM VELMI SPOKOJENA

• Bezvadné zaplatit ze svého i když je to na město, firmu a pak čekat kdy dojde faktura. A urgovat atd , příště jinde objednám.

• Po týdnu zboží nepřišlo. Žádná komunikace.

• Žádná
    • Je to podvod

Objednal jsem si zboží a za 2h mi přišel email že objednávka byla zrušena a peníze už na účet nepřišlo nic !!!

• Dobrá komunikace.

• rychlé dodání objednaného zboží

31.5.2023 jsem v obchodě Snabytek objednala 2 umělé květiny magnolie. Předběžně mi bylo sděleno, že zboží by mohlo dorazit 9. 6., s tím, že je termín samozřejmě orientační.
    14. 6. jsem volala s dotazem, kdy květiny přijdou, že nám stále nepřišly. Pán mi po telefonu sdělil, že nejspíš 22.-23.6. Kontejner se zbožím měl údajně zpoždění. Stále nic nepřišlo.
    Před svátky (v červenci) volal manžel jak je to tedy s těmi kytkami a pán manželovi řekl, že budou svátky a provoz je omezený.
    Po svátcích 11.7. tam manžel volal, jak je to tedy s těmi kytkami. Pán mu řekl, že byly státní svátky, načež manžel odvětil že od svátků už uběhly 3 normální pracovní dny a jestli došlo k expedici kytek - nedošlo, nemají je skladem. Na internetu však přímo námi chtěné zboží nabízí a svítí zeleně - máme skladem.
    Dnes je 20.7. a kytky stále nepřišly. Poslední e-mail od obchodu je 31.5. jakožto potvrzení objednávky + oznámení o možném termínu dodání. Ani jeden e-mail s omluvou nebo oznámením ohledně zpoždění objednávky. O hovoru ani nemluvě. Komunikace ze strany obchodu naprosto nulová. Kytky byly objednané pro sousedku důchodkyni, která si je velmi přála. Nevím zda chování obchodu k zákazníkům ovlivňuje hodnota objednávky, ale rozhodně to tak působí. Rovněž chybí ochota, laskavost a slušné chování.

Dám Vám radu - važte si víc svých zákazníků, nikdy nevíte kdo zrovna objednává a kolik času ten člověk před sebou má. Vy ho evidentně máte dost...

Pro usnadnění dohledání objednávky - 230337. Teda pokud jste ji již sami nezrušili a zapomněli se o tom zmínit.

Veronika Sekaninová, objednáno pro pí. Neumannovou

• Spolehlivost

Asi nelze za mne napsat výhody, nevýhody, vše proběhlo, jak mělo, dodání včas oznámeno a ve slíbeném termínu, potvrzovací maily, jak mají být.

Zatím víc jak měsíc nám nepřišly peníze na účet za zrušené zboží!

• Zatím nic nepřišlo, tak ještě nevím jak budu hodnotit

• Zboží přijelo poškozené
    • eshop nereaguje na emaily
    • zboží neodpovídá objednávce

Reakce obchodu SNABYTEK®

Dobrý den, zboží které jste si objednala je na objednávku. Viz informace na našem webu. Chápeme že 14dní je poměrně dlouhá dodací doba, nicméně jelikož jste zboží s touto informací kupovala, vaše hodnocení je velice neobjektivní. SNABYTEK®

Rychlé a dobre !

• Rychlé, vstřícné jednání, telefonické zjištění dostupnosti a sdělení možného termínu dodání.
    • Bohužel druhá část zakázky je závislá na dopravci, který zhatí domluvený termín

Obchod na můj e-mail nereaguje.

Perfektně zabalené zahradní křesla

• U zbozi psáno skladem, ale zatim nebylo odeslano. Ubehlo 11 dni od objednani (ale jen 6 pracovnich vzhledem k Vanocum, ale i tak by 6 prac dni mohlo stacit na odeslani skladoveho zbozi..)

Nemohu hodnotit produkt, zatim nebyl dorucen.

• Výborná komunikace, rychlý a bezproblémový nákup. Brzké dodání

rychlý a pohodlný nákup

Po rozbalení neporušené balíku zjištěny dva poškozené rohy stolu. Zatím v řešení.