• žádná
    • podvodnící

nekomunikují, balíčky s reklamací nepřejímají. nově jim nejdou spustit stránky. Rozhodně zde nic nekupujte

• Obchod vůbec nekomunikuje, nelze navázat spojení i přes to, že objednávka již byla uhrazena.

• Nekomunikují!

Dva týdny jsem čekala na své zboží, ale marně, na emaily nereagují, nelze se dovolat. Pochybuji, že dostanu peníze nazpět.

• Zboží ani po 2 měsících nedošlo. S obchodem není možné navázat komunikaci.

Bohatý výběr a rychlé dodání.

Rychlost dodání.

• Pozor jsou to podvodníci!

S obchodem jsem velice spokojena, jeho ceny jsou přijatelné pro mou peněženku:-))))

O ničem nevím.

• Rychlost a dobré ceny

• vše bylo v naprostem pořadku. komunikace super.

Doručení perfektní,boty jsou pěkné a perfektně sedí.Velká spokojenost.

• Po přečtení recenzí jsem měla obavy,jak to dopadne,objednávala jsem značkové šaty. Obchod proběhl zcela standardně, zboží bylo doručeno v rámci avizované doby doručení.platba kartou, doprava Zasilkovna. Normální e-shop.

• Doba doručení
    • Žádné zprávy o stavu objednávky

Reakce obchodu SmileToday

Mrzí nás nespokojnosť zákazníka, avšak v danom prípade ide o tovar na objednávku zo zahraničia, ktorý v priebehu 1 dňa obdržíme na sklad a obratom bude tovar expedovaný.
    Informácia o stave objednávky a objednaní tovaru je odosielaná automatizovane na mail uvedený
    v objednávke, preto je vhodné si skontrolovať pre istotu aj spam.
    Tovar bude zákazníkovi doručený v avizovanom termíne 10-14 dní od objednania tovaru.

Spokojenost.

Trvalo to deset dní, ale jinak spolehlivé

Reakce obchodu SmileToday

Ďakujeme veľmi pekne, niekedy sa tovar vzhľadom na dodávku zo zahraničia omešká, čo je nám veľmi ľúto. Ovplyvniť to žiaľ nevieme.

• Výborná komunikace,

Veľmi pekne ďakujeme :-)

Doporučuji!

Veľmi pekne ďakujeme :-)

• milé a ochotné jednání na zákaznické lince, spolehlivost

budou na vás hodní, mají hodně výdejen,

Reakce obchodu SmileToday

Ďakujeme veľmi pekne, snažíme sa v každom smere :-)

• přehledné
    • výběr dobrých značek

Reakce obchodu SmileToday

Veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa spokojnosti zákazníka :-)

• Přeposílačka z Číny

Klasický přeposílací shop na zboží z Číny. Na stránkách mají vše a ve všech velikostech, ale po objednávce vám po pár dnech přijde mail že nemají a moc se omlouvají a že až jim to přijde, tak pošlou. To umím taky a přijde mě to levněji. Nic neobjednávat a když už, tak neplaťte předem!

Reakce obchodu SmileToday

Skúsenosť zákazníka nás veľmi mrzí. V žiadnom prípade však nejde o tovar z Číny.
    Na nami ponúkaný tovar máme garanciu dodávateľa ohľadom originality produktov, ktoré sú dovážané z Talianska.

Tovar objednaný v tejto objednávke a tejto značky žiaľ v danom období dodávateľ ponúkal ako dostupný a preto došlo v niekoľkých prípadoch k tomu, že nebolo možné vybaviť objednávky k spokojnosti zákazníkov.

Na základe uvedenej situácie bola zákazníkom ponúknutá možnosť objednania si náhradného tovaru s 15 % zľavou.