• spolehlivost, rychlost

Ďakujeme veľmi pekne :-)

• zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu SmileToday

Mrzí nás reakcia zákazníka, musíme však zdôrazniť, že tovar z tejto objednávky bol "na objednávku" s doručením 10-14 dní od objednania zákazníkom. Tovar sme expedovali skôr ako bolo uvedené pri produkte v našom e-shope, doba avizovaného doručenia objednávky tak bola dodržaná.
    Je veľmi dôležité, aby si zákazníci všimli aj údaje o tom, či je tovar SKLADOM, alebo je pri jednotlivých tovaroch uvedené rozpätie doručenia, čo znamená, že tovar skladom nie je a je nutné ho objednať od dodávateľa. To prispeje k tomu, že zákazník nebude znepokojený, že tovar mešká.

Zboží hezky nafocené na e-shopu, dodán však neskutečný šunt made in CHINA. V popisu navíc nebylo uvedeno, z jakého materiálu jsou boty vyrobeny, nicméně pokud je u výrobku uvedena "původní cena" 2.600,- Kč, tak by snad nikoho soudného ani na vteřinu nenapadlo si myslet, že nebudou vyrobeny z kůže, nýbrž z koženky a navíc koženky té nejsprostší kvality. Podrážka vypadá jak z recyklovaného PVC linolea a uvnitř boty je místo vložky snad papír nebo co to JE?! O tom, že v botech si díky absenci jakékoliv vnitřní klenby či podpory chodidla tak akorát uženete platfuss se už ani nemá cenu zmiňovat... Zkrátka se cítím být podveden nebo minimálně uveden v omyl, takto nevypadají ani boty za 300,-Kč ne tak za 1.200,- Kč, které jsem za ně "v akci" zaplatil a uvést u tohoto čínského zmetku, že jeho původní cenovka byla 2.600,- Kč, tak to je do nebe volající nehoráznost!!!

Reakce obchodu SmileToday

Mrzí nás nespokojnosť zákazníka, ide však skutočne o tovar značkovej kvality, čo garantuje náš dodávateľ certifikáciou.
    Na stránke e-shopu pri zobrazení produktu bolo a je uvedené, že u zvršku ide o syntetickú kožu, vnútro je syntetický materiál
    a podrážka z gumy.
    Samozrejme v prípade, ak tovar nespĺňa očakávania zákazníka, je možné odstúpiť od zmluvy do 30 dní bez uvedenia dôvodu.
    V tom prípade musí byť tovar nepoužívaný a schopný ďalšieho predaja. Adresa na odoslanie tovaru späť je uvedená na faktúre, prípadne v obchodných podmienkach e-shopu.

Velmi rychlé vyřízení. Dobře zabaleno. Už doma voní

Reakce obchodu SmileToday

Ďakujeme krásne za Váš názor, nech Vám naďalej rozvoniava celý domov :)

• super ceny
    • poměrně dlouhá doba doručení

Reakce obchodu SmileToday

Taktiež veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu reakciu :-)
    Doba doručenia závisí od dodávateľa a informácia o pravdepodobnej dĺžke dodania je uvedená pri každom produkte. Každý zákazník sa rozhoduje sám na základe svojich priorít či mu daná doba doručenia vyhovuje.

• Delší doba dodání,ale neva ceny supr

Reakce obchodu SmileToday

Ďakujeme veľmi pekne :-). Doba doručenia závisí od dodávateľa a informácia o pravdepodobnej dĺžke dodania je uvedená pri každom produkte. Každý zákazník sa rozhoduje sám na základe svojich priorít :-).

SUper rychlý a spolehlivý obchod. Moc děkujeme a všem ostatním 100% doporučujeme.

Veľmi pekne ďakujeme :-)

• pristup

Reakce obchodu SmileToday

Veľmi pekne ďakujeme, teší nás spokojnosť zákazníka :-)

Byla to moje první objednávka na tomto eshopu - přestože tento eshop nemá ještě hodnocení na heuréce, neměl jsem problém zde objednat poprvé na dobírku.
    Zboží, které jsem zde konkrétně poptával a dostal, bylo úplně na všech eshopech všude jinde podstatně dražší - samozřejmě se to týká jen určitého sortimentu
    Přehledná je i informace, kolik zboží je na skladu - u položky, o kterou jsem měl zájem, jsem koupil všech 5 balení, více mi košík nedovolil - dostal jsem přesně to co jsem si objednal a v očekávané lhůtě
    naprostá výhoda - eshop, který má mezi způsoby doručení Zásilkovnu v mnoha městech ČR, já považuji za spolehlivý i kdybych tam ještě nenakupoval - a to nejsem žádný nenáročný zákazník. 5 hvězd nevidím důvod proč nedat ....

Reakce obchodu SmileToday

Sme veľmi vďační za túto prvú recenziu :-) a zároveň nás teší spokojnosť zákazníka.
    Veríme, že takýchto spokojných zákazníkov bude len pribúdať :-).
    Prajeme krásne voňavé dni a večery :-)