Zboží zatím nedorazilo. Čekaní je dlouhé!! Příště zvolim jiný obchod.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Vzhledem k objednání svítidla STEP 6W Anthracite NW, které nebylo ihned skladem, nemohli jsme zajistit rychlou expedici.

O této skutečnosti jste byl informován.

Tým SmdLEDžárovky.cz

• doba od objednávky. Napsáno skladem

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Vámi uvedená informace není pravdivá, jedno z objednaných svítidel nebylo skladem a u produktu jsme uváděli dostupnost: " 5 - 10 dní", v rámci kterých jsme zajistili doskladnění a expedici.

Tým SmdLEDžárovky.cz

odpoledne jsem nalepila pásek na kuchyňskou linku,ráno byl spadlý

Reakce obchodu SMD LEDzarovky.cz

S reklamací nás neváhejte kontaktovat na zákaznické lince nebo přímo na emailu [email protected]

Rádi popsaný problém zkontrolujeme. Je možné že povrch nebyl dostatečně očištěn a odmaštěn, v takovém případě nemusí oboustranná lepící páska správně držet.

Tým SmdLEDžárovky.cz

Doruceni Ceskou postou do ruky vypada asi tak, ze prijde mailove avizo o doruceni bez udani casu. Po zatelefonovani ridici se dozvim, ze balik nerozveze, ze ho nechal na depu, protoze to nestihne. LEDzarovky jsou zaplaceny, ale jsou buhvikde a zrejme si na ne za par dni pujdu vystat frontu na postu. Musite najit jineho dopravce na dorucovani!

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Vaše zkušenost s Českou poštou nás mrzí. Při objednání je možné vybrat hned z několika přepravců a různých služeb dodání, konkrétně GLS (Parcel boxy, kurýrní služba), Zásilkovna (zásilkovny, Z-Boxy) nebo Česká pošta (Alza boxy, pobočky pošt, kurýrní služba).

Tým SmdLEDžárovky.cz

• Zboží doposud nedoručeno. Není co hodnotit.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Omlouváme se za delší realizaci a odeslání. Vybrané svítidlo bylo pouze na objednávku u dodavatele.

Dle kontroly je již objednávka vyřízena a doručena.

Tým SmdLEDžárovky.cz

• Přišlo jiné zboží, než jsem objednala
    • Bez omluvy

Znovu už na tomhle e-shopu nenakoupím. Žárovky přišly s úplně jiným klíčovým parametrem. V katalogu chybu automaticky opravily, ale už se nikdo neomluvil. Jediné řešení zboží složitě vrátit (zabalit, v copycentru vytisknout formulář, stavit se do Balíkovny). Ale když zrovna odjíždíte do zahraničí, tak jsou možnosti omezené. Navíc vyblokovaný čas, kdy jsem mohla nakoupit, co potřebuju v jiném e-shopu..

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Chyba na eshopu u popsaného produktu byla opravena až na základě kontaktu s vámi.

Dle dostupných informací jste žárovky na naše náklady zaslala zpět prostřednictvím Zásilkovny bez nutnosti cokoliv tisknout nebo vypisovat.

Tým SmdLEDžárovky.cz

na fotce něco jiného než mi pak přišlo, je to asi měsíc a nikdo se fotografii produktu ani neobtěžoval změnit, zdlouhavý proces vrácení zboží a následně peněz zpět, poprvé a naposled a nikdy více tu nic nekoupím

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Fotografie produktu nebylo nutné měnit, provedení propojovací kabelu je správné a odpovídá.

Požadavek na odstoupení od smlouvy byl vyřešen.

rychlost vyřízení

Reakce obchodu SMD LEDzarovky.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Tým SmdLEDžárovky.cz

Vše chtějí zaplatit předem a zboží nedodají ani po několika urgencích. Termín dodání v SMD LEDzarovky.cz vůbec neřeší a nakonec si z Vás ještě začnou dělat legraci. Již nikdy víc.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Vzhledem k objednání svítidla, které se vyrábí na zakázku nemohlo dojít k okamžité expedici. O této skutečnosti jsme vás informovali.

Vaše chování na zákaznické lince nebudeme komentovat.

• Nevím o žádné výhodě
    • Snad všechny

Obchod je za mě katastrofa. Nabízí zboží,které nemá.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Vzhledem k objednání žárovek, které jsme neměli skladem bylo zajištěno odeslání do 7 dnů.

O této skutečnosti jste byl informován. Skladová dostupnost je u každé položky na eshopu viditelná.

• rychlost dodání

Přeprodej několikanásobně zdraženého zboží z asijských e-shopů. Dokonce se nezdráhají použít fotky nabízeného zboží z původního asijského e-shopu.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Zakoupený držák na wifi router je nabízen celosvětově, cena je úměrná trhu.

Tým SmdLEDžárovky.cz

• Neskutečně pomalý, od objednávky uplynulo 9 dní a zboží nikde!

Reakce obchodu SMD LEDzarovky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, které spíše patří přepravci.

Nejsme schopni ovlivnit rychlost přepravy.

Za váš pozitivní přístup děkujeme.

• Dlouhá doba doručení

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Dlouho doba realizace nás mrzí. Objednané trubice nebyly momentálně dostupné. O této skutečnosti jsme Vás opakovaně informovali.

Příliš drahé

Reakce obchodu SMD LEDzarovky.cz

Děkujeme za Vaše věcné hodnocení.

Tým SmdLEDžárovky.cz

• Nabizeji zboží které není skladem a tudíž ho nemohou dodat

Nemohu hodnotit jelikož mi zboží nebylo dodáno

Děkujeme za Vaše hodnocení.

U každého produktu na eshopu je uváděna dostupnost. Objednané baterie bohužel momentálně nejsou dostupné ani na objednávku. O této skutečnosti jsme vás obratem informovali.

Tým SmdLEDžárovky.cz

2x mi systém zamítl platbu VISA...ztratila jsem důvěru v tento web..

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Platební bránu zajišťuje externí společnost Comgate, vámi popsaný problém neevidujeme jako systémovou chybu.
    Doporučujeme provést standardní údržbu prohlížeče.

• Nafunkcni zbozi

Děkujeme za Vaše hodnocení.

V případě nefunkčního zboží s vámi rádi vyřešíme reklamaci.
    Kontaktujte nás prosím na zákaznické podpoře nebo rovnou na emailu [email protected]

• Místo 10ks poslali jen 1ks
    • Když se ozvete, tak nepošlou zbývající nedodané světla, ale chtějí vrátit zásilku

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Pro upřesnění se jednalo o systémovou chybu, která zapříčinila propsání špatného počtu kusů do Heureka inzerce.

Za pochybení se omlouváme, záležitost bude vyřešena prostřednictvím odstoupení od smlouvy.

Tým SmdLEDžárovky.cz

Zboží zaplaceno, ale zatím ticho po pěšině.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Dovolíme si doplnit faktické informace. Objednaná byla svítidla, která nebyla dostupná ani u dodavatele jsme do 10 dnů zajistili a odeslali. O stavu objednávky jsme vás průběžně informovali a neobdrželi od vás žádnou výtku či požadavek na jiné řešení.

Tým SmdLEDžárovky.cz

Objednala jsem si venkovni girlandu světýlka dle nabídky na e shopu, ale poslali mi světelný drát. Kontaktovala jsem obchod, že mi bylo zasláno jiné zboží než bylo na obrázku.
    Odpověď byla, že jsem si objednala správně a zboží mi bylo odesláno, a že je mou možnosti je zboží bezplatně vrátit. To samozřejmě vím, a proto už v tomto obchodě nic objednávat nebudu.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

V případě kdy došlo k dodání jiného produktu nebo provedení, rádi s vámi vyřídíme odstoupení od smlouvy.

Dle kontroly je již řešeno vrácení, na které jsme vám poskytli bezplatnou dopravu.