• Ekologické zboží, dobré ceny, vstřícný přístup ze strany prodejce

Doporučuji využít služeb tohoto obchodu. O stavu objednávky jsem byla informována a doručení zboží bylo velmi rychlé.

• ekozboží
    • užší sortiment

• jednoduchá orientace
    • velký výběr zboží
    • podrobný popis zboží

mile mě překvapila rychlost vyřízení objednávky
    velké množství zboží v jednom obchodě
    určitě bych doporučila ostatním

• Zboží, které není běžně ke koupi v kamenném obchodě.
    • Nevím, zda li můžu po jednom nákupu hodnotit, ale mám dojem třeba u těch GreenPan je menší sortiment, ale nevím, co vše tato firma vyrábí. Málo hrnců a kastrolů v nabídce od této firmy.

Slušný, snad dobré ceny, jeví se dostatečně vstřícní (tak jako mnoho dalších obchodů v dnešní době, protože byznys je až na prvém místě)komunikace dobrá-doporučuji, pokud si zachová stejný, nebo i lepší standard.
    Nákup jsem si vybral z několika obchodů na základě intuice, protože jsem výrobky chtěl a v nabídce byly.

• rychlé vyřízení objednávky, zajímavé produkty, výborná komunikace

Za sebe nákup určitě doporučuji. S pánví GreenPan, kterou jsem si objednala, jsem maximálně spokojená a cenově zde byla nejvýhodnější.

• Široký sortiment a individuální přístup ke každému zákazníkovi.
    • nepoznala jsem

Moc se mi líbí myšlenka obchodu a sortiment. Vždy mě něčím novým překvapí a ráda si to koupím. Vstřícní majitelé.

• Zajímavá nabídka zboží.
    • Zboží šetrné k přírodě.
    • Velmi se mi líbily designové ekologické tašky Envirosax.
    • Zatím jsem na žádnou nenarazila.

Příjemný a přehledný eshoppro každého, kdo myslí trochu na přírodu nebo hledá něco, co má každý druhý.

• ne

• zajímavé produkty, rychlé dodání, dobrá komunikace
    • o žádných nevím

doporučuji nákup

• malá nabídka

• zboží které jinde neseženete

tašky jsou skvělé,praktické ale i krásné, už nikdy igelitky

• dodacia lehota bola extremne rychla, v den nakupu a zaplatenia bol tovar hned odoslany, a to aj v predvianocnom case.

• osobní přístup, rychlost, spolehlivost
    • nemá

prostě jednička s hvězdičkou a chlebem ve vajíčku

• Netradiční produkty, dobrý poměr cena/kvalita
    • Na žádné jsem nepřišel...ikdyž z jednoho nákupu se asi moc nepozná, že...?

• Slabinu vidím ve výběru doručovatele zboží - tedy České poště. Pokud nás ČP nezastihne doma, často nevhodí lístek do schránky (přestože máme schránky venkovní)a lístek nám doručí pošťačka o 2 dny později. V tomto případě zboží přišlo v pondělí, nebyli jsme doma, lístek jsme dostali až ve středu a v pátek již upomínku o nevyzvednutém balíku. Pokud máme možnost, Českou poštu si zásadně nevybíráme, dáváme přednost PPL.

• nabízí jiné produkty než v jiných obchodech
    • nevím

spokojenost s nabídkou, rychlostí dodání;

• Okamžité potvrzení objednávky,přehled o stavu objednávky i dodávky, přijatelná cena balného a poštovného.
    • Zatím žádné

Viz "hlavní výhody"

• Zboží, které se jinde asi nedá koupit, ale nijak jsem to nezjišťovala, kromě kolíků na ponožky.
    • Nevím

Rychlá a bezproblémová dodávka, kvalitní zboží

• ekologické výrobky

• nové produkty na trhu
    • zatím jsem nezjistila žádnou

mohu jenom doporučit