Poslal jsem předem peníze za zboží a bohužel jsem si před tím nepřečetl hodnocení obchodu. Žádná odezva, telefon nedostupný. PODVODNÝ ESHOP, jdu na Policii podat trestní oznámení.

• Asi podvodný eshop. Nulová komunikace, nedostupný mobil, objednal jsem si zboží a bohužel zaplatil předem, žádná reakce ani po týdnu od zaplacení zboží- NEDOPORUČUJI POZOR NA TENTO ESHOP !!!!

NENAKUPUJTE ZDE !!! POZOR!! BOHUŽEL JSEM SI ZDE NEPŘEČETL RECENZE DŘÍVE NEŽ JSEM SI OBJEDNAL ZBOŽÍ.

• umožní nákup zboží které není v dostatečném počtu
    • špatná komunikace s obchodníkem
    • pravděpodobně E-shop před likvidací

rozhodně se tomuto e-shopu vyhněte, chcete -li si ušetřit nervy

objednala jsem si zboží, které po 14 dnech nedorazilo. Obchod semnou vůbec nekomunikoval, nezvedal mi telefon. V zádném případě nedoporučuji.

• Šíře sortimentu, přijatelná cena
    • Objednal jsem dodání: balík do ruky , dorazil balík na poštu, jiná služba dodání než jsem požadoval.

Doporučuji, ale můžete být překvapeni...

• siroky sortiment zbozi, ktere se bezne v e-shopech neprodavaji
    • nezjistil jsem

doporucuji

• špatná komunikace

Rozhodně ho nedoporučuji.

• Zadne. Ztrata casu.
    • Nezobrazuje realnou dostupnost zbozi.

Po zadani objednavky se nikdo neozval a ja cekal na zbozi. Az po 10+ dnech jsem se sam dotazal na stav objednavky a bylo mi sdeleno, ze produkt nemaji a objednavka byla zrusena.

• Komunikace? Prakticky nulová. Po objednávce jsem chtěl ještě něco změnit, ale ani za 3 dny průběžných pokusů jsem se nikomu nedovolal. A to jsem vyzkoušel všechny tel. čísla, kterých jsem se na stránkách obchodu a internetu dohledal. E-mailová komunikace, to stejné.

Jeden kus zboží došel neúplný, bohužel se těžko domáhá nápravy o zaslání chybějící části, když s vámi nikdo ani po týdnu nekomunikuje. Osobně už zde nakupovat nebudu, ikdyž ceny jsou o pár korun lepší, než u konkurence.

• Vstřícné a ochotné jednání, dobré ceny.

Vstřícné a ochotné jednání, skvělá komunikace. A to i v případě, že problém není na jejich straně, takže se sami snaží vám vyjít vstříc. Rozhodně doporučuji.

• rychlost, dostupnost
    • rizika internetového obchodování

chce to vlastní zkušenost

• Cením si výborné komunikace s obchodem, změna objednávky byla operativně zajištěna

• nižší dopravné
    • slušné ceny
    • dobrý popis produktů v katalogu
    • zboží mi přišlo naprosto v pořádku ve vypolstrované obálce, přesto jsem nečekal, že objednaný perlátor obdržím jen v sáčku (očekával jsem ho zabalený třeba v blistru, s návodem)
    • registrační heslo posílají přímo v textu mailu
    • slabší schopnosti sledování statusu objednávky prostřednictvím uživatelského konta

Vše OK!

• Neuvěřitelně vstřícný prodejce

• zajímavá nabídka zboží, přehledné stránky, rychlé dodání
    • nevím o ničem

• tento produkt neni v obchodech doporuceno dcerou

• - moc mi vyšli vstříc s dodací dobou
    • - zboží ok

vřele doporučuji

• standart
    • vyšší ceny

jedná se o výrobky, které dodává malý počet obchodů

• výhodné ceny
    • levné poštovné

zboži dorazilo v pořádku

• akční ceny
    • kus zboží čouhalo z krabice