• zajímavé zboží
    • nevím

Zajímavé zboží, jsem velmi spokojena s komunikací obchodu.

• novinky a vychytávky na trhu
    • Slabiny má v balení zásilky, i když jsem zaškrtla, že zboží dorazilo v pořádku - tak jen napůl - zboží poškozené nebylo, ale krabice, ve které byla vakuová pumpa uložena byla zmačkaná a celkově zdeformovaná...jelikož to měl být dárek, celkem mě to zklamalo...I když vím, že velký podíl na deformaci obalu má nejspíš i dopravce :(

Rychlý a pohodový nákup...:)

• Možnost osobního vyzvednutí

U výrobku chyběl popis na nastavení průtoku pomocí vodního čipu. Na můj dotaz mi obchodník informace okamžitě poskytl. Takže spokojenost.

Kvalitní služba

• zaujala mě nabídka zboží, jsou zde věci, které se mi nepodařilo najít jinde, nadchla mě především eco sprcha se značnou úsporou - již vyzkoušeno!!!!
    • na žádné jsem zatím nepřišla, jen jsem postrádala české návody k použití

zajímavý sortiment

jsem spokojená

• Prodávají zde kvalitní, pěkné, české zboží.

S obchodem jsem velice spokojena, komunikace perfektní, rychlé dodání zboží, všem ho mohu jen doporučit!!!

• možnost uloženky
    • nenalezeny

• Obchod nabízí sortiment praktických výrobků, které jsou současně šetrné ke zdraví a životnímu prostředí.Snad se bude tato nabídka i nadále rozšiřovat.

Spousta dobrých nápadů v podobě praktických výrobků a různých vychytávek do domácnosti.Dají se nakoupit i hezké dárky.

skvělá komunikace, ochota prodavačů - dokonce mi zboží přivezli až domů, jelikož jsem je nutně potřebovala ten den. Určitě doporučuji.

• -
    • -

S dodaným zbožím i jeho rychlostí dodání jsem spokojena.

• super obchodnik
    • zadne

nema proste chybu

• výborná komunikace, vyhovění zákazníkům, byla jsem moc spokojená

Tašky Envirosax jsou hezky nafocené. Ve skutečnosti se mi až zas tolik nelíbily.

• Užitečné věci, které nejsou jinde k mání
    • Ekologické věci

Sháněné zboží jsem jinde nenašla, obchod nabízí spoustu zajímavých vychytávek. Zboží přišlo opravdu rychle!

• Rychlá dodací lhůta; u některého zboží doprava zdarma.
    • Žádné slabiny.

Obchod doporučuji. Zboží přišlo druhý den po objednání. U vybraného zboží je doprava zdarma.

• Možnost osobního převzetí
    • druh zboží, které není obvyklé

• bleskové odeslání zboží
    • zboží bylo velmi dobře zabaleno
    • pěkné a kvalitní zboží
    • třídění kategorií je trochu nelogické, nepříliš přehledné

Výborný obchod, mohu doporučit!

• Spojuje výhody internetového nákupu s klasickým - možnost osobního vyzvednutí.
    • Zatím jsem je neměla možnost poznat.

Výhoda osobního vyzvednutí eliminuje možnost doručení nekvalitního nebo jiného zboží.

• Internetový obchod Smartprodukty je celkově přehledný, mají pěkné zboží.Já jsem nakupovala v tomto obchodě poprvé a vlastně náhodou. Sháněla jsem nádobí Greenpan a měli zrovna akční sadu, tak jsem do ní šla. K nákupu jsem dostala i dáreček a ještě navíc slevu na další nákup:)

Celkově se mi obchod líbí,komunikace a ochota ze strany prodávající je více než výborná. Navíc mi bylo zboží doručeno osobně až domů(jsem z Brna). Už se těším jak si doplním kuchyň dalším zeleným nádobím. Obchod určitě doporučuji všem.